Strategia Online

Witam poszukuje strategii online MMO do grania z kumplem cos w stylu Age of Empires / rome total war w miare dynamiczną gdzie można troche powalczyć
-Gra może kosztować do ~15zł najlepiej na STEAM-ie (Posiadam 32,39 zł na steam, a potrzebuje kupić 2 kopie lub sciagnac za free)
-Nie może być P2W
-Srednie wymagania systemowe
-Chcemy z kumplem zrobić jakiś sojusz i podbijać innych

  • Gra najlepiej jak bedzie Nowa i nie tama co upadnie za tydzien

Zaraz zaraz, czyli, że szukasz strategii mmo która będzie nowym tytułem, miała niskie wymagania i będzie kosztować max 15zł? :joy:
Nie no, a teraz do rzeczy, jeśli szukasz czegoś mniej lub bardziej strategicznego, co można podpiąć pod mmo to pozostają Ci tylko browserówki typu Plemiona. Jeśli zaś nie potrzebujesz stawiać budynków itp. to sprawdż Total War: Arena (wg. mnie słabe).

Ktoś coś jeszcze ? gry www odpadaja

Obawiam się, że nie znajdziesz takowej gry. Masz zbyt wysokie wymagania co do gry i taki typ rozgrywki nie pasuje do gry MMO. Najlepiej poszukać gier typu RTS z trybem multiplayer, ale też możesz pograć w grę typu Savage Resurrection, gdzie masz i strategie i dynamikę chociaż chociaż nie gra w niego wielu graczy i z tego co wiem gra już praktycznie nie żyje więc…