Szukam f2p mmo

Niekoniecznie to tak działa, przykładem jest chociażby Wow od Blizzarda - no jak mi ktoś powie, że im jeszcze zależy na tej grze to śmiechne xD Nikt tak ostatnio nie pluje prosto w twarz swoim fanom jak Blizzard.

Przy TESO też ta subskrypcja to jakaś pomyłka, żerująca na fanbojach uniwersum Scrollsów. Te milion DLCów z nowymi dungeonami, no nie powiesz mi, że to “dbanie o klienta”.

Jedynie Final Fantasy ze swoim p2p stara się trzymać poziom, ale nie każdemu pasuje klimat azjatycki (nawet jeśli w FF jest on w miarę stonowany, to jednak nadal jest obecny)

Możesz spróbować Neverwinter Online. Czy jest tam p2w? Jeśli chodzi o endgameowe dungeony to na pewno (płacisz masz szybciej itemki, dosttęp), ale jeśli nastawiasz się na dobrą zabawę to bez żadnych problemów możesz robić sobie content do 70 lvl włącznie. Jeśli wtedy zacznie Cię kusić granie w top tier dungach no to się nastaw na niezły grind, jeśli nie chcesz płacić. Ja osobiście zrobiłem cały kontent grając free, jedyne za co zapłaciłem to mount bo mi się podobał :slight_smile: . Dodatkowym atutem jest stała liczba wiernych graczy oraz ciągle dodawane ekspansje.

Po co mam DK sprawdzać? :smiley: to jest crap obecnie gram i tak w wowa mam co robić fun w gry mam a o to chyba chodzi i ludzi nie jest wcale mało jak to krzykacze na forum tutaj krzyczą że WoW to truchło upadło już RIP GG WP xD

@DieQo349
Bo to krzyczą bezdeki które w wowa jedynie na privie liznęli.

Tibia p2w ha ha dobre…

Bez PACC’a to nie miałeś po co grać w Tibię.

A co do tematu tak jak ktoś wcześniej wspomniał nigdy nie było prawdziwych gier F2P MMO bez P2W. Jedyne zostaje ci GW2, choć tam endgame to fashion. Do MMO nie zaliczam gier typu LoL, POE, Warframe, Fortnite etc.

Nie wiem, czemu ludzie nagminnie mylą pojęcia. Jeśli w darmowej grze trzeba zapłacić za odblokowanie wszystkich funkcji, to się nazywa freemium a nie p2w. Taki model biznesowy, jakbyś ktoś nie wiedział. Jako przykład można tutaj właśnie podać pacc w Tibii czy gold packi w Aionie.

Ludzie wymyślają dziwne pojęcia freemium lub pay2progress albo jeszcze inne badziewa. Płacąc będę lepszy od innych w PVP/PVE, którzy nie płacą? P2W koniec i kropka.

Edit. Tylko model płatności P2P jest bez P2W, F2P i B2P zawsze będzie miało w jakimś stopniu P2W jak nie na starcie to później.

Nie Ty a autor. Moze i to DK jest crapowate ale ludzi gra całkiem duzo jak na tak kiepskiego MMoRPG-a.

No nie ja autor ale typie odpowiedziałeś mi zobacz haha boże co gość XD

@DieQo349 No nie mogę się powstrzymać, gdzie ty masz że on Ci odpowiedział? XD już wczoraj kminiłem o co ci chodzi, ale nie chciałem się wychylać

Do góry mój post i tam mi odpowiada co wy ślepi? xD

O zobacz napisałeś ten post i ja klikam odpowiedz na ten post a nie ogólnie do tematu rozumiesz już czy nie boshee co za ludzie XDDD

Broń boże nie chcę z toba toczyć wojny, tak więc nie zrozum mnie źle, ale u mnie nie pokazuje że Ci odpowiedział :wink:

PS. Sory, za offtop, już nie będę =)

Wylogowałem się specialnie i widać xD
Pod moim postem masz opcje odpowiedz i piszesz wtedy pod moim postem logiczniej tego wytłumaczyć już się nie da on napisał to pod moim postem xd

U mnie nie widać, że on odpowiedział na twój post.
“typie, boshe, xd xd xd”

Prosze

Rozwiń to na screenie “3 odpowiedzi” i mosz że pod moim postem pisał i nie odpisuj już bo do konsensusu nie dojdziemy bo do Ciebie nic nie dociera chociaż tłumacze jak dziecku xd

Zamiast szukać F2P, polecam bardziej zaopatrzyć się w dobre B2P, jak GW2 przy którym warto od razu zaopatrzyć się w dodatki i nie wydawać już nigdy na nic więcej (poza następnymi dodatkami) lub ESO (który jest trochę droższy, bo DLC wypuszczane są systematycznie co jakiś czas).

Albo zagraj w BDO na trialu w Shadow Arena, ubij 5 osób i zgarnij grę za darmo. Wielu ludzi powie, że gra jest Pay 2 Win, ale szczerze mówiąc poza jednorazowym wydatkiem na pety, które są must have, nie będzie tu wiele więcej do kupienia, co musisz mieć - może waga. Ostatnio też gra trochę się zmieniła, sporo rzeczy możesz kupić, zamiast liczyć na ślepy fart. Samo wbicie 60lvl też nie zabiera już długich miesięcy z życia. Generalnie - jest przyjemniej. A przynajmniej na tyle, że sam wróciłem i od kilku tygodni gram codziennie.