SWTOR dużo graczy?

Witam, jak ma się cała ta gra? jakoś o niej nie słyszę ani nic, ciekawi mnie szczególnie że jest tam prawdziwe “f2p” i mam nadzieję że ściągnęło to trochę graczy, ktoś coś podpowie?

Ten to całe życie szuka MMO, gra max miesiąc i koniec jego przygody w danych tytule xD
Skoro F2P to proponuje pobrać, zagrać i samemu ocenić
A skoro ozcekujesz jakiejkolwiek oodpowiedzi to śpieszę z pomocą, crap, nie graj, szkoda Twojego cennego czasu
I co zrobisz z taką wiedzą?

1lajk

A co w tym dziwnego? Obecne gry to crapy. Na większość z nich nie da się już patrzyć po miesiącu.

3lajki

Według Twojego niskiego mniemania mam rozumieć że trzeba grać w 1 grę non stop I się do niej ograniczać? Bo ja lubię pograć trochę w to, trochę w tamto, proste jak Ty.

6lajków

Mam podobnie, często zmieniam grę i nie potrafię utrzymać się długo przy jednym MMO. Obecnie gram tylko casualowo w Black Desert :smiley:

Akurat to moze dziwic, ale graczy jest teraz najwiecej od 2016 roku. Dzisiejszy patch na pewno spowoduje naplyw graczy, a za 2 miesiace wychodzi duzy dodatek.

chcesz cos wiedziec wiecej o grze i jej aktualnym stanie obejrzyj sobie filmiki ze streama z youtuba mmorpg.org.pl te zatytulowane STAR WARS Z RODGIEREM a tutaj masz ten najnowszy https://www.youtube.com/watch?v=OC33T0uVevA

chcesz sobie pograc fantastyczne linie fabularne solo z elementami coop ? swtor jest jak najbardziej dla ciebie, jezeli liczysz na jakis wartosciowy endgame itp to radze poszukac innej gry