Szczerze. WoW Classic. Wspólna przygoda. Przyjaźń

Nie żalę się. Piszę jak jest.
Nie szukam gildii. Gdyż w większych grupach mam problemy z komunikacją.

Szukam kogoś do przygody World of Warcraft Classic… w starym stylu. Wiecie.
Wracam z pracy. Ty na przykład ze szkoły. I czmychamy razem przez kilka godzin tłuc Dungeony.

Nie szukam ludzi ambitnych. Jednakże miło byłoby gdybyś miał w zamiarze poświęcać tyle czasu na gry co ja. Czyli tyle ile matka natura dała :)…

O mnie. Lat 24. Człowiek nietaktowny. Gbur. Czasem też się wywyższę.
Ty. Najchętniej byś nie był człowiekiem.

Chętnych - zapraszam.

Jeśli masz już grupę i chcecie mnie do niej zaprosić… - z góry niegrzecznie odmawiam.

Najlepiej by nowa ekipa składała się z osób które siebie nie znały wcześniej. To pozwoli wyeliminować uprzedzenia i trzymanie się na uboczu.

1lajk

Chętnie podbije, stare kontakty z wowa już dawno wygasły wiec na classic wracam sam. Zostaw jakieś namiary jak zbierze się więcej osób :wink:

Również sie pisze czekam na info :slight_smile:

1lajk

Hantis, szkoda że nie uszanowałeś mojego tematu. Stwórz własny jeśli masz potrzebę zapraszania ludzi do własnej grupy. A swój post usuń. Jeśli masz odrobinę godności :slight_smile:

1lajk

to mogłeś napisać na górze, że chcesz być liderem jeśli tak, ale na twoją prośbę usuwam

Jest napisane coś innego… "Jeśli masz już grupę i chcecie mnie do niej zaprosić… - z góry niegrzecznie odmawiam.“

Dziękuję że usunąłeś :slight_smile:

ja też nie lubie grać w gildiach max 5 osób na TS a i to dużo :confused: btw jestem zajebisty i jak nie jestem najlepszy w czymś to mnie chuj strzela a potem tryharduje póki jestem najlepsze a wtedy cisne wszystkich że nie umieją grać. nadam się?