Słuchawki gamingowe do 200 zł

Witam wszystkich,
mam mały problem otóż moje stare słuchawki już się wysłużyły (zwykłe za 50 zł) chciałbym nie co lepszy sprzęt wiem ,że 200 zł to jak na sprzęt “gamingowy” niewiele ale coś na pewno się już uda znaleźć. Głównie szukam do gier oraz do słuchania muzyki. Słuchawki muszą spełniać tylko dwie podstawowe kwestie:

  • uszy mają się w nich nie męczyć (czyli ,że mogę ich używać kilka h i nic mnie nie boli)
  • będą wygodne dla osoby która nosi okulary (na google znaleźć coś z polecanych tego typu słuchawek dla osoby która nosi okulary to masakra).

Może ktoś tutaj też miał taki problem i znalazł godny polecenia model. Dodam ,że zadnym ekspertem czy osobą która chce mieć super dźwięk nie jestem ale mam dosyć męczenia się na najtańszych modelach.
Jeżeli ktoś ma jakiś sprawdzony model chętnie go wypróbuje.
Dzięki wielkie za pomoc!

Kup sobie znowu za 50 zł te same i naklej naklejke z razera. Będziesz miał słuchawki gamingowe, pieniądze w portfelu, i mózg tam gdzie trzeba. Pozdrawiam

Używam takich:
https://www.morele.net/sluchawki-sharkoon-skiller-sgh1-1049486/
Bardzo wygodne, ucho mi się nie poci i całkiem spoko tłumią dźwięki z zewnątrz. Prawie rok służą i mają się nieźle :D:D

1lajk

Dorzuć trochę i kup sobie HyperX Cloud 1 i nie słuchaj gadania, że droższe nie różnią się niczym od tańszych. Różnice słychać już w pierwszej sekundzie. Do tego masz jeszcze dobrej jakości mikrofon, spory kabel i wyglądają też znośnie. Ja mam swoje trzeci rok jakoś tak więc też nie rozwalą się za chwilę.

1lajk

1 słuchawki gejmingowe to gówno tyle w temacie :slight_smile:
2 pozostaja słuchawki do muzyki :slight_smile:

Pytanie co się dla ciebie liczy? Czy wolisz układy zamknięte czy otwarte? Otwarte za zazwyczaj bardziej sceniczne natomiast zamkniete maja ograniczona scene ale za to lepiej izoluja :slight_smile: ale preferencji możesz mieć wiecej :). Ale

Zamkniete: Superlux HD669 około 150zł
Otwarte: Somic V2 minimalnie ponad 200zł
Pół-otwarte: Superlux HD668B też coś koło max 150zł

Obie pozycje sprawdzą sie w grach(somicy lepiej) i w muzyce chociaż HD669 są bardziej dla ludzi lubiacych bas bo graja w planie V :slight_smile: natomiast Somic to bardziej neutralne brzmienie :). W HD668B proponuje dokupić pady HM5 hybrydowe(szczególnie jak masz okulary się sprawdzą).

I tak do wiadomości… zawsze przyda się jakieś źródło do słuchawek by ich potencjał móc wykorzystać :slight_smile:

1lajk

Kupiłem w tym tygodniu te: https://www.morele.net/sluchawki-patriot-viper-v360-virtual-7-1-ultra-bass-pv3607umlk-1006406/

Polecam jeśli ta cena odpowiada.

1lajk

Ok bardzo dziękuje wszystkim za odpowiedzi obejrzę kilka recenzji na yt każdego modelu i któreś na pewno wybiorę :slight_smile:

169zł w Komputronik

1lajk