Szukam graczy do Dragon Saga lub Elsword

Witam. Interesują mnie głównie te dwa tytuły, ale jeśli masz podobna grę w która z chęcią zagralbys z ogarniętym graczem daj znać najlepiej na maila : johnny15025@gmail.com od razu odpisze bo mam pocztę na telefonie. Wymienimy się nickiem bądź powiesz mi o podobnej grze do tych dwóch i zrobię nowa postać z myślą o grze z Tobą. Lubię grać supportami. Interesuje mnie pve jak i pvp. Ewentualnie jak chcesz możemy zagrać w lola. Gold IV. Pozdrawiam

A dużo ludzi jeszcze gra w dragon sage?

@Fubson wydaje mi się ze nie aż tak tyle co dawniej ale wciąż sporo ze względu na nowe klasy postaci. Możemy spróbować np jutro po południu i zobaczysz czy Ci odpowiada gra jak i ilość osób. Najwyżej zrezygnujesz :slight_smile: Mogę liczyć na odpowiedź na maila czy się zgadasz lub nie?

Ja tak tylko z ciekawosci sie pytam bo ja juz kiedys gralem duzo w dragon saga znam dobrze ta gre

@Fubson chciałbyś jeszcze zagrać? Jeśli tak to proszę napisz na maila johnny15025@gmail.com
Albo tutaj. Pozdrawiam

Hey, jeżeli chodzi o Elsworda to mogę sprawdzić jak mi się spodoba to do cb napiszę :slight_smile:

@JestemPuchonem123 czekam na maila :slight_smile: