Szukam gry

wykopots.pl - Zapraszam jak potrzebujecie pomocy to piszcie do mnie Idealne miejsce na stawianie 1 kroków w Tibii

nic za kase prawdziwą nie dostaniesz - 0 botów

Naucz się czytać typ napisał wyraźnie że nie chce Tibi

Ładnie się pan przedstawił przed setkami forumowiczów;) tak to jest jak cholota się do internetu dorwie

to byl misslick bro xD

Gry w których istnieją systemy których ci brakuje i są warte polecenia usunąłeś z listy potencjalnych kandydatów (gry na abonament) więc albo możesz pograć w jakiś P2W syf jak Black Desert albo wyjść na dwór pobawić się w śniegu :wink:

Albo czekać na New Worda z nadzieją że go nie spierdolą.

Cześć,moge ci polecić gre FaumoniaOnline.
Nie ma tam ani botów ani prowadzenia za rączkę.
Jednakże każdy problem z grą można zgłosić do administracji i napewno pomogą w ciągu kilku minut.
Gra jest całkowicie darmowa,bez absolutnie żadnych mikropłatności.
Polecam i zapraszam.
http://www.faumoniaonline.pl

No chyba ze uzyjesz kamyczka treningowego wbijasz na arenke a wywali cie z gry na 2 sekundy:D wtedy administracja CI nie pomoże. Wywali cie z arenki kamyczek zmarnowany.

Dzięki jeszcze raz za pomoc. B2P mi nie przeszkadza ale raczej skupiam się na New World, diablo 4 i Elyonie(o ile ten będzie B2P).
Bardzo zainteresowała mnie gra The banished. To jest coś czego szukałem. W międzyczasie czekam na gry wymienione wyżej. Jeszcze raz dzięki :wink:

z RTSów Farthest Frontier zapowiada się ciekawie

Elyon będzie B2P, ale pewnie około 100 zł na EU, bo w Korei kosztuje mniej niż 50 w przeliczeniu.

i będą go co chwile za darmo dawać jak bdo:)

elyon pewnie bedzie b2p przez jakiś rok o ile gra jest dobra, potem zależy od twórców jak będą mieli fajny item shop i nowa zawartość to będzie ok ale pewnie bedzie jak zwykle czyli po roku juz f2p z item shopem ostrym :stuck_out_tongue: no jednak myślę ze z rok będzie można całkiem przyjemnie pograć

będzie typowo koreańskim tytułem który chcą zawojować świat jak BDO czy Bless

Pożyjemy zobaczymy, ale gra jest na starcie lepiej rozwinięta niż BDO i Bless.

pod jakim aspektem?

od bdo to chyba każda gra jest lepiej rozwinięta pod każdym aspektem xD no może nie life skilli dla pedałów

1lajk

nie lubie bdo ale wyżej od tibi bym postawił ale co kto lubi:)

Masz z 3 battlegroundy, 3 rodzaje aren, rankingowe wojny gildii 10vs10, RvsR 100vs100 i jakieś inne instancje pve do gearowania, system wielu wariantów jednej umiejętności, system Run działajacy trochę inaczej niż zwykłe kamienie do eq w grach, system drzewka specjalizacji oraz bazy gildii(coś jak w GW2).

No skoro podobał Ci się Archlord, to dlaczego by w niego nie zagrać? Jest priv serwer(a nawet dwa), sam pogrywam od czasu do czasu :slight_smile: NIestety nic lepszego nie istnieje.