Slayer kilka słów

w miecha nie zrobisz matsow na VM moze na jedna czesc przy duzym szczesciu w rollach. Dlaczego cykl patchow trwa 6 miechow poczytajcie forum eu kazdy ci powie ze grajac 3 godzinny dziennie bedziesz zadowolony jak do konca patcha sie wyrobisz z VM setem bylo duzo tematow na ten temat VM nie jest dla kazdego zawsze tak bylo. Mowie radocha mega jak zrobisz bron na +15 samemu.

Mnie się nigdzie nie spieszy i w ponad miesiąc mogę zdobywać najlepszy set, czy też go podbijać. Ważne, żebym przy tym się dobrze bawił.

A już nie zmieniam postaci, mystic będzie mainem.

Jeszcze jedna sprawa przy okazji, co nie daje mi spokoju.

Czy wbijając level muszę robić story questy, bo wcześniej sorciem w ogóle ich nie robiłem tylko battlegroundy i zielone solo questy, a exp szedł jak szalony?

Jak chcesz możesz robić story q i dobijać lvl na instancjach, albo same instancje i battlegroundy lub tak jak robiłeś to na sorcu. Sam wybierz co ci się lepiej robi.

Co do tematu zgadzam się z majks89, jak się gra jedna postacią i tylko aby zrobić daily na 1 postaci czyli jakieś 3-4h to nie da się zrobić w tydzień całego setu Misery, a co dopiero VM w miesiąc/ półtora. Niestety nie każdy może poświęcić więcej czasu na grę. No jednak ja się gra dłużej i ma więcej niż jedną postać, to owszem Lisek masz racje zrobienie setu Misery i VM jest już prostsze.

Temat raczej był o slayerze, ale widzę że się trochę przekształcił. Mnie to nie przeszkadza.

To fajnie, że mam wybór jak expić i nic nie skopałem.

Może jestem jakiś inny, niedojebany, masochistą, debilem lub jakimś innym odmieńcem, ale ciesze się, że będzie trzeba poświęcić więcej czasu na grę, będę miał co robić na najbliższe tygodnie.

Póki co zostaję na wersji eu i tak szybko zdania nie zmienię.

Tak dla przypomnienia, wybór rasy miał też jakieś tam znaczenie przy wyborze klasy więc, mam nadzieję że dobrze sobie dobrałeś. Poza tym Mystic i Heal to jedne z lepszych klas do 65lvl jeśli chodzi o solo grę i dps, potem trzeba ogarniać heala, mist robi za supporta więc mały wysiłek :)

Tak dla przypomnienia, wybór rasy miał też jakieś tam znaczenie przy wyborze klasy więc, mam nadzieję że dobrze sobie dobrałeś. Poza tym Mystic i Heal to jedne z lepszych klas do 65lvl jeśli chodzi o solo grę i dps, potem trzeba ogarniać heala, mist robi za supporta więc mały wysiłek 

Dobrze, że o tym wspominasz, bo sam nie byłem pewien czy wybór rasy ma znaczenie. Dałem jeszcze jedną szansę castanic, bo amani wyglądają miodnie, ale jakoś castanic bardziej mi przypasował do mista i jeszcze do tego nick Lucyfer, bo innego nie mogłem wybrać. Czy to zły wybór rasy czy nie, nie wiem, jednakże już nic nie zmieniam. Zostawię jak jest.

Z tego co się orientuje to wybór rasy ma małe znaczenie, nie wpływa zbytnio na rozgrywkę, no chyba że celujesz w pro-gracza to tak, ale normalnie to bierz rasę jaką chcesz. Sam gram Priest Aman, a przy wyborze kierowałem się tylko walorem estetycznym i gra mi się doskonale.

Dokładnie, mam zamiar grać dla przyjemności i być dobrym w swojej roli czyli healowaniu, ale nie mam zamiaru brać udziału w tym szalonym wyścigu do bycia pro-graczem, bo muszę być pierwszy na serwerze. Nie muszę być pierwszy na serwerze. I mam podobnie, zazwyczaj wybieram rasę, która najbardziej mi się spodoba, bo to ja w nią będę grać i ma mnie się podobać.

Ale jedno trzeba przyznać amani wyglądają epicko, nie ważne jaką klasę się wybierze. Chociaż castanic też są spoko i też mogą wyglądać epicko. :P

Jako, że sam level szybko się wbija, a sorcerer jest nudny i trochę pedalsko wygląda castanic. Zmieniłem postać na slayere i gra nim się fajnie i trochę trudniej.

Chodzi przede wszystkim o maksymalny level, chciałbym wiedzieć co mnie czeka tą klasą czy będę miał dobry, porządny dps, bo na 40lvl to trochę słabo jest. A może nie umiem nim grać.

Wybrałem też inną rasę, jest nią aman. Ci dopiero porządnie wyglądają, nawet jeśli pół klaty ma osłonięte, to nie to samo co castanic, czy też elf. XD