Swl

kurde ściągnąłem sobie wczoraj, pograłem z godzinke, wygląda spoko ale troche za dużo tych możliwości jeśli chodzi o skile jak dla mnie... za cholere nie wiem jakie wybrać a przeczytałem, że nie ma możliwości zresetowania ich, to prawda?

Prędzej czy później odblokujesz wszystkie bronie i zdolności, więc to nie jest jakiś wielki problem. (Chyba, że coś zmienili.)

ale hejty leca na te gre na portalu ;)

jak będziecie wybierać frakcje weście templar bo mają najbardziej zrobioną lokacje ze wszystkich jako jedyni mają swoje własne ah reszta nacji nie ma.

To nie jest tak :P Iluminati ma np klinikę operacji plastycznych przynajmniej w TSW tak było.Każda frakcja coś ma ale to tylko jeden wiecej jump przez portal wiec różnica zerowa za to należy się zastanowić czy podobają wam się frakcyjne ubranka z decków (Klas). Daje linki do wyglądu ubranek z TSW bo w Legends powiiny wygladac tak samo. https://sephorassecretcloset.wordpress.com/category/reward/deck/illuminati-deck/ https://sephorassecretcloset.wordpress.com/category/reward/deck/templar-deck/ Osobicie polecam Iluminati bo mają najfajniejsze outfity a jakoś w ubraniu księdza mi się nie widzi biegać.

Jeśli ktoś sobie odblokował to będzie miał takie jak pokazujesz. Teraz sa nowe sety wspólne dla wszystkich frakcji.

Jeśli założyliście Cabak dajcie jego nazwę i jakieś namiary, z chęcią bym dołączył.

Jeśli ktoś sobie odblokował to będzie miał takie jak pokazujesz. Teraz sa nowe sety wspólne dla wszystkich frakcji.

Jeśli założyliście Cabak dajcie jego nazwę i jakieś namiary, z chęcią bym dołączył.

Cabal First Order - Pisz do Migotka , BigMilk , Karolla , Wiktor lub PM na forum do mnie. Zapraszamy.

Te wszystkie recenzje na steamie są przerzucone ze starszej wersji? Czy rozdawali klucze na steama do tej wersji ?

Mógłby ktoś mi powiedzieć jak to jest tutaj z rozwojem postaci? Mam niby dopiero 10 lvl, ale pogram jeszcze chwile i odblokuję elite skill, i poza nim, przynajmniej jeżeli mowa o pistolach, nie widzę tam innych interesujących mnie skilli, i tak samo nie czuję aby mój secondary weapon był przydatny. Czy tu bardziej chodzi o to aby używać jednej broni, i ewentualnie jeden skill z secondary, czy poprostu je sobie swapować w ramach potrzeby? Bo słyszałem komentarze że rozwój postaci, w zwykłym SW był bogatszy. I ostatnie pytanie, czy ktoś wie, jeżeli chodzi o przedmioty lepszej jakości, czy mają jakieś ciekawsze opcje, poza +50 dmg itp itd ?

Bo był bogatszy.. ale skille są okej. W moim połączeniu broni w sumie to wszystkie skille bym chciał mieć.. po za 2 bodajże :P. Może złe bronie wybrałeś dla sb?

A rozwój postaci... Zaleca się miec mniej więcej fifty/fifty. Jakiś stun/silent/interrupt by przerywać skille, jakiś AoE dps, jakiś dps na 1 target, basic atak, jakiś self-heal (jesli masz taką opcję) itd. A na end-game będzie się dostosowywało na bieżąco pewnie (czytaj - male mobki = AoE, walka z bossem = skille pod to, itd) - tak jak w TSW było :).

I pograj trochę dalej. Bo kingsmouth to mogę ci przejść i na samych podstawowych atakach grając jedną reką :P. Za to zawitaj do egiptu albo blue mountains grając tylko na pistoletach... będzie ci ciężko chyba że będziesz miał znaczącą przewagę lvla :P. Generalnie - kombinuj tak byś dawał radę ze wszystkim. Gra się w to i tak dla fabuły a nie walki i tak :)

Dziękuję za odpowiedź, wiem że fabuła jest najważniejszym elementem SW, po prostu gry które przyciągały mnie na dłużej to gry które miały bardzo bogaty rozwój postaci, dlatego się zastanawiałem, bo właśnie pod względem świata i fabuły, SW wydaje się naprawdę ciekawy, więc gdyby na dodatek miał w miarę sensowny rozwój postaci to być może odnalazłbym dla siebie grę idealną :: D

Narazie działam z dual pistol i Chaos magic, ale to drugie, przynajmniej jeżeli ktoś inny w party na dungeonie korzystał z tego również, nie ładowało paradoksów, więc nie wiem czy to jakiś jednorazowy bug, czy to był ich zamiar.

Ogólnie spróbuję jeszcze pograć, może sam świat i fabuła jednak wystarczą, może potem postaram się mieszać w broniach coś bardziej, wypróbowywać inne kombinacje broni, na całe szczęście miałem trochę temu zakupioną grę, więc mam chociaż odblokowane inne możliwości.

Ktoś jeszcze gra w SWL bo ja dopiero zaczynam i fajnie byłoby pograć z kimś jeszcze :) Mam ts3 jakby co :) Pozdrawiam.

Podłączam się do zapytania o możliwość dołączenia do Cabala (gildi) i wspólnej gry w SWL. :)

ja takze chetnie pogram z rodakami :D i z kims kto wie to i owo na temat gry

Cześć, siemanko no i witam, czy ktoś gra w tą jakże zacną grę od headstartu? Czy są jakieś Cabale (Gildie) Polskie? Przypominam że gra od poniedziałku jest totalnie za free :) Pozdrawiam wasz mość!