Społeczność Gamingowa Novasociety

Nasza społeczność aktywnie działa na wielu frontach, nie tylko w grach które już u nas są ale ciągle szukamy nowych gier i reprezentacji, promujemy również gaming.

Gildia WoW'a po połączeniu istnieje pod nazwą ToxicBlood , dołączył do nas też klan SWTOR (PolishBanana) grający na Red Eclipse (PVE) który bardzo szybko się rozrasta. Serdecznie zapraszamy do grania razem z nami.

Poszukujemy także stremerów w większej sile więcej się zyska zapraszam do kontaktu z nami na ts3.novasociety.com lub na admin@novasociety.com po więcej info

Speex/Rob3k/Isuzu/Novasociety/Toxicblood to jedna ta sama osoba. Po kazdym jego banie wraca pod innym nikiem i reklamuje owy gaming. Mloda data konta, niska ilosc postow,ciagle reklamowanie gamingu bez interpunkcji i chaotyczna skladnia. Nikt tego nie widzi?

Młoda data zapewne gdyż dołączyłem do tej społeczności jako lider sekcji wow jak sama nazwa wskazuje a że poprosili mnie o podbicie topików zrobilem co do twojej wypowiedzi starczyło się spytać paru osób na ts by dowiedzieć się z kim rozmawiam wypisujesz nicki isuzu na forum a zapomnialeś podać że ty też nie jesteś czysty Phaequel aka Rafejlu tak twoje konto też widnieje tutaj na banie więc to akurat ty łamiesz regulamin multikontem

Z ciekawosci bylem u was na tsie i byl na kanale wowa tylko Isuzu. Mam znajomych w novej wiec nie wciskaj kitu. Po co sie tlumaczysz? Widze po twojej pisowni bez interpunkcji ze ciagle to ta sama osoba wraca, ale pod innym nikiem.

Rafejlu? Nie znam typa. Dostales zlego cynka.

ciekawe czemu siedzi na kanale wowa a bo tak bo gra z nami a co do tlumaczenia to widac je z twojej strony starczy zeknac na topik twoj o d3 to raczej ludzie z novasociety wiedza kim jestes ale dosc takie rozmowy sie przeprowadza na priv a nie w topikach prosze o przeczyszczenie tej rozmowy z topiku bo tylko balagan robi

Społeczność nie przestaje się rozwijać, ale cały czas poszukujemy steamerów którzy nam pomogą promować gaming i pokażą jak wiele można osiągnąć wspólnymi siłami.

Chcesz założyć gildie albo dołączyć swoja gildią do naszej ekipy zgłoś się do nas na forum tam możesz pisać co chcesz zrobić masz ciekawy pomysł wysłuchamy go

Nauczcie tego ToxicBlooda wstawiania kropek i przecinków.

warn_ico.png
Offtop
~Leman

Przepraszam że długo nie pisałem, ale wiadomo Wiedźmin 3 :D , zaszło kilka zmian które zostały już wprowadzone w temacie m.in. : gildia WoW'a zmieniła nazwę i lidera World of Warcraft (Arrancars) [burning Legion] , dołączyły do nas też dwie nowe reprezentacje grająca na japońskim serwerze Black Desert (Imperial) [Valencia JP] , oraz grupa do Counter-Strike: GO (Pink Fluffy Berserkers) jak widać ciągle się rozwijamy i coraz więcej ludzi gra razem z nami.

Posiadasz gildie w innej grze poszukujesz pomocy/supportu zgłoś się do nas na pewno pomożemy

wypadało by przenieść temat tu: http://mmorpg.org.pl/forum/forum/140-spolecznosc/

nie wypadało by przenieść tego tam bo ten dział przestawia projekty stron

nie wypadało by przenieść tego tam bo ten dział przestawia projekty stron

Zastanawiam się gdzie tacy "inteligentni" ludzie się znajdują...

tamten dział przedstawia społeczności, a twoja strona jest społecznością.

Leci zgłoszenie do Moda

Pozdrawiam

zgłaszaj prosze tylko starczylo przeczytać topik no cóż czytanie boli w topiku jest masa informacji o gildiach więc tyle z mojej strony

Zapraszam wszystkich do wspólnej gry, a jeśli chcesz otworzyć nową sekcję to odezwij się do nas na ts'ie lub na forum.

Pożegnaliśmy dwie z naszych sekcji a mianowicie sekcje ISS i GTAV, ale witamy w naszych szeregach też dwie nowe grupy Inspirit Online (Nova) i Cabal 2 (InsertCoin). Serdecznie zapraszam do wspólnej gry razem z naszymi gildiami i klanami B)

Pytanie z innej beczki moze macie osoby ktore pogrywaja w cbt na Skyfoge jak tak to moze byliby chetni zalorzeniem wpolnie gildii?

Aktualnie nie ale poszukujemy osoby do prowadzenia reprezentacji grającej w skyforga