Sprzedam/Zamienie Escape From Tarkov

Hmm to może za te konto ? https://steamcommunity.com/id/RajaXek130

musisz ustawić żeby było widać jakie masz gry

A teraz ?

teraz widzę ale dalej nie intresuje mnie ta oferta

bump

bump

bump

bump

bump

bump

bump

bump

chyba juz z rok widze ciagle twoje ogloszenie, ludzie oferowali wszystkie mozliwe gry, cena standard edycji na allegro 160 zl ty chcesz 100 zl za konto z drugiej reki. ziomeczku ;0

Ciekawi mnie czemu ludzie na tym forum szczególnie w tematach o sprzedaży udzielają się mimo, że nie są ani zainteresowani ani nic ciekawego nie wnoszą trochę jak mochery gadające w busie. Co do twojego wpisu nie oferowali każdej możliwej gry w 99% przypadków był to szrot nie warty 20 złoty albo coś co posiadam, co do ceny moja gra moja cena 60 złoty obniżki to całkiem sporo moim zdaniem a jak by ktoś ładnie poprosił to może i trochę taniej bym sprzedał. Po za tym nie zależy mi specjalnie na sprzedaży ktoś się zgłosi fajnie nie trudno.

jaki tytul cie interesuje ? moze znajde cos

ziomeczku troche hipokryzji w tobie widze piszesz iz nie potrafisz zrozumiec jakze ludzie udzielaja sie w sprawach sprzedazy czy tam wymiany gier jednoczesnie nie interesujac sie owa gra czy jej zakupem, sytuacja podobna sie objawia gdy przychodzi do checi sprzedazy gry przez ciebie, cyt ‘‘nie zalezy mi specjalnie na sprzedazy’’

bedzie wszystkim latwiej gdy napiszesz co cie interesuje , i licze ze na pewno ktos ‘‘WNIEsie cos ciekawego, nie jak mochery gadajace w busie’’ pozdrawiam

Ehh skoro już nie masz co robić tylko jojczeć komuś na forum to proszę bardzo odpisze ci. Hipokryzji żadnej w tym nie ma bo to jest mój temat oraz moja gra chodzi o sytuacje gdy ktoś taki jak np ty chodzi po czyiś tematach i robi to co robi. Nie zależy mi na sprzedaży bo gra może kiedyś będzie w stanie w którym będzie lepiej lepiej działać i wtedy konta już nie będę chciał sprzedać a jak się sprzeda to tego czasu to fajnie będę miał coś innego najwyżej. Jak już tak bardzo ci też zależy mogę wymienić parę rzeczy: punkty do Poe, 100zł, 2 mniejsze albo 1 większy dlc do wh total war, gra o podobnej wartości którą będę mógł sprzedać/wymienić.

bump

bump