Szukam graczy do wowa na global

Chciałem wysłać do Ciebie wiadomość na pw, ale wyskakuje mi jakiś błąd :confused:.

@SoboR Pewnie nie masz uprawnień. Wyślę priv i mi odpowiesz na niego :slight_smile:

Pozwolę sobie napisać informacyjnie, w razie gdyby kogoś zainteresowała wspólna gra z Wami. Od nowego pre-patcha przed dodatkiem wprowadzono zmianę - teraz nie trzeba kupować battlechesta, wystarczy abonament który daje Wam wszystkie dodatki łącznie z legionem, później będziecie musieli zakupić ten najnowszy dodatek.

Również osoby które miały wcześniej konto lecz bez Legionu też go otrzymały.

Życzę przyjemnej rozgrywki w tym pięknym świecie Wowa. Z chęcią bym dołączył, niestety obecnie mnie nie stać.

1lajk

Gramy z kumplem, mielismy mala przerwe, ogolnie ejstesmy nowi w grze, ale max lvl juz mamy. warlock i hunter na serverze draenor jak cos :slight_smile: Burning legion odtraszyl nas community, rak jest wszedzie.

Przed wczoraj wprowadzono do wowa patch, który pozwala założyć coś ala gildie tylko że możesz należeć do kilku takich społeczności i grać z ludźmi z różnych serwerów. Więcej na ten temat tutaj znajdziesz https://mmorpg.org.pl/news/zobacz/world-of-warcraft-otrzyma-system-spolecznosci-czyli-alternatywe-dla-gildii

Mozesz grac z ludzmi z innych serverow o ile sa one polaczone, przykladowo o ile sie nie myle BL nie ejst polaczony z zadnym serverem.