Smartfon 5 cali do 600zł

Dobra, postaram się troszkę dozbierać i kupię Zenfona.

Dziękuję za pomoc c:

Acer Liqiud E700 rewelka! kupilem w Niemczech za 200 euro, bylem zmuszony na szybko bo pies pogryzl mi nowy Sony Z3 :D teraz moze juz ten Acer potanial. Triple sim, duzy ekran, spoko procesor, ram, aparat ok, do niczego nie mam zastrzezen, wyglad jak HTC, jedynie muzyka, nie gra tak genialnie, srednio po prostu i nie jest najglosniejszy. BATERIA trzyma genialnie jak zaden inny telefon!!! Poczytaj o nim.

ps. mialem tez do wyboru wlasnie Asus Zenfone ale jakos przekonal mnie bardziej ten Acer w MediaMarkt.

http://www.ceneo.pl/33868680#tab=spec

HTC 620...chyba najladniejszy i mocny telefon do 600 zl ;] jestt akich od cholery tylko tzreba poszuakc , ew poczekaj z 2 miesiaca cena spadanie pewnie do 500-550 za nowke ;)

NIe kupuj zadnego chinskiego badziwia bo te softy , ktore sa na nich to tragedia :)

W sumie...Ludzie chwalą tego Huawei. Nie wygląda źle i nie posiada złych podzespołów.Chyba na niego się skuszę c:

No miałem wiele telefonów, ale z tego jestem zadowolony. Kilka dni temu kupiłem taki sam swojej kobiecie i też jest zadowolona.

Telefon chodzi sprawnie, ma duży ekran, gry i internet łącznie z YT chodzą świetnie.

Nie widzę sensu w wydawaniu kokosów na telefon, który i tak zmienisz za jakiś czas.

Nawet lepiej mi się z niego korzysta, niż z tych soniaczy w podobnych cenach, a nawet droższych.

Więc szukam smartfona, który miałby przynajmniej 5 cali i cena nie przekraczałaby 6 stówek.

Chcę tylko, aby telefonik płynnie działał (gg, internet i mało wymagające gierki), miał w miarę dobry przedni i tylni aparat. Koniecznie musi być to android. Nie trawię WindowsPhone'a. No i nie chcę też aby ta 'słuchawka' wyglądała jak kupa ._.

Ogólnie myślę nad LG l Bello i Honorem 3c...niestety jest bardzo mało recenzji, czy opinii o tym telefonie.

Więc...co byście byli w stanie polecić?