Szukam graczy do wowa na global

Witam zamierzam rozpocząć przygodę z wowem ale wiadomo samemu to średnio ma ktoś ochotę się dołączyć lub zaoferować żebym ja mógł się dołączył i też mi pomógł się odnaleźć w tej grze :slight_smile:

Ja bym z chęcią pograł, właśnie biję się z myślami czy nie kupić paczki WoW + Legion + BoA, tylko pytanie do CB, jak ty to widzisz, gra od 0 czy jak? =P

Ps. Mogę zacząć w każdej chwili, w weekendy jak najbardziej można pograć “nocki”, w tygodniu jestem dostępny od 14 (no chyba że jakieś plany ze znajomkami wyjdą). =P

No ja myślałem że od zera zacząć i też o tej paczce WoW + legion + boa. Ja bardziej to weekendowy gracz a w tygodniu jak już to od 19 mogę ale to nie zawsze zależy jak siły po pracy wiadomo :slight_smile: myśle że bardziej do obgadania wszystko :slight_smile:

Podeślij mi na PW jakiś kontakt do CB, nwm może Discord, chyba że preferujesz oldschool`ową rozmowę czatową in game. ^^ Ja aktualnie idę do sklepu po fajki, za jakies 15/20 minut BD z powrotem to się odezwę i można się dogadać, a nawet zacząć grać. =P

Ja bym mógł z wami pograć no ale na samym battlechest narazie niestety.

Korleon który masz lvl pomogę nawet na tym lvlu… :smiley:

Tak jak już umówiłem się z kolegą adamkiem - grupa znajomych weteranów z własnym TS przygarnie chętnych do WoWa - również czekają na dodatek i pomogą ze wszystkim. Jeżeli ktoś jeszcze jest chętny proszę o priv.

A wy w ile macie lat. Pytam bo nieraz trafiłem na 10 latków

Średnia wieku grających to 20-30 lat :slight_smile:
Wymagamy z reguły +18 więc są to ludzie na poziomie (oczywiście z dużą dozą dobrego humoru).

Ja gram od niedawna na Defiasie Alliance 22lvl mam, jakby ktoś miał jakoś gildię tam to bym z chęcią dołączył

DeusX1 - chętnie dołączę - wyślij proszę info na priv, przepraszam ale ja nie mogę ^^

Cześć, czy dalej aktualne? Również chętnie bym pograł, dopiero zaczynam.

Wiadomość na priv wysłana :slight_smile:

@up :slight_smile:

Chetnie dołącze do Was :slight_smile: Gram na BLu

Też bym w sumie mógł pograć od początku bo jakoś mi ta moja postać średnio pasuje. Tylko że na defias brotherhood po stronie hordy :stuck_out_tongue: Chociaż po tym update wczorajszym serwer jest chyba bez znaczenia… Pm jak ktoś chętny

Co masz na myśli że serwer teraz nie ma znaczenia? Bo jestem niedoinformowany bo dzis wrocilem po kilkumiesiecznej przerwie :slight_smile:

Na jakim serwerze gracie?

Hej, też jestem zainteresowany grą na globalu :). Proszę o wiadomość na priv.

@SoboR @dagund @trzymajointa @kamilouss

Osoby chętne proszę o napisanie do mnie wiadomości prywatnej. Podam wam dane do TSa i przekażę informacje znajomym :slight_smile:

Przyjmujemy osoby +18