Składanie kompa, czy wszystko na swoim miejscu?

Koniecznie 8.1 bo DX 11.2

Musiałbym złamać swoją obietnicę wobec samego siebie i spiracić tego Windowsa. A nie chcę. A XP za pewne tylko tymczasowo, do czasu dorwania siódemki do łapy, albo ósemki.

Czasy XP'ka przeminęły. Zapomnij o nim i idź wyżej.

Czasy XP'ka przeminęły. Zapomnij o nim i idź wyżej.

Wiem, wiem. Mówię, brak środków, niechęć do spiracenia. Gdy wpadnie nieco grosza, kupię ósemkę.

ps. może nawet zaszeleję i rzucę Linuxem.

Siema. Sorry, że w tym temacie ale zainteresował mnie ten zestaw. Planuję złożyć sobię kompa (raczej kilka cześci). Nie potrzebna mi obudowa i dysk i chyba zasilacz. I właśnie zasilacza tyczy się moje pytanie, ale to zaraz :). Mam u siebie Chiefteca 450W. Daje radę sobię z gtxem 460 (2x6pin). Pytanie brzmi: Czy mój zasilacz pociągnie podzespoły podane na początki tematu (tj. proc, RAM, karta graf., płyta główna) ? Chciałbym się zmieścić w 2k dlatego zadałem zapytanie. Z góry dzięki za odp.

Siema. Sorry, że w tym temacie ale zainteresował mnie ten zestaw. Planuję złożyć sobię kompa (raczej kilka cześci). Nie potrzebna mi obudowa i dysk i chyba zasilacz. I właśnie zasilacza tyczy się moje pytanie, ale to zaraz . Mam u siebie Chiefteca 450W. Daje radę sobię z gtxem 460 (2x6pin). Pytanie brzmi: Czy mój zasilacz pociągnie podzespoły podane na początki tematu (tj. proc, RAM, karta graf., płyta główna) ? Chciałbym się zmieścić w 2k dlatego zadałem zapytanie. Z góry dzięki za odp.

Polecam założyć osobny temat. Ja się na tym kompletnie nie znam. Użyłem gotowego kompletu stąd: http://mmorpg.org.pl/forum/topic/64227-propozycja-zestawow-komputerowych-sierpien-2014/

ja bym nie ryzykowal z chieftecem, takie 2 zajezdzilem (jeden byl wersja box, drugi oem i po 3-4 latach zaczely pojawiac sie z nimi problemy i w jednym kompie plyta glowna zostala czesciowo uwalona). Jak dla mnie zasilacz do wymiany.

Windows 7 a jak nie to czekać na 9 , bynajmniej ja bym sie nie pchał w 8

Sorry ale na Win 8 (aktualnie 8.1) siedzę od początku czy tęsknie za 7? NIE!

Siedzą dwa pudełka w szafie i się kurzą... Windows 8.1 jest dobry... ale co tam musicie mieć przycisk START...

Jak rozumiem nowa gra: kto więcej kliknie w START w najkrótszym czasie wygrywa?

Czy gry chodzą gorzej? NIE (niekiedy nawet lepiej).

Czy szybciej działa wolniej? NIE, działa szybciej!

Czy mam przycisk start? NIE, po kij to komu?!?

O czymś zapomniałem? Aaa tak windows 8.1 aktualnie można nabyć za ~75zł (wcześniej był nawet taniej).

Zdradź mi, gdzie. Zamawiam od razu.

Na nowym PC już tylko 8.1. I to nie z racji wygody , tylko możliwości..

Gdzie a no tu - klik

Wcześniej można go było nabyć nawet za 34zł aktualnie jakoś tak podrożał (jeśli można to tak nazwać :D)

Ja na win 8 nie mogłem zainstalować wiele gier np gta 4 :D ale na szczęście po ściągnięciu kilku bajerków to jakoś mi to wyszło i ogólnie to nie było na tym systemie tak źle.

http://www.morele.net/inventory/info/GMbfC7/

Oto komplecik, wzięty z tematu XarduneKa, za co mu serdecznie dziękuję. Panie i Panowie, chłopcy i dziewczęta - czy ten sprzęcior, do grania w gierki(niekoniecznie pierwszej świeżości. Za drogie są, a stwierdziłem, że pora pozbyć się opaski i drewnianej nogi).

Może nawet nagrywania. Kto wie. Głos mam podobno w porządku, może kiedyś usłyszycie go w jakimś artykule. Pytanie więc - czy on się nada? Czy coś zmienić? Czy warto zainwestować jeszcze trochę? Mój absolutnie maksymalny limit to 3 tysiące. Ale chciałbym jeszcze nieco uchować bo w Avansie szaleją.