[STREAM] Deiwo odpalił Strimka z The Elder Scrolls Online: Żaden ze mnie Bard, ani bajkopisarz, dlatego zwyczajnie zapraszam was na niezwyczajny Strimek!

PALUSZEK ŚWINTUSZEK :slight_smile: REALLY ? GRAMY W FORTA !

#1 SQUADY Z EKIPĄ ! ACID TEKNO ! ZOSTAW FOLLOWA !

#WYZWANIA #SOLO #DUO #SQUAD #2020 #FORTNITE

Dosiego Roku Kochani !

:red_circle: [ PC ] :red_circle: SOLO / DUO / SQUAD :red_circle: [ PL/ENG ] :red_circle:

:red_circle: ZOSTAW FOLLOWKA :red_circle: [ PC ] :red_circle: SOBOTA Z FORTNITE GRAMY :red_circle: SOLO / DUO / SQUAD :red_circle: [ PL/ENG ] :red_circle:

:red_circle: PORANNY STRIMEK :red_circle: [ PC ] :red_circle: GRAMY W FORTNITE​:red_circle: SOLO / DUO / SQUAD :red_circle: [ PL/ENG ] :red_circle:

Nadszedł nowy rok, a wraz z nim wielkie zmiany !
Dewio atakuje !
Trzymajcie się bo będzie ostro !
Piona z wami Mordeczki Kochane !

:red_circle: WIECZORNY STRIMEK :red_circle: [ PC ] :red_circle: GRAMY W FORTNITE​:red_circle: SOLO / DUO / SQUAD :red_circle: [ PL/ENG ] :red_circle:

:red_circle: CZEŚĆ MORDECZKO :red_circle:WIECZORNY STRIMEK SIĘ WŁAŚNIE ZACZĄŁ :red_circle: GRAMY W FORTNITE :red_circle: ZOSTAWISZ FOLLOWKA ? :red_circle: [ PC - PL / ENG ] :red_circle:

Bez%20nazwy-1

:red_circle: TESO :red_circle: PURE NECRO :red_circle:

https://www.twitch.tv/deiwo

Smoki…
SmOki…
Wszędzie SMOKI !!
Zapraszam na Strimek w którym będziemy przemierzać Elsweyr…

Start godz. 14:00

Poniedziałkowy Strimek z The Elder Scrolls Online !

Reaktywacja DK Tank’a !!

START godz. 11:00
Zapraszam :slight_smile:

https://www.twitch.tv/deiwo

STRIMEK Z THE ELDER SCROLLS ONLINE ! W NIM VET DUNGI JAKO DK W TANKU ORAZ EXPLORE ELSWEYR WRAZ Z PURE NECRO ! MIŁEGO OGLĄDANIA !

Dzień dobry Kochani !
Zapraszam was na poranny Strimek przed inspekcją !
KAWA WSKAZANA !!

Do zobaczenia start 7:00 !

Dzień dobry Kochani !
Żaden ze mnie Bard, ani bajkopisarz, dlatego zwyczajnie zapraszam was na niezwyczajny Strimek z gry The Elder Scrolls Online !
Jednocześnie byście się zbytnio nie nudzili, to ja zanudzę was swoimi wywodami, a dla osób udzielających się na czacie przewidziana jest ranga VIP dzięki której możecie do woli korzystać z popup alertów w trakcie trwania transmisji live !

Start godz. 12:00

Deiwo odpalił Strimka z The Elder Scrolls Online: Żaden ze mnie Bard, ani bajkopisarz, dlatego zwyczajnie zapraszam was na niezwyczajny Strimek ! Ranga VIP dla udzielających się na czacie ! , Miłego oglądania !

“Smarkacz” zaprasza na poranny Strimek przed inspekcją i dawkę dobrej zabawy :slight_smile: