Strzelanka fajna

Tak właściwie to w każdym xD miałem kiedyś go zainstalowanego i próbowałem pobrać warzone to pobieranie wywaliło, stwierdziłem że odinstaluję go i zainstaluję jeszcze raz i teraz jak chcę zainstalować to jest tylko okienko że trwa przygotowywanie i nic się nie dzieje i nawet w menadżerze proces nie pobiera żadnych zasobów

Sandstorm nie jest tak dobry jak ,1"

Ale w 2 dodali te rzeczy, których autor szuka :wink:

Przetestuj Survarium albo Warface

Może masz za mało miejsca na Dysku? Patrzyłeś w ogóle ile gra zajmuję i ile miejsca wymaga?

Chyba nie ma nic lepszego na rynku mówię tutaj teraz o Call of Duty Modern Warfare (160zł) nie o tym śmietniku Warzone. Gra warta swojej ceny. W CoD masz około 30-40 trybów gry z podziałem na Normal i Hardcore. Normal jak w Warzone, że strzelasz do typa cały magazynek zanim zginie i Hardcore jedna-dwie kule i po typie tak jak powinni być dodatkowo Brak User Interface i Mapy. 50 milionów graczy, częste Update. Turnieje, Ligi, Sezony wszystko czego zapragniesz a wygląda to tak:

Pod jego styl warframe odpoada bo tam walka mele też ważna jak nie ważniejsza no chyba że by grał mesą taki frame który ma bonusy do broni palnej.