Szukam gier o tematyce zombie itp

7 day to die - miazdzaco niszowa gra. Fizyka walki beznadziejna, optymalizacja rypnieta, ale craft mega fakt rozbudowany. Pogralem zaledwie parenascie minut i poleciala do kosza.

The walking dead survival - Lepiej niz wyzej, lecz developerzy wogole nie postarali sie przy tym tytule. Pewnie dlatego obil sie bez echa. Po 2h unistall. Srednia fabula, praktycznie brak interakcji z otoczeniem, walka nudna.

Dzieki za kolejne tytuły. Juz wiem czemu o nich zapomnialem. Po unistallce wyparłem je z pamieci ^^

Jak na razie seria Dead Island ( czekam na 2ke), Dying Light, Left4Dead miazdza konkurencje.

edit.

znalazlem cos :

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=5818 - Land of the Dead.

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=14359 - Day of the Zombie.

Killing Floor, polecam ;)

Od siebie również mogę polecić Killing Floor. Świetna gra, bawiłem się czasem lepiej niż w L4D2. Left też jest bardzo dobry, ograliśmy z ekipą wszystkie kampanie pare razy + ściągaliśmy nowe, robione przez ludzi, a potem zostają jeszcze inne tryby - jest co robić :). No tylko ludzi trzeba mieć. R5 też jest grą wartą uwagi. Reszta gier dla mnie jest kiepska, takie mam odczucia. Dead Island 1 i 2 grałeś, Dying Light też, więc oprócz wymienionych gier zostaję Ci czekać na następna część Dying Lighta

~~

W sumie racja, jeśli mutanty Ci nie przeszkadzają, to polecam zagrać w wszystkie części Stalkera :)

Noże seria Stalker? Tylko, że tam są mutanty.

Polecam

Przeszedłem każdą część po 2 razy.

Przecież dwójka Dead Island wyszła dwa czy trzy lata temu.

Nazywa się Dead Island Riptide. Chyba ,że chodziło o dwójkę w nazwie to zwracam honor.

Siemka,

Szukam gier pokroju Dying Light, Dead Island. Oczywiscie gry na PC only. Ehh szkoda ze "The Last of US" tylko na konsole...

Pomożecie? Napewno sa jakies ciekawe tytuły co wam sie podobały, ew. niebawem wyjda na swiatło dzienne. Uwielbiam te klimaty i szukam i szukam i wyladowałem przy sadze Alana Weaka. Pogrywam tez w najnowszego Alone in the Dark co ma wyjsc w sierpniu, oczywiscie BETA gry. Czekam na sugestie :)