Szukam graczy do wowa na global

Witam zamierzam rozpocząć przygodę z wowem ale wiadomo samemu to średnio ma ktoś ochotę się dołączyć lub zaoferować żebym ja mógł się dołączył i też mi pomógł się odnaleźć w tej grze :slight_smile:

Ja bym z chęcią pograł, właśnie biję się z myślami czy nie kupić paczki WoW + Legion + BoA, tylko pytanie do CB, jak ty to widzisz, gra od 0 czy jak? =P

Ps. Mogę zacząć w każdej chwili, w weekendy jak najbardziej można pograć “nocki”, w tygodniu jestem dostępny od 14 (no chyba że jakieś plany ze znajomkami wyjdą). =P

No ja myślałem że od zera zacząć i też o tej paczce WoW + legion + boa. Ja bardziej to weekendowy gracz a w tygodniu jak już to od 19 mogę ale to nie zawsze zależy jak siły po pracy wiadomo :slight_smile: myśle że bardziej do obgadania wszystko :slight_smile:

Podeślij mi na PW jakiś kontakt do CB, nwm może Discord, chyba że preferujesz oldschool`ową rozmowę czatową in game. ^^ Ja aktualnie idę do sklepu po fajki, za jakies 15/20 minut BD z powrotem to się odezwę i można się dogadać, a nawet zacząć grać. =P

Ja bym mógł z wami pograć no ale na samym battlechest narazie niestety.

Korleon który masz lvl pomogę nawet na tym lvlu… :smiley:

Tak jak już umówiłem się z kolegą adamkiem - grupa znajomych weteranów z własnym TS przygarnie chętnych do WoWa - również czekają na dodatek i pomogą ze wszystkim. Jeżeli ktoś jeszcze jest chętny proszę o priv.

A wy w ile macie lat. Pytam bo nieraz trafiłem na 10 latków

Średnia wieku grających to 20-30 lat :slight_smile:
Wymagamy z reguły +18 więc są to ludzie na poziomie (oczywiście z dużą dozą dobrego humoru).

Ja gram od niedawna na Defiasie Alliance 22lvl mam, jakby ktoś miał jakoś gildię tam to bym z chęcią dołączył

DeusX1 - chętnie dołączę - wyślij proszę info na priv, przepraszam ale ja nie mogę ^^

Cześć, czy dalej aktualne? Również chętnie bym pograł, dopiero zaczynam.

Wiadomość na priv wysłana :slight_smile: