Szukam bratniej duszy do pogrania w różne gry (Steam)

Siemka wszystkim, z góry przepraszam za tak rozległy temat, mam jednak nadzieję, że nie zniechęci on wszystkich. Jakiś czas temu zarejestrowałem się na tym forum, więc jestem nowy, ale dopiero teraz "odważyłem" się napisać swój pierwszy temat, jak i zarazem post. Jednak nie będę się nad tym długo rozwodził, przejdę od razu do sedna.

Tak jak w tytule - szukam jakiejś konkretnej osoby, bratniej duszy do pogrania w różne gry. Czemu od razu bratniej duszy, a nie zwykłych znajomych? Cóż, taki już jestem, że lubię mieć o czym pogadać z daną osobą, niż tylko o jednym temacie (w tym wypadku grach). Mam trochę znajomych, z którymi mogę w coś pograć, czasem minimalnie o czymś pogadać, ale tak na dobrą sprawę żaden z nich nie wykazuje większego zainteresowania, mi jednak zależy na tym, by mieć taką osobę, która mnie nie oleje po jakimś tam czasie, czy z innych powodów, która będzie chętna pograć częściej, niż raz na tydzień (lub rzadziej). Lubię mieć konkretne więzi z niektórymi ludźmi, oczywiście jeśli się nie uda, to nic na siłę, nie każdy z każdym się dogada.

Coś o mnie... Mam 22 lata (za niedługo 23). Ogólnie teoretycznie interesuję się najbardziej gierkami typu RPG/strategicznymi, ale ostatnio coraz bardziej zaczynam równomiernie interesować się również pozostałymi gatunkami - trochę fpsy, trochę przygodówki, gry akcji, horrory, survivalowe etc. Głównie przesiaduję na Steamie i głównie do tejże platformy kogoś szukam. Co do gier, przykładowo ostatnio gram w tego typu tytuły: Killing Floor 2 (dość sporo, lubię tę grę, a jakby się grało z ogarniętym znajomym, to byłoby jeszcze lepiej ^^), Lego HP (1-4, 5-7, ogólnie w przyszłości planuję zakup innych gierek Lego, podobają mi się :D), XCOM. Poza tymi grami w bibliotece mam dużo więcej tytułów, w tym też sporo naprawdę takich konkretnych (Sacred 1-3, Gothic 1-3, Darksiders 1-2, For Honor (UPlay), L4D2, Stronghold (+ Crusader Extreme), Titan Quest, Bloons TD5, Wiedźmin 1-3 (chociaż to jest przykre, bo tak naprawdę nie przeszedłem ani jednej części, jakoś tak nie mam parcia ;-;), Fable 1, HoMM (III, V), Mad Max, Middle-Earth: Shadow of Mordor, Warhammer: End Times - Vermintide, etc. Mam też bardzo sporo pomniejszych gierek - tak, kolekcjonuję gry dla kart, a za co z tym idzie, dla leveli xD, chociaż czasem nawet te mniejsze gierki mi się spodobają, niektóre są naprawdę spoko ;) Poza Steamem mam też konto na BattleNecie, tam jednak gram głównie w HotSa i HSa (chociaż głównie, by questy porobić). Kiedyś sporo grałem w WoWa, ale potem mi się znudził, a teraz stwierdziłem, że zbyt czasożerna jest ta gra, więc odpuściłem. "Kiedyś" też planuję zakup Diablo III, ale to się jeszcze zobaczy.

Więc szukam osoby (osób? Wolałbym jedną konkretną osobę, bo tak się czuję najlepiej, z grupami ciężko mi się dogadywać, jak i ciężko mi przykładowo zapoznawać innych ze sobą lub poświęcać każdemu wystarczająco dużo czasu), z którą znalazłbym jakieś wspólne zainteresowania, z którą mógłbym pogadać również o życiu, pogodzie, nawet o d*pie Maryny, czyli jakichkolwiek błahych sprawach. Fajnie by było, jakbyś był(a) w wieku 18-25 (tak mi będzie najłatwiej, chociaż nie jest to ścisły warunek) oraz miał(a) możliwość (na tym mocno mi zależy, tak jest dużo przyjemniej) porozmawiać przez mikrofon za pomocą któregoś z tych programów - Steama, Skype'a, TSa, Discorda. Moglibyśmy sobie razem grać w różne gry, testować nowe albo po prostu rozmawiać, gdy będzie możliwość. Raz z jednym znajomym też robiliśmy tak, że na raz odpalaliśmy grę Single Player (dajmy na to Darksiders 2) i przechodziliśmy ją w jednym czasie, dzieląc się wszystkimi wskazówkami, informacjami etc. i przy okazji rozmawiając przez mikro - takie formy wspólnych gier również jak najbardziej akceptuję :)

To raczej wszystko... Link do mojego Steama: http://steamcommunity.com/id/SmokuZnadPotoku/ chociaż na profilu tutaj i tak widnieją różne linki i info o mnie. Więcej już się zobaczy, jak się osobiście porozmawia :)

Pozdrawiam wszystkich i z góry dzięki każdemu za przeczytanie tego tematu, bo wiem, że "trochę" się rozpisałem,

Jacek

PS Tytuły gier single player wymieniłem głównie po to, byście mogli zapoznać się z moimi upodobaniami, żeby łatwiej było nawiązać wspólny język :)

PS 2 Chciałbym Wam również napisać, że... uhm, jakkolwiek to zabrzmi - jestem gejem. Chociaż nie piszę tego, by znaleźć chłopaka, ani też by kogokolwiek postraszyć, tylko głównie dlatego, żebyście po prostu wiedzieli, z kim macie do czynienia. Mimo wszystko potrafię się normalnie dogadać z wieloma ludźmi, nigdy nie miałem do nikogo awersji o to, jaki ktoś jest, tak samo ludzie z łatwością dogadywali się ze mną, więc nie ma czego się obawiać,. Tak tylko informuję, gdyż uważam, że nie zaszkodzi wiedzieć.