Szukam graczy do wowa na global

Tak jak już umówiłem się z kolegą adamkiem - grupa znajomych weteranów z własnym TS przygarnie chętnych do WoWa - również czekają na dodatek i pomogą ze wszystkim. Jeżeli ktoś jeszcze jest chętny proszę o priv.

A wy w ile macie lat. Pytam bo nieraz trafiłem na 10 latków

Średnia wieku grających to 20-30 lat :slight_smile:
Wymagamy z reguły +18 więc są to ludzie na poziomie (oczywiście z dużą dozą dobrego humoru).

Ja gram od niedawna na Defiasie Alliance 22lvl mam, jakby ktoś miał jakoś gildię tam to bym z chęcią dołączył

DeusX1 - chętnie dołączę - wyślij proszę info na priv, przepraszam ale ja nie mogę ^^

Cześć, czy dalej aktualne? Również chętnie bym pograł, dopiero zaczynam.

Wiadomość na priv wysłana :slight_smile:

@up :slight_smile:

Chetnie dołącze do Was :slight_smile: Gram na BLu

Też bym w sumie mógł pograć od początku bo jakoś mi ta moja postać średnio pasuje. Tylko że na defias brotherhood po stronie hordy :stuck_out_tongue: Chociaż po tym update wczorajszym serwer jest chyba bez znaczenia… Pm jak ktoś chętny

Co masz na myśli że serwer teraz nie ma znaczenia? Bo jestem niedoinformowany bo dzis wrocilem po kilkumiesiecznej przerwie :slight_smile:

Na jakim serwerze gracie?

Hej, też jestem zainteresowany grą na globalu :). Proszę o wiadomość na priv.

@SoboR @dagund @trzymajointa @kamilouss

Osoby chętne proszę o napisanie do mnie wiadomości prywatnej. Podam wam dane do TSa i przekażę informacje znajomym :slight_smile:

Przyjmujemy osoby +18

Chciałem wysłać do Ciebie wiadomość na pw, ale wyskakuje mi jakiś błąd :confused:.

@SoboR Pewnie nie masz uprawnień. Wyślę priv i mi odpowiesz na niego :slight_smile:

Pozwolę sobie napisać informacyjnie, w razie gdyby kogoś zainteresowała wspólna gra z Wami. Od nowego pre-patcha przed dodatkiem wprowadzono zmianę - teraz nie trzeba kupować battlechesta, wystarczy abonament który daje Wam wszystkie dodatki łącznie z legionem, później będziecie musieli zakupić ten najnowszy dodatek.

Również osoby które miały wcześniej konto lecz bez Legionu też go otrzymały.

Życzę przyjemnej rozgrywki w tym pięknym świecie Wowa. Z chęcią bym dołączył, niestety obecnie mnie nie stać.

1lajk

Gramy z kumplem, mielismy mala przerwe, ogolnie ejstesmy nowi w grze, ale max lvl juz mamy. warlock i hunter na serverze draenor jak cos :slight_smile: Burning legion odtraszyl nas community, rak jest wszedzie.

Przed wczoraj wprowadzono do wowa patch, który pozwala założyć coś ala gildie tylko że możesz należeć do kilku takich społeczności i grać z ludźmi z różnych serwerów. Więcej na ten temat tutaj znajdziesz https://mmorpg.org.pl/news/zobacz/world-of-warcraft-otrzyma-system-spolecznosci-czyli-alternatywe-dla-gildii

Mozesz grac z ludzmi z innych serverow o ile sa one polaczone, przykladowo o ile sie nie myle BL nie ejst polaczony z zadnym serverem.