Szukam Gry MMORPG Pay2Play bez abonamentu oraz z PL ( Tłumaczenie )

Zależy, na czym wg Niego polega “surowość”. ESO jest fajne światem a endgame jest beznadziejny, chyba że ktoś lubi wkurw na PVP. NW z tego co mi wiadomo ma być ciekawszy i bardziej złożony, no i znacznie lepszy graficznie (gdyby surowość dotyczyła grafiki, hehe).

dopowiedzenia

Poprawna pisownia, znaczenie: wyrażenie dopowiedzenia z kolei jest rzeczownikiem odczasownikowym dopowiedzenie , odmienionym w dopełniaczu liczby pojedynczej. Wywodzi się on od czasownika dopowiedzieć , oznaczającego: uzupełnić swoją wypowiedź o jakąś informację czy też wyrażenie, przekazać coś jeszcze poza tym, co zostało już powiedziane, dodać parę słów. Jest to jeden wyraz, dlatego należy zawsze zapisywać go razem.

Przykłady poprawnej pisowni

Autorka powieści wydała specjalną broszurkę, którą można traktować jako dopowiedzenia i wyjaśnienia niektórych wątków.
Przez Twoje dopowiedzenia pokłóciliśmy się. Stworzyłeś problemy, których nie było wcześniej.
Przekaż nam uważnie tylko to, co Ci powiedziała. Nie pozwól sobie na jakiekolwiek dopowiedzenia .

Akurat: “…” nie daje się na początku zdania, nawet po haha. :slight_smile:
To jest symbol urwania wypowiedzi, a ja zakończyłem. Także, winszuję.

Swords of Legends Online, nie wiem czy będzie tłumaczenie, ale dostałem dzisiaj spam-meila od gameforge, że wydają “nową” grę mmorpg w formacie b2p, tym samym rozumiem że będzie To chyba pierwsza nie p2w gra stricte mmo od gf?

https://join.solo.gameforge.com/en_US/