Szukam dynamicznego mmorpg

A w tym konkretnie momencie na Europie 4 z 5 serwerów ArcheAge: Unchained
ma taki napis - queue. Czyżbyś żył w jakimś równoległym świecie? A premiera to była już ponad 3 tygodnie temu.

ferdynand skoncz juz pierdolić te swoje głupoty bo żal to czytać

Serwery są po prostu małe, czego Ty nie rozumiesz Ferdek XD

Czyli ostatecznie nikt mi nie pomoże znaleźć mmo? XD

No nie wiem polemizowałbym z tym stwierdzeniem, ja ogólnie można powiedzieć wywodzę się z moim zdaniem dość “Dynamicznej” gry (jeżeli chodzi o PvP) jaką jest Aion. W WoW’a gram od dwóch miesięcy i jak poszedłem na jakieś wyższe klucze, albo na Azharę to powiem wam szczerze, że się spociłem xD w sensie moim zdaniem Animacje Skilli może i są drewniane, ale gra jest dynamiczna pod względem hmm jakby to nazwać “czasu reakcji” ? Czasu jaki mamy na uniknięcię danej mechaniki, poruszania się? Pod tym względem moim zdaniem WoW jest wymagający i w pewien sposób “Dynamiczny”
Co do AA ogólnie jest spoko, ale nawet dla tak zagorzałego gracza PvP jak ja jakieś PvE jako odskocznia czasami by się przydała a pod tym względem AA jest strasznie biedne i nie mówcie mi tutaj o Red Dragonie albo Fall of Hiram, bo tam zazwyczaj 5 osób coś robi reszta afczy i gra w żaden sposób nie karze graczy za afczenie.

“bo tam zazwyczaj 5 osób coś robi reszta afczy i gra w żaden sposób nie karze graczy za afczenie.” To musisz zagrać w Unchained bo widzę że twoje zdanie wywodzi się jeszcze z serwerów Legacy :slight_smile:

1lajk

A co się zmieniło?

Jest możliwość zgłoszenia do wywalenia gracza z raidu, czy instancji, czy drill camp arena.
Na AA:U gracze mają słaby gear i większość musi ciężko pracować w PvE.

Polecam lost Ark .
Bicie lvl jest może monotonne ale jak wbijesz max lvl tj. 50 ilość kontentu może przytłoczyć .
Jest masa rzeczy do roboty . Wejdź sobie na YouTube kanał derryls . Jest kilka poradników odnośnie co można robić . Polecam .

Jedyny minus to wersja rosyjska i urzywania VPN .

Zapraszam na pw

“WoW” jest dynamiczny, a przynajmniej był w Legione gdzie nie istniał GCD, teraz mamy GCD na retailu który spowolnił rozrywkę niemiłosiernie. Osobiście uważam WoWa za jednego z lespzych MMO na rynku, ale trzeba za niego płacić co miesiąc. Jeżeli chcesz dynamiczny MMO to zagraj W BDO, jednak nie wiem czy spodoba Ci sie grindowanie 6 miesięcy po to aby stać się w końcu “kompetytywny” z innymi graczami, to już twoja decyzja.

Wszystkie te gry są niedojebane pod jakimś względem daj sobie spokój i mam nadzieję, że ten gatunek zdechnie.

1lajk

BDO jest dynamiczny ale nie ma widocznego rozwoju postaci ani end game’u.
Rozwój postaci to siedzenie na jednym spocie przez 2 lata i nabijanie Skill Points a end game to world bossy albo te pochodzące ze scrolli.
Dynamiczne - to jedyne co pasuje do zestawienia pytającego.

Hahaha jak zwykle ktoś szuka gry A wywiązuje się sprzeczka o AA U ja się dziwię że takie posty się są po prostu banowane nie związane z tematem.

Do czego to doszło, że mamy rok 2019r. Setki gier MMORPG a wy podajecie 5 tytułów w kółko i to tylko te które są najpopularniejsze a o tych mniej popularnych tytułach a nadal dobrych nikt nie mówi.

1lajk

Nie dziw się, ponieważ w MMOrpg grają juz tylko starzy wyjadacze, a ten rodzaj gier powoli umiera. Na rynku jest może z 10 grywalnych gier MMO, reszta to gówno na których zostali ludzie z sentymentu i tego, że nie ma z czego tak na serio wybierać. Jedynie WOW, BDO, Final, ESO, Tibia, Runescape, POE się trzymają jako tako i może kilka innych jak AAU - lecz tutaj jakoś nie jestem przekonany do końca, że ten krapiszon przetrwa, a jak przetrwa to dołączy do reszty gównianych MMO, które ledwo zipią.

Kolejny, który myśli że PoE to MMO.
Idąc tym tokiem myślenia Diablo 2/3, Titan Quest, Last Epoch, LoL, DOTA, Warcraft/Starcraft i inne tego typu gry to też MMO.

1lajk

Co ty gadasz za głupoty, wcale nie myślę że POE to MMO. Po prostu dałem przykład gry w którą jeszcze ludzie grają, a jakby nie patrzeć gry typu HNS jak POE czy Diablo to są gry w które także bawimy się przez neta jak w przypadku MMORPG - dlatego dałem taki przykład. Ale zauważyłem, że wiecznie ludzie się o to przywalają, choć przecież dobrze wiem jaką grą jest POE czy inne diablo.

Szczerze mówiąc jest dużo ppmniejszych gier gdzie w jednej chwili gra około 2k osób, to nie świadczy, że graja z przywileju tylko z tego, że social media kieruje trend. Jeśli coś jest popularne na twitchu czy youtube to nie znaczy, że gra jest dobra. Osobiście polecam Dofusa, gra leciwa a serwery wciąż pełne.

1lajk

Chyba póki co to
-AAU
-ESO
-WoW
-FFXIV
są najpopularniejsze.

W Wowa grałeś to nie będę się rozwijać nad tym tematem.

FFXIV to taki singleplayer z ciekawą historia choć krótką i ogromnymi GCD.

AAU to to samo co AA tylko że bez p2w, dużo pvp ale szczerze bym powiedział, że pve jest nudne i mało kogo tam interesuje (przez pve mam na myśli walkę z NPC)

Póki co to gram w ESO i gra mi się przyjemnie (ale to początki, chociaż wydaje mi się że endgame jest średni, ale jak znajdziesz znajomych to wszystko ciekawsze)

Ach, jest jeszcze BDO które ma dość spore wymagania i jest dynamicznym solo grindownikiem.

Po za tym to chyba nie ma nic wartego uwagi z dość dużą ilością graczy. (Nie wiem czy ten Lost Ark to mmorpg czy zwykły h&s)