Sprzedane/nieaktualne

Jak w temacie : konto posiada morrowind, summerset, elsweyr oraz dark brotherhood. Jest tam sorcerer lvl 50, 160 CP, w odpowiednim gearze. Jest ustawiony pod magickę dps lub heal na poziomie veteran. Dodatkowo jest tam jakiś niskopoziomowy (37 lvl bodajze) nekromanta pod healera.

Konto posiada tzw explorer pack który pozwala stworzyć postać dowolnej rasy w dowolnym sojuszu (bez niego są po 3 rasy na sojusz). Jako gratis jest tam kilka żetonów zmiany rasy, wyglądu i nicku wiec jak kogoś interesuje sorcerer/nekromanta to może go przerobić pod swoje upodobanie.

Co po za tym? 111k golda (na jakiejś postaci, chyba nekromancie), masa matsów pod tailoring w banku (właśnie, sorcerer jeszcze ma crafting - tailoring który pozwala tworzyć przedmioty na poziomie maksymalnym, 160 cp), pare petów, kilka outfitów, 6 czy tam 7 scrolli na expa.

Cena jaka mnie interesuje to 80 złotych, płatne przelewem

  1. pokaż mi gdzie kupisz grę z 3 dodatkami i DLC w tej cenie to oddam ci konto nawet za darmo. Ba, nawet dopłacę 100 zł. Ale jak nie to ty mi płacisz 80 zł za nic, wchodzisz w to? :slight_smile:
  2. dobrze, specjalnie dla ciebie “nie sprzedaję konta ani gry, tylko czas poświęcony na gre”, zadowolony? Przykładny obywatel 3 RP pozdrawia :slight_smile:
  3. skąd masz informacje o automatycznym zgłoszeniu przy nowym IP? Pytam z ciekawości, bo w takim razie wszystkie konta, co do jednego powinny być zbanowane, bo do celów osobistych dostaje się dynamiczne IP które zmienia się co 24 bądź 48 godzin, w efekcie czego jeśli twoje słowa by były prawdziwe to wszystkie konta by musiały zostać zbanowane :slight_smile:. Ba, przy odrobince wiedzy technicznej możesz nawet sam sprawdzić że “niby” twoje ip jest z katowic, rzeszowa lub wrocławia podczas gdy ty mieszkasz w jakiejś wiosce :stuck_out_tongue:
  4. w tydzień chcesz wbić lvl cap od zera, crafting na maxa, uzbierasz metowy gear i z 200 CP? Kurcze, to pobiłeś rekord świata, bo najszybszy wynik SAMEGO wbicia 50 lvla to 50 godzin, przy czym wtedy omijasz wszystkie skill pointy z questów, skyshardów, dungeonów, delvów… expiąc normalnie zajmuje to 144-168 godzin według strony esomasteryguides.com. Jeśli tyle godzin dobijasz w tydzień to sugerowałbym znalezienie pracy :slight_smile:.

Yup, nie wymieniłem skill pointów, skyshardów i reszty. A wiesz z jakiej przyczyny? Z uczciwości - nie mam aktualnie gry zainstalowanej, powiem że mam 425 skill pointów na sorcererze, okaże się że 423 i już będzie lament. Polecam kiedyś spróbować. W sensie uczciwości :slight_smile:.

Wyjaśniam ci dlaczego to co piszesz to totalne bzdury a ty dalej swoje… Podaj linka, bo zapewne coś źle zrozumiałeś. Banowanie za inne IP? W przeciągu tygodnia twoje wyjściowe IP jest zmieniane z 6 razy (stąd np w grach ncsoftu trzeba codziennie wpisywać kod - bo inne IP) i już musiałbyś 6x bana dostać. Wyjdziesz za granicę, odpalisz grę by pozbierać roślinki do craftu = ban. Pójdziesz do znajomego na chatę, chcecie razem pograć = ban. I takich sytuacji można mnożyć, a mnożyć. To + prosty fakt że nie podałeś linka, a na stronie głównej eso (forum też) nic o tym nie ma podpowiada mi że kłamiesz. Dodatkowym świadectwem tego jest to że z wielkim oburzeniem piszesz że za 40 zł będziesz miał to samo, gdy mówię byś podesłał linka i że oddam ci za darmo 100 zł to nie chcesz. Czemu? Bo wiesz że to co pisałeś jest nieprawdą.

Chciałbym się też dowiedzieć z jakiego powodu tu przyszedłeś skoro nie chcesz kupić? I czymże zasłużyłem sobie na ten honor że akurat mój temat sobie wybrałeś na swoją krucjatę?

PS. O ile nie zmienili regulaminu to posty offtopic były karalne. Temat jest o sprzedaży konta, nie interesuje cie? Idziesz dalej. Czy wchodzi do sklepu mięsnego i robisz awanturę że mięso jest niedobre, że tylko warzywa i owoce powinno się jeść itd? Nie. Czemu? Podpowiedź : to jest karalne :slight_smile:

Szkoda czasu tracić na jakiegoś losowego hejterka, co próbuje zabłysnąć na forum. Za konto jak najbardziej fajna cena i jakbym chciał grać to bym kupił, bo 8 dych to żadne pieniądze. Ban na IP? No chłop się z siusiakiem na głowy pozamieniał - tak jak już pisałeś, IP (przynajmniej w orange) jest dynamicznie przypisywane i z każdym restartem routera (liveboxa) masz inne, a livebox systematycznie co 24h również sam zmienia sobie adres, więc chłop głupoty wygaduje.

Podejrzewam, że to ten sort typów, co tylko wiedzą jak w właściwości kompa wejść i sprawdzić jakie podzespoły mają w środku, a o reszcie “Internetowego” świata nie mają pojęcia, a pierwsi krzyczą i pokazują tylko nieudolnie swój brak wiedzy. Jeszcze raz, szkoda czasu na tego chłopa. Cena dobra, nawet powiedziałbym, że mało adekwatna do poświęconego czasu i kupionych dodatków.

2lajki

Refresh

Refresh

aktualna jeszcze oferta?

Tak, oferta dalej aktualna, sprawdź PW :slight_smile:

Rezerwacja :wink:

Sprzedane