Szukam gry NonTarget ze spoko grywalnością

Witam, poszukuje gry NonTarget w którą gra trochę graczy. Czegoś nowszego od C9 i Vindictus ponieważ te gry są już chyba wymarłe.

Black Desert Online

2lajki

A zapomniałem dodać że gram na słabym lapku :smiley:

Procesor: Intel® Core ™ i3-6006U CPU @ 2.00GHz 1.99 GHz
Grafika: NVIDIA GeForce 920MX
RAM: 6 GB
Win 10
Lapek LENOVO

Ta gra pewnie nie pójdzie mi na low :smile:

Edit. ps. Dragon Nest EU działa w ogóle? Pobrałem na Steam i się nie włączy w ogóle … pobrałem ze strony i się włączy ale po rejestracji na stronie Dragon nest przerzuca mnie na strone cherry coś i tam kaze zrobić konto więc robie a po włączeniu shery i opcji Play Now w DN wyskakuje błąd " Server Error in ‘/’ Application."

Też chciałbym jakąś świeżą non-targetówkę. Z tych bardziej znaczących (mówię oczywiście o czystym non-target) masz TERA, Black Desert, Dragon Nest, Kritika, Soulworker. Za jakiś czas planowany jest remaster RaiderZ, który moim zdaniem ma świetny system walki non-target.

Kto chce zagrać w RaiderZ, zapraszam na Revolution.

Osobiście grałam ponad miesiąc na Crimsonie BDO z laptopem http://www.toshiba.pl/discontinued-products/satellite-c855-23z/

Ok Dzięki [DeusX1] sprawdzę sobie te gierki :wink:
[Saint_Nectaire] Gówno mnie obchodzi że poszukujesz kogoś do gry… Załóż temat a nie !

Witajcie,
nie mam pojęcia jak utworzyć na tym forum nowy temat dlatego pisze tutaj.
Poszukuję nazwy starszej gry strategicznej. Nie mogę jej znaleźć w necie po tym co pamiętam. Może ktoś mi pomoże.
Gra była jak już wspomniałem strategią osadzoną w przyszłości być może na innych planetach. Kampanie miała dość dobrze rozbudowaną . W potyczkach wybierało się jedna z dwóch nacji, ludzie bądź “obcy” . W kampanii była jeszcze 3 nacja coś w stylu zbuntowanych ludzi (w pojedynkach singlowych nie można było ich wybrać). Ogólnie w tej strategii nie budowało się budynków. Jednostki były dostarczane na mapę za pomocą takich dużych statków i one mogły lądować tylko w określonych punktach. Pamiętam jeszcze że ten statek można było ulepszać i mógł on zostać na jakiś czas na mapie aż mu się nie skończyło paliwo i musiał wracać. Jeśli ktoś mógłby mi powiedzieć jak ta gra się nazywała byłbym bardzo wdzięczny. Z góry dziękuję :slight_smile:

Może Earth 2050 ? Ale nie jestem pewny bo dawno w to grałem ;d

A nie czasem Ground Control?