Szukam graczy do pogrywania w Aiona

Nie polecam grac u ely poniewaz jest duzo drozej + atmosfera duzo lepsza po stronie asmo.

To samo mogę powiedzieć odwrotnie. Nie mów rzeczy o których nie masz pojęcia,

@Topic

Jeśli macie zamiar w Eylo pograć mogę zawszę pomóc mam 65 ale i tak większość czasu spędzam przy Crafcie.

Chętnie pogram z wami :)
mam 20+lat prosze o ts3 na pw :)

Ja już mogę teraz pograć. Ogarniam powoli ts. XD

Czesc!

Wlasnie wracam by pograc w Aiona ,ze wzgledu na to ze nic ciekawego aktualnie ma.

Posiadam 59 Spirit Mastera na serwerze Barus i jestem dosc obeznany co do Aiona ,wczesniej posiadalem 65 Gunera ktorego sprzedalem na allegro.

Problem tkwi w tym ze nie chce mi sie troche grac samemu ,dodatkowo rozmyslam nad stworzeniem nowej postaci ku mojej uwadze znajduje sie Chanter ale jeszce nad tym sei zastanawiam. Jakies info? Gdzie siedzicie ?

/

Joł! Ja mam19 lvl / inżynier. Samemu się nudno gra. Jak będzie jakiś ts to chętnie wejdę i umówimy się na wspólne granie :D

Zakupilam konto veteran i zaczelam na Barus (PL) po stronie bialych, jak ktoś chętny do pogrania i pomocy to pisać w grze.

Nevianess :)

Ja jestem chętny :) Napisz mi w jakim świecie jesteś to szybciej może jakoś Ciebie znajdę :D

no wlasnie zrobiłam Barda :P Nevianes (Barus-Elyos) bo Sorc mi się nie spodobal, możesz mi przyjść pomoc w Poecie jak ci się nudzi :D

Okej, to powinienem Ciebie znaleźć (chyba) :D Zaraz to ogarnę :D

Wiecie co, odpuszcze sobie ten ts. Ale jak coś to zapraszajcie do znajomych. Można grać przecież bez tego nie? Aktualnie to tak mam z tymi misjami że tak to ujme "burdel". Tu nie daje rady zrobić, tu by zrobić misje to coś trzeba zrobić innego lub zaczekać. Potrzebowałabym kogoś na dos wysokim lvl. Mam 30, więc kogoś tak co najmniej 45 lub 50, 55. Z moim graniem jest tak że gram gdy komp wolny, więc w tygodniu rzadko. Za to w soboty/niedziele mogę nawet o 5 do 11/12. XD

Ja niestety mam tylko 21 lvl i nawet jak bym chciał, to Ci nie pomogę. Wybacz :/ Ja też jestem dość zalatany, jak mam czas to sobie pyknę.

Mam Asasyna na 65 levelu na Anuharcie, więc jakbyś miała jakieś pytania co do samej postaci/skilli/mechaniki to pisz śmiało. :>

j

Tak jak w tytule. Samemu trochę nudno. Jak ogarne jak działa te całe ts czy ts3, to można w ten sposób się komunikować.