Szukam anime podobne do

Czemu? Mi się Coppelion podobało. Oglądałem nieco na siłę, ale jednak. Ładne arty stamtąd.

tylko kreska była w porządku ale story? proszę cię zero polotu oraz postacie ni jakie były

Fabuła FMA Brotherhooda nie do końca osadzona jest w "post apokaliptycznym" świecie, bardziej o próbie stworzenia takowego przez właśnie "nie ludzi" :> Możesz obejrzeć, ale pozycji wymienionych przez ciebie to nie przypomina pod względem "żałosności" sytuacji ludzi, co chyba chciałeś przede wszystkim ;p

Myślałem ze autor teraz chciał tylko "dojrzałe" anime jeżeli nie to przepraszam za kłopot

:P dobra inaczej

Podawajcie wszystkie anime fantasy,sci fi +akcja bo mi się nudzi :P

Aldnoah zero?

Z starszych to :
Neon Genesis Evangelion - mechy
A z nowszych :
Guilty Crown - anime naprawdę bardzo ciekawe + odpowiada praktycznie wszystkim twoim wymaganiom ;)


Guilty Crown - anime naprawdę bardzo ciekawe + odpowiada praktycznie wszystkim twoim wymaganiom

faktycznie anime dobre lecz jak dla mnie ending skopany i to po totalu.

oraz moment w którym stał się "tym złym" przez jakąś nie znaczącą postać,a w endingu ze śmercią inori pogodził się jakby nic nie było debilizm. Jak dla mnie mogliby razem zginąć byłoby chociaż dramatycznie. opening oczywiście ma świetny tak jak ending w końcu supercell

Jeśli podoba ci się Shingeki no Kyojin, powinno ci się też spodobać Death Note. Wspólnego dużo nie mają, ale anime nie należy do komedii, więc może ci się spodoba. ;d

W Shinsekai Yori niema ecchi ani bezsensownych wątków, Ci którzy uważają że wątek homo był nie potrzebny to po prostu nie umieją oglądać ze zrozumieniem(fakt faktem nie musieli go aż tak dokładnie pokazywać ale dużo tego niema)
a co do sci-fi to oczywiście moja topka - Steins;Gate

W Shinsekai Yori niema ecchi ani bezsensownych wątków, Ci którzy uważają że wątek homo był nie potrzebny to po prostu nie umieją oglądać ze zrozumieniem(fakt faktem nie musieli go aż tak dokładnie pokazywać ale dużo tego niema)a co do sci-fi to oczywiście moja topka - Steins;Gate

Nie podoba mi się te anime nw czemu oglądnąłem 5 i nie podoba mi się.

Jak możecie podawajcie dalsze propozycje

Neon Genesis Evangelion - Jedyne słuszne post-apo ^^

W Shinsekai Yori niema ecchi ani bezsensownych wątków, Ci którzy uważają że wątek homo był nie potrzebny to po prostu nie umieją oglądać ze zrozumieniem(fakt faktem nie musieli go aż tak dokładnie pokazywać ale dużo tego niema)a co do sci-fi to oczywiście moja topka - Steins;Gate

No niby chodziło o te modyfikacje genetyczne, bonbony i w ogóle dostosowanie społeczności do patologii która panowała w napromieniowanej na wszelkie możliwe sposoby żapon w tamtym czasie... Ale dla czego uważasz że nie umieją oglądać ze zrozumieniem? Ja wiedziałem po co tamten wątek jest, a jednocześnie nie uważam aby był potrzebny. Nawet już schodząc z samego homo (bo widzę że na jakiekolwiek wspominanie negatywnie o nich reagujesz unijnie) to samo to, że pokazywane są dzieciaczki w trawie które się miziają może zniesmaczyć widza.

A co do tematu, to ponownie polecę darker than black. Spełnia wszystkie postawione przez ciebie wymogi :D

Fabuła w skrócie: W kilku miejsach na ziemi pojawiają się anomalie, jedna taka "spaczona" połać ziemi znajduje się w tokio, więc japończycy otaczają ją wielkim murem. Jednak syf zza muru trafia i tak do ludzi, niektórzy zyskują umiejętności rodem z avengersów. I dalej się pewnie domyślasz :) A nawet jeśli nie, to zobacz sobie więcej na shindenie albo tanuki :D A potem bierz się za odcinki, na prawdę warto!

Dobra jak na razie temat zawieszony,oglądnę kilka podanych anime,jak będzie się nudzić przyjdę tu jestem

@Iesha Nie chodziło tak bardzo o przystosowanie do patologii po prostu oni musieli rozładować napięcie/stres ponieważ dorośli się bali że z nich powstaną "demony" a też nikt nie chciał żeby dzieci rodziły dzieci. ;) Tak jak mówiłem nie był to bezsensowny wątek ale nie musieli tego tak bardzo pokazywać, ja i moi znajomi przewijaliśmy ten odcinek ;P

@topic
Gorąco polecam Elfen Lied.

Siemka,

Szukam anime podobne do

-Suisei no Gargantia

-Shingeki no Kyojin

Chodzi mi o anime którego historia dotyczy ziemie,wyginięcia ludzi.

Anime musi być trochę poważne niż komediowe(już za dużo komedii oglądałem :P)