Szukam kogoś do gry SECURA - TIBIA

Siema! Jestem jebanym casualem jeżeli chodzi o tibie. Nigdy nie osiągnąłem jakiegoś większego lvla przez to że mnie PKowali i się obsrałem płaczem xd stwierdziłem kiedyś, że zagram na Securze żeby nie mieć takich nieprzyjemności :stuck_out_tongue: Niestety jakoś tak grając samemu i nie mając kogo się zapytać co i jak to mi się odechciało grać. I tutaj mam nadzieję pojawiasz się Ty lub jakaś ekipa :smiley: Nie szukam kogoś kto da mi hajs i tylko kogos żeby pograć razem. Nie chciałbym zmieniać servera bo mam już jakieś tam skille na tym swoim Knightcie 80/80 może to i nie tak dużo ale nie chce mi się od nowa tego wbijać. Jeżeli jesteś/jesteście w stanie mnie przygarnąć do jakiejś ekipy to dajcie znać tutaj lub w grze - Nick to Izemaru - lub zapraszam na stream na twitchu bo być może będę grał w jebaną ligę legend xD https://www.twitch.tv/elladan55

Pozdrawiam wszystkich Tibijczyków i całą resztę.
Pamiętajcie Hajtujcie a nie hejtucie :smiley:

P.S

Zapomniałem napisać, że mam 28 lat więc wolałbym nie grać z 16 latkami bo jestę boomerę i w ogóle, no chyba, że jesteście spoko typami i nie będziecie się ze mnie śmiać, że chujowo expie czy coś :smiley:

nadal grywasz w tibie, bo w grze nie moge cie zlapac
Shizuami

Nieeee dałem sobie spokój. Ten grind mnie powalił. Nie mam siły już do Tibii ale szczerze dziękuję za odzew i życzę wszystkiego dobrego :slight_smile: Teraz szukam czegoś nowego do grania i trochę przeżywam z tym kryzys bo wszystko sie wydaje takie bez sensu.