Soul Worker

Przymierzam się do grania w Soul worker i mam parę pytań.

  1. Jak populacja na polskim serwerze?
  2. Jak balans postaci czym gra się najczęściej?
  3. Czy ogólnie warto zaczynać

W godzinach rannych i późno wieczornych ciężko znaleźć kogoś do grupy. W ciągu dnia jednak trochę graczy się przelewa na serwerze.

Najczęściej z tego co zauważyłem to ludzie wybierają Stelle albo Lilly. Jednak według mnie każda z postaci jest ok i da się nią fajnie pograć.

Jeśli lubisz gry instancjonowane to jak najbardziej warto zacząć. Jeśli chcesz to możemy razem pobiegać, bo w pojedynkę gra się o wiele ciężej :slight_smile:

  1. Nie do porównania jeśli chodzi o serwery EN. Jak na taką grę to bardzo mały online. Świadczy o tym mn. fakt, że nie w stanie jesteś w jakimś rozsądnym czasie znaleźć pt na low lvl, zresztą podobnie jest na mid i high lvl.

  2. Trudno powiedzieć o balansie gdyż pvp jako takie nie istnieje na razie. Jeżeli chodzi o pve to z czystym sumieniem mogę powiedzieć następująco : Erwin ma największy end game dmg, wtóruje mu Lily, daleko potem znajduje się Haru i Stella. Trzeba przy tym nadmienić, że Stella to support, a Haru to taki “off-tank”.

  3. Moim zdaniem jeśli nie masz innej gry na oku to warto, grafika całkiem przyjemna, ciekawa w końcu jakaś odmiana. Mapy są typowe dla tego typu gier, system umiejętności, system kart itd. ściągnięte z paru gier np. Warframe, Dragon Nest. Zaczynając grać w tą grę musisz mieć na uwadze, że wydawcą jest Gameforge, a to oznacza, że gra będzie jak najbardziej wspierana przez długi czas z częstymi updatami ale item shop również będzie obfitował w “dodatki”, które znacznie wpłyną na lepszy komfort rozgrywki, wystarczy spojrzeć na Terę.
    Jeśli przypadły Ci do gustu gry typu: Vndictus, Dragon Nest to ta gra jest dla Ciebie. Przypominam tylko, że w żadnej z wymienionych gier nie ma jakiegoś niesamowicie interesującego end-gamu.

PS Gdybyś się zdecydował to zapraszam do klanu Semper Fidelis :slight_smile: Nick : Ineira.

Szkoda ze populacja nędzna. Cos wiadomo odnośnie PVP ?
Populacja przekracza wgl 1000 osób?

Nie ma statystyk dla poszczególnych serwerów, ale dziennie na steamie gra ponad 10 tysięcy ludzi. Z czego większość pewnie na angielskim serwerze, bo ten przyjął się jako międzynarodowy.

Do tego dochodzą ludzie z wersji non steamowej.

Na ten moment nie ma co narzekać na ilość ludzi.