Szukam Gry MMORPG Pay2Play bez abonamentu oraz z PL ( Tłumaczenie )

ale pock cj jezyk polski dk mmorpg ?? nie ogarnian serio … a w jezyku polskim nie ma prawie nic ciekawego.

1lajk

Z własnego doświadczenie bardzo gorąco moge polecić grę Warframe.
Gra jest darmowa, w pełni spolszczona, zawierająca mase zawartości aktualizowanej na bieżąco. W ostatnim czasie weszło kilka większych dodatków a następne są już zapowiedziane. Nie znajdziesz tutaj p2w. Wszystko można zdopbyć w grze. Dodatkowo handlujesz z innymi walutą premium, co oznacza, że jeżeli sprzedaż komuś jakiś przedmiot w zamian dostaniesz walute do wykorzystania w sklepie premium na skórki, boostery itp.
W Warframe masz dostępne zarówno zamknięte lokacje, jak i otwarte światy. Bitwy powietrzne, polowania na wszelkiego rodzaju bossy. Łowienie, wydobywanie rud, upiększanie i meblowanie własnego orbitera czy dojo (domek klanowy). Przeprowadzanie badań, odblokowywanie nowej zawartości, tworzenie własnych kombinacji, ulepszeń. Jest tego masa. Innymi słowy polecam.

Mógłbyś napisać coś więcej czego szukasz, bo na prawdę jest dużo gier z językiem polskim i nie wiadomo co ci polecić. Strzelając:

Tak jak wyżej warframe jest spoko, po polsku, jednak gdybyś chciał się komunikować z ludźmi to mocno angielski.

Destiny 2, trochę większa gierka, po polsku wszystko łącznie z dubbingiem. Duża Polska społeczność pozwalająca łatwo znaleźć klan stricte Polski.

Albion online po polsku wszystko oraz tu Polaków też jest od groma, a jak nie Polaków to Rosjan z którymi też jako tako się dogadać można.

World od tanks full po polsku, chat raczej trzeba używać angielski ale jest sporo polskich gildii w których kręgach można się zamknąć.

Gloria victis, tzn polskie MMO w które osobiście gram i dostęp polecam, full po polsku, trzeba raczej dołączyć do gildii, zawrze każda z nacji na jakąś licząca się Polska gildie do której można się ograniczyć a gadanie z anglojęzycznymi zostawić dyplomatom. Jednak angielski mile widziany ale nawet jak go nie znasz to byle poznać podstawowe komendy dowódców jak push, retreat, regroup, shieldwall, itp.

Jakby nic z tego nie pasowało, opisz czego szukasz to może coś się jeszcze zaproponuje

Niestety język polski się przyda nawet w życiu realnym, gdyż nawet twój język jest, jak widać, ubogi.

2lajki

Jaki sens ma taki komentarz ? Chodzisz po forach i wypisujesz głupoty bo nic innego nie masz dopowiedzenia ? Inaczej ludzie Cię nie widzą ?
Co do gry, jak wyżej napisałem, podobają mi się typy; New World,Aion,Metin2,Rappelz itp. Polecacie coś z takich gier ?

Do powiedzenia* oraz nie stawia się spacji przed znakiem interpunkcyjnym.

A ty poczytaj słownik i nie opuszczaj lekcji Języka Polskiego.

2lajki

@Krwawy1 Jezyka (jakiego) polskiego - piszemy z malej litery bo to przymiotnik :wink:
Źródło: https://sjp.pwn.pl/zasady/Przymiotniki-utworzone-od-nazw-kontynentow-krajow-miejscowosci-narodow-plemion-niebedace-nazwami-geograficznymi;629451.html

1lajk

haha zaorał sam siebie :smiley: brawo. Uczysz innych, robiąc błędy podstawowe- gratuluje

1lajk

Dobrze jest zwrócić komuś uwagę jeśli popełnia błędy, ale śmianie się z czyiś błędów to nie powód do dumy.
Oczywiście Ty zdanie rozpocząłeś prawidłowo “haha…” :smiley:

2lajki

black desert online 40 zl najlepszy i najpopularniejszy mmorpg. b2p na obecna chwile. Zobacz sam jak cos priv mozemy razem polatac

Tacy ludzie jak Kyre mają prawa wyborcze.

Tak tylko mówię.

1lajk

Najlepsza opcja to New World , jeszcze trzy miesiące. Przez ten czas proponuję codziennie rower dla podniesienia kondycji. Gdy wyjdzie New World długie godziny przy komputerze mogą się odbić na zdrowiu. Pozdrawiam.

1lajk

Polecanie gier których jeszcze nie ma część 9999

2lajki

Nie wiem jakim cudem czekasz na New World jezeli ESo jest surowe to New world bedzie 10x bardziej ;;

2lajki

Kolejny który wie lepiej co inni mają robić, część pierdyliardmilionowa.

1lajk

Zależy, na czym wg Niego polega “surowość”. ESO jest fajne światem a endgame jest beznadziejny, chyba że ktoś lubi wkurw na PVP. NW z tego co mi wiadomo ma być ciekawszy i bardziej złożony, no i znacznie lepszy graficznie (gdyby surowość dotyczyła grafiki, hehe).

dopowiedzenia

Poprawna pisownia, znaczenie: wyrażenie dopowiedzenia z kolei jest rzeczownikiem odczasownikowym dopowiedzenie , odmienionym w dopełniaczu liczby pojedynczej. Wywodzi się on od czasownika dopowiedzieć , oznaczającego: uzupełnić swoją wypowiedź o jakąś informację czy też wyrażenie, przekazać coś jeszcze poza tym, co zostało już powiedziane, dodać parę słów. Jest to jeden wyraz, dlatego należy zawsze zapisywać go razem.

Przykłady poprawnej pisowni

Autorka powieści wydała specjalną broszurkę, którą można traktować jako dopowiedzenia i wyjaśnienia niektórych wątków.
Przez Twoje dopowiedzenia pokłóciliśmy się. Stworzyłeś problemy, których nie było wcześniej.
Przekaż nam uważnie tylko to, co Ci powiedziała. Nie pozwól sobie na jakiekolwiek dopowiedzenia .

Akurat: “…” nie daje się na początku zdania, nawet po haha. :slight_smile:
To jest symbol urwania wypowiedzi, a ja zakończyłem. Także, winszuję.

Swords of Legends Online, nie wiem czy będzie tłumaczenie, ale dostałem dzisiaj spam-meila od gameforge, że wydają “nową” grę mmorpg w formacie b2p, tym samym rozumiem że będzie To chyba pierwsza nie p2w gra stricte mmo od gf?

https://join.solo.gameforge.com/en_US/