Szukam graczy/gracza do WoW`a

Gracie na serwerze A...? Jeśli tak to działa tam RAF czyli exp x3, trzeba tylko stworzyć konto z linka polecającego. Chętnie wylvluję drugą postać więc jakby był ktoś chętny to mogę podać link do stworzenia konta.

Proszę o wiadomośc na priva jaki serwer.

Proszę o wiadomośc na priva jaki serwer.

również proszę o info

Od kiedy wspomnienie o prywatnym serwerze (podanie tylko jego nazwy) jest reklamą? Ktoś tutaj ma zaburzenia

1.4. Nie wspieramy piractwa. Kategorycznie zakazane jest umieszczanie linków do stron z nielegalnymi kopiami oprogramowania (chomiki, torrenty itp.). Usuwane będą również tematy związane z problemami z działaniem pirackich wersji gier lub programów, a ich autorzy nagradzani ostrzeżeniami według aktualnej drabinki kar.

Nikt nie broni wspominać o tym, że gra się na prywatnym serwerze i szuka się ekipy, nie można jednak na samym forum umieszczać nazw, linków i innych takich.

Kto już gra pisać nick Xervon

Nie rozumiem polityki forum, przecież widać że większość użytkowników grała lub gra aktualnie na prywatnych serwerach, ale po co forum użytkownicy - lepiej wszystkich zbanować i niech świeci pustkami. P.S. Wyczuwam warna za offtop, ale jeśli bym się tematu trzymał to wyszłoby na to samo(a może i nie, więc jak już jakiś mod będzie chętny dać warna to niech napisze za co więcej punktów to może coś pozmieniamy xD).

Na tym forum zakazane jest rozmawianie o prywatnych serwerach. Dlaczego ? Bo tak zostało to ustalone w płaszczyźnie administracja-moderacja-użytkownicy. Chodzi o to, że pewna grupa użytkowników miała wielki ból d*py właśnie o prywatne serwery w związku z czym jest to tu zakazane i ujęte w regulaminie. Takie zostało postanowione i tak musi być. Sam jestem zwolennikiem privów ale jak narazie decyzja jest nie zmienialna. I tak moderacja/administracja jest dość wyrozumiała bo zgodnie z regulaminem każdy temat o tej tematyce powinien być usuwany, a ich założyciele nagradzani warnami, więc myślę, że nie ma na co narzekać.

Tylko jest różnica między reklamowaniem "GRAJCIE NA TYM SERWERZE O NAZWIE XXX JEST ZAJEFAJNY I W OGÓLE XOXO" od wspomnienia np "Wolę Sunwell od Moltena" no kurw* bez przesady.

Tylko jest różnica między reklamowaniem "GRAJCIE NA TYM SERWERZE O NAZWIE XXX JEST ZAJEFAJNY I W OGÓLE XOXO" od wspomnienia np "Wolę Sunwell od Moltena" no kurw* bez przesady.

Koleś, może zacznij myśleć mózgiem, a nie czymś innym.

Spoko, wczoraj użyłem H&S, ten szampon na łupież. Trochę swędziała mnie po nim głowa. Jednak na razie zostanę przy swoim xXx szamponie, mi pomaga.

To też jest reklama. Napiszesz kur*a czekolada milka i to też jest reklama ...

Warn za wspomnienie o private, serio UP? To TY zacznij myśleć bo Twój argument wyżej jest inwalidą. Nie wiem gdzie Ty widzisz ten sam sens zdania mojego i Twojego... Są wspomniane 2 nazwy serwera, nie ma zachęty do gry, nie ma reklamy. "Wolę Sunwell od Moltena" to nie namawianie, oraz nie reklamowanie go. Przeszukaj sobie forum, masa podobnych przykładów jest i nikt za to warna nie dostał (nikt z tych, których nie zgarnął jeszcze Might). W ogóle ten cały "regulamin" jest bez sensu, bo założę się że świętoszki z bólem d*py którzy ten regulamin robili, sami mają pirackie windowsy ;)

Jak coś to piszcie w grze, mój nick: Luxus

Prosze o nazwę servera na priv.

Dziękuję :)

Z tej ekipy co się zadeklarowała to w sumie nie wiem kto gra, ja jeszcze z nikim nie grałem. :)

Poproszę nazwe serwera na priv ;)

Jeśli ktoś gra, to też może podrzucić linka na pw ^^

można nazwę serwera na prv ? dzięki!

Na jakim servie gracie?

Siemanko !

Szukam jednej lub więcej osób do wspólnej gry . Zależy mi głównie na graniu długo terminowym . Nie chce aby nasza wspólna gra ograniczyła się tylko do wbicia max. lvla . Moje wymagania nie są jakieś wygórowane ale jakieś muszą być .

-wiek 16+

-mikrofon i ts (jeżeli chodzi o skype to nie działa mi najlepiej)

Jeżeli chodzi o kierunek w którym mam zamiar iść jest to pve . Jeżeli chodzi o to czy serwer prywatny czy global dla mnie to nie ma znaczenia ale osobiście celuje w jakiś serwer z dodatkiem WOTLK ze względu na to że jest dobrze oscryptowanym dodatkiem , dużo osób mogłoby powiedzieć że tbc ale nie wyobrażam sobie zebrania 25 ludzi do robienia raidów ;p . Jeżeli ktoś byłby chętny przenieść się na global też nie pogardzę jednak sam dodatek nie przypadł do gustu i prócz raidowania to nie ma nic ciekawego do roboty. Frakcja oczywiście do uzgodnienia a jeżeli chodzi o raty to tak 1-5 x .

Jeżeli ktoś jest chętny albo ma jakieś pytanie proszę pisać na pw albo w odpowiedziach .