Szukam chętny do gry w Neverwinter Online

Witam, proszę o namiar na tsa bądź podanie go w grze nick Imaginacja. :smiley:

70 lvl jest max a co do ogarnia to nwm czy wiecej czy. Mniej niz ww aionie bo nie gralem ww te gre ale jest dostc duzo rzeczy ze ogarnac gre

hej podaj nick w grze;) chętnie do was dołączę.

siedzicie na jakims ts? bo na tym co dostalem ip to pusto

nie sprawdzalam tego tsa, trzeba umówić sie po prostu na jakąś konkretna godzinę w enklawie czy gdzieś , i ogarnąć nicki postaci.

Zapraszacie w grze @ravvis#9661 :slight_smile:
Jak mowilem ja siedze od 17-18 na ts lecz nikt nie przychodzi ip ts kazdemu chętnemu napisałem na priv :slight_smile:

Kilka razy byłem na ts i też nikogo nie było :confused:

Sorrki wczoraj mnie nie bylo bo miałem wazne sprawy do załatwienia ale od dzis bede raczej caly czas od 17-18 na ts

Jeśli jest ktoś jeszcze chętny pisać obecnie na ts3 zebrała się 5 osoba ekipa :slight_smile:

@Ref

Z chęcią się dołączę, szukałem akurat jakiejś gry także pasuje, że jakaś ekipa się tworzy :smiley:
Nick rulezio#2442 TS’a i discorda też posiadam, więc zawsze mogę wejść

Wysłałem zapro na neverwinterze a takze wyslalem ci ip ts3 na priv zazwyczaj siedzimy na nim od 17-18 do 23-24

@ref

Trzymacie sie jeszcze? Dajcie znak, gdzie was znalezc! :slight_smile:

Tak Trzymamy sie jest nas aktualnie 5 osoba ekipa:)
Bardzo przyjemna atmosfera :slight_smile:
Więc jeśli jesteś chętny do wspólnej gry zapraszam wszystkim chętnym wysyłam ip ts3 na Priv :slight_smile:

@ref

czy jest mozliwosc gry na poczatku bez mikrofonu ?

Hmm jeśli masz zamiar później czy cos dołączyć na ts bo nie chcesz teraz lub nie masz mikro nie ma sprawy :slight_smile:

Temat nadal aktualny jest obecnie zebrała sie 5 osobowa ekipa jeśli jest ktoś jeszcze chętny piszac tu lub na priva :slight_smile:
Adres ip ts3 podaje tylko na priv osobą zainteresowanym

@ref