Stream Wawrzyna

Ktoś czekał na 3 odcinek Undertale? Ktoś pewnie tak i dla tej osoby już jest na kanale!

Jutro może jakiś stream i dalsza zabawa w tym zwariowanym świecie?

Myśleliście, że zapomniałem? NIEDOCZEKANIE! Czwarty odcinek nie pojawił się co prawda wczoraj, ale dzisiaj łapcie i odcinek i stream wieczorem. Zadowoleni? :D

Strumyk na wieczór jak znalazł! Kontynuujemy przygodę z Undertale!

https://www.youtube.com/user/Wawrzyn3/live

Ostatni odcinek z pierwszego streama z Undertale! Drugi stream jest w trakcie ogarniania i jutro zacznie się upload. Pojawił się niestety problem z Grą o Tron. Action postanowił mi zepsuć całe nagranie i staram się je naprawić także... GOT prosi o chwilę cierpliwości! :D Póki co jednak... GLIDE!

I zaczynamy stream i kontynuujemy przygodę w Undertale~! Zapraszam pod adres:

https://www.youtube.com/user/Wawrzyn3/live

Drugi stream z Undertale już ładnie się wyrenderował i jest gotowy do publikacji i TADAM! Pierwszy odcinek już dostępny! Wczorajszy stream mimo, że wiał pustkami to był bardzo owocny. Jesteśmy prawie na końcu gry i czekam na spotkanie z Asgorem. Będzie się działo :>

Z informacji dotyczących Gry o Tron... Nagranie jest KOMPLETNIE popsute i nie wiem co z nim zrobic... Mogę wrzucić z przesuniętym dźwiękiem, ale nie wiem czy będzie to miało sens Emotikon frown

Tak czy siak zapraszam do oglądania!

Kolejny odcinek Undertale? Tak jest!

Najlepsze miasteczko w jakiejkolwiek grze ever i kropka. Tem są moim wzorcem od dzisiaj!

Witam Was wszystkich serdecznie,

Chciałbym się dzisiaj podzielić z Wami czymś, co rozpocząłem nie tak dawno, a mianowicie są to... vlogi. Wcześniej mój kanał był nakierowany w 100% na gry i content związany z gamingiem, jednak trochę wypaliłem się z tej całej otoczki "let's plejowej" i postanowiłem przerzucić się na nieco luźniejszą i przyjemniejszą dla mnie formę jaką są właśnie video nagrania. Pierwsze nagrania są nieco bardziej... chaotyczne. Nie planuję jednak skupiać się czysto na jednej tematyce w każdym nagraniu bo to nie o to chodzi. Życie jest różne i różne rzeczy wypadają nam w ciągu dnia i to o to chodzi prawda? Chciałbym zebrać Wasze opinie jak widzicie to co już powstało i czy macie jakieś rady na przyszłość? Każde zdanie jest wydaje mi się na wagę złota wink.png

Kanał - https://www.youtube.com/c/wawrzyn3

MATERIAŁY POGLĄDOWE

Zabawy z vlogowaniem ciąg dalszy. Tym razem trochę o festiwalu żarcia które jak widać lubię, a także kilka słów o unboxingach.

Zapraszam do obejrzenia co mam do powiedzenia na temat Gry o Tron oraz krótkiego spojrzenia na to jak moja siostra przygotowała nas do seansu finału sezonu :)

Przeżycie premiery filmu przy którym się pracowało? Świetne uczucie!

Na koniec weekendu trochę gadaniny, ale w przyszłym tygodniu pojawią się co najmniej dwa vlogi poświęcone grom także... Część z Was na pewno ma na co czekać :)

Trochę inaczej ale dalej w klimacie vloga

Pokemon GO mnie tak wciągnęło, że aż nie miałem kiedy zmontować czegokolwiek! Ale nie martwcie się już jest nowy vlog na kanale! Trochę "pieczenia" i trochę łapania Poke-stworków - zapraszam!

Obudzili się już? Mam nadzieję, że tak! Świeże nagranie już na kanale. Oczywiście, że z Pokemon GO. Następne też będzie z Pokemon GO. Bo tak.

Kawa mam nadzieję juz w ręku i spokojnie siadacie do przeglądania Jutubuf. Jeżeli tak właśnie jest to zapraszam do siebie na nowy materiał!

Witam,

póki co ten temat będzie tematem zapraszającym na mój pierwszy Livestream ever, dlatego tez nie spodziewajcie się fajerwerków i braku problemów technicznych. Pobawiłem się trochę moim netem i dlatego wiem, że jedyne na co moge sobie pozwolić podczas gier to gry na GBA/DS'a, bądź mało wymagające graficznie produkcje przez co właśnie takie rzeczy tylko raczej będę streamował. Dzisiaj, czyli 03.04.2013 zapraszam na live osoby, które mają mocne nerwy i sumiennie powiedzą mi jak tak działa całe to ustrojstwo i czy taka jakość jaką postaram się zaprezentować jest znośna. Jeżeli się to przyjmie, wtedy pewnie będą się takie inicjatywy pojawiały częściej, a jak nie, to wtedy skasujemy ten temat i nie będzie krzyku ;)

http://www.twitch.tv/wawrzyn3

Witam,
Czasem warto wrócić na stare śmieci, a przy okazji wrzucić filmik do obejrzenia. Może komuś akurat przypadnie do gustu :slight_smile: Zapraszam do oglądania krótkiego materiału z interesująco wyglądającej gry Apocalipsis od polskich twórców. Postanowiłem przyjrzeć się tej produkcji i czy warto w nią zagrać… ?

Hej Misie! :bear:
Nowa recenzja wpadła na kanał. Przejście tego tytułu trochę zajęło dlatego wjeżdża dopiero dzisiaj. Ale hej, zajęło mniej niż miesiąc! Co prawda 1 dzień mniej ale zawsze ! :smiley:

W każdym razie. Zapraszam Was do materiału jak i komentowania tutaj czy pod filmem. Szczególnie polecane jeżeli macie jakieś sugestie gier do ogrania ! :slight_smile: