Sparingi na wvwvw z VoIP (ts3)

Scena zawsze wygląda podobnie jak nie Red Guard to teraz popłuczyny po nich czyli Team Aggression tak jak napisałeś. :)
Nie ma po prostu GvG najczęściej to wygrywa bądź przegrywa się do zera i to jest tak ogromny cios w dumę gildii, że często ludzie, którzy podczepili się do grupy stricte dla wyników opuszczają statek. :D

Mam pytanie czy jest jakaś polska gildia pvp WvWvW na serwerze Seafarer's Rest?

Z tego co mi sie wydaje to nie ma gildii WvWvW na Seafarer's Rest. :)

nrbl_dr2_zpssjz15snh.jpg

1 runda --- 4:40 - 8:00

2 runda ---12:40 - 14:00 (anulowana 14 vs 15)

2 runda --- 19:40 - 21:30

3 runda --- 26:40 - 31:00

4 runda --- 40:50 - 44:10

5 runda --- 47:50 - 50:30


Jak ktoś ciekawy jak takie GvG wygląda od kuchni można sobie całe pooglądać do herbaty. :D

Jeżeli nie macie czasu, żeby skakać w czasie na całym filmie to możliwe, że pojawi się wersja z samymi rundami na YT. Graliśmy na Disaster Recovery [dR] z Riverside.

Voip%20Rec2_zps3qcpngnh.jpg
Same walki na filmie na yt. Jak ktoś z wyjadaczy ma jakieś uwagi to przyjmę bo sami coś wyłapujemy
jednak często wiele rzeczy umyka i w sumie po to też wrzucamy to z niezagłuszonym teamspeakiem.
KIlka osób z doświadczeniem w GvG się wypowiadało także mam nadzieję, że jeszcze się wypowiedzą. :)

Wrzucam dla osób, które mają sentyment do GvG w GW2, a już nie grają. Tutaj trochę ts3 trochę muzyki taki mix. Nowi gracze też warto zobaczyć czy w takim wydaniu pvp wam podejdzie. :)

GvG%20nRBL%20vs%20LRS_zpshkarb6hk.jpg

https://www.guildwars2.com/en/news/guild-hall-arenas/

20vs20 + 75% obszaru na którym obecnie te walki maja miejsce

Jedyny minus to fakt, że trochę zejdzie zanim się taką arenkę odblokuje. :(

https://forum-en.guildwars2.com/forum/game/wuv/The-Arena-Wait-Time-and-GvG-take-2

Colin już nas wybawił, zmienili do 2 tygodni

In regards to the time line for the Arena – we discussed as a team and ultimately agree it’s important this building be available early for guilds who really want to acquire it. The base arena building will be available within about two weeks of time after launch (based on aetherium and favor requirements) as long as the guild gets enough gold/materials/etc. acquired from game-play in that two week time to build the building. [TLDR; the fastest any guild could build the building will be about two weeks]

https://forum-en.guildwars2.com/forum/game/hot/The-Arena-Wait-Time-and-GvG/first#post5559684

Robia już wieksza arene, nawet wieksza niz obsidian sanctum arena. Colin mówił, że bedzie ona poza guild hallami, ale nie jestem tego pewny bo blog post mowi o jakimś upgradu. Fajnie, ze Anet zauwazyła gvg community po 2 latach xD

We have tested the arena internally for teams up to 20 vs. 20 and more. While we had a ton of fun with it in our testing, for those who participate in the guild versus guild community in World vs. World, we wanted to make you aware that the arena is slightly smaller than the playable space in Obsidian Sanctum arena. It’s about 75% of the middle area without the stands. In our testing this worked out well, and while we had fun with it, we understand it is a little smaller than what the GvG community is used to in WvW. We think it’s going to get a ton of use for large-team guild battles, especially once players let their creativity fly in building their own arena configurations. For folks who want a little more space, we want to let you know that we already have an upgrade for a second, larger arena for bigger battles in the works.

https://www.guildwars2.com/en/news/guild-hall-arenas/

Jednym z plusów tej mniejszej areny przy walkach 20v20, bedzie powrót do starej melee train mety. Mam już dosyć tej "pirateship" mety, patrzenia na siebie przez 2 godziny, żaden z mt nie może pushnać przez range dmg..

Dawno nic nie wrzucaliśmy w tym formacie to postanowiliśmy podrzucić, jak ta arena się faktycznie sprawdziła w GW2:HoT.

voip%20rec2_zpsgzqu5mr9.jpg

W wielu grach MMO gildie pvp często ustawiają się na walki, w GW2 to przerodziło się w sparingi 15 vs 15 lub 20 vs 20.
Ciężko znaleźć materiał z takiej walki w którym VoIP nie jest wyciszony, a szczególnie gdy szukamy materiałów klanów z Polski.
Jeżeli ktoś chce zobaczyć jak wygląda taki sparing od kuchni to warto pooglądać film, z ts3 po polsku łatwiej zobaczyć co się dzieje i dlaczego w takiej walce.
Wiem, że 5 vs 5 jest tym trybem wspieranym przez ANET jednak wydaje mi się, że walki w większym gronie też mają swoich zwolenników.
Oczywiście rozumiem, że mniejsze tryby dzięki rozwoju e-sportu i przystępności są faworyzowane, jednak jestem ciekaw czy ktoś na forum widzi jakakolwiek szansę na rozwój formatów pvp jak te 15stki.