SWTOR vs GW2 vs FFXIV vs BDO

Dobra dzięki. Wybrałem sobie SWTOR.

Jak masz mało czasu i raczej wolisz grać solo a najważniejsza jest fabuła… czemu nie zwykłe RPG?

Z wymienionych gier najlepsza jest chyba FFXIV…

Ehh Jednak tak średnio to SWTOR lubię ogólnie uniwersum SW ale ta gierką jakoś nie podchodzi mimo wszystko. Chyba pójdę w stronę GW2 albo TESO, jakby ktoś mi jeszcze tak pięknie odpowiedział na moje pytania w kwestii TESO jak Majki83 opisał GW2 to by było ekstra.

Jak prześledziłem bardziej forum to niektóre wpisy trochę mnie nakłoniły do ogrania tego FF ale powiem szczerze, że po zagraniu wczoraj i kilku h to pierwsze wrażenia nie są najlepsze. Po pierwsze to ten kreator postaci i ogólnie rasy to chyba na kolanie robili, jak dla mnie to one wszystkie tak samo wyglądają poza tym, że jedna to jakiś karzeł no i powiedzmy, że elf wygląda jak elf. Jeszcze jak biegałem po tym mieście to co chwile jakieś niebieskie szlabany i ekran wczytywania jak chce przez nie przejść niby krótki ale jednak to irytuje, nie wiem po co to wprowadzili zamiast dać się swopodnie poruszać. Dalej też tak to wygląda w każdym mieście?

No i ten system point and click chyba nie dla mnie bo trochę to drętwe w walce ale dopiero 14 poziom mam to jeszcze dam grze czas na pewno ten 35 wbije na tym trialu i zobaczymy. GW2 ma ten sam system walki?

Nie gw2 ma WSAD polaczony z mixem target i non target a takze systemem dodgowania itd itd

FF to nie jest niestety gra na kilka godzin. Nawet free trial da Ci małe pojęcie o tym jak gra wygląda. Do poziomu 50 poznajesz podstawy gry a sama gra nabiera tempa. Tu masz 24 osobowy rajd z pierwszego dodatku z perspektywy black mage’a.

Na tym etapie polecam Ci po prostu poczekać na WoW Classic, ew zabij czas grając w nową ligę PoE :slight_smile:

Najwięcej do roboty jest w tym Final Fantasy? Czy jakaś inna gra ma lepszy content?

jest sporo do roboty dla nowego gracza aczkolwiek opiera sie na trzaskaniu cały czas dziennych ruletek, i tak dzien w dzien by walute zbierac