Szukam kompana do gry (głównie mmorpg)

Witam :smiley: Szukam kogoś z kim będę mogła zagrać w takie gry jak na przykład Aion, Archeage, Tibia, Neverwinter, PoE, ewentualnie LoL, a od biedy Stardew Valley lub Terraria xD :slight_smile: Czy jest ktoś chętny?

Kurde, same słabe gry :stuck_out_tongue: Choć w sumie Aion… albo w Archeage nie grałem a słyszałem, że jakieś privy podobno są spoko. No nie wiem… namów mnie na coś :stuck_out_tongue:

PoE mogę ściągnąć, ale jak od zera zaczynasz.

Tak, mogę zacząć od zera, nawet to na tym mi zależy :smiley:

Dobra, to włączę pobieranie, zgadamy sie zaraz discord masz ?

No słabe słabe, a czego się po dziewczynie spodziewałeś? XD CSa? :smiley: Jak jesteś chętny nawet na Archeage to dla mnie spoko :slight_smile:

mam :smiley:
MrMrsSok#2850

zaraz się odezwe

Jakby ktoś chciał dołączyć do ekipy PoE to zrobiłem jakąś tam grupę na szybko https://discord.gg/8q6e43

CS jeszcze gorszy :stuck_out_tongue: No ale już masz koleżkę a PoE jest mega nudne dla mnie akurat. Jakbyś wiązała nadzieje z innym tytułem możesz napisać, i tak nie gram w nic konkretnego do premiery BfA.

W Stardew Valley jest już multi? Nigdy dłużej nie grałem, jedynie raz ze znajomymi i mocno chilloutowo było, zagrałbym znowu w sumie.

Siemka
Chętnie mógłbym pograć w neverwinter online/PoE a nawet w LoLa :slight_smile:

Multi jest od niedawna :smiley: i nie jestem pewna ale chyba tylko w becie :stuck_out_tongue:

zapraszam na discorda :slight_smile: zaczęliśmy grać w Poe ale nie mamy jeszcze wielkich poziomów :stuck_out_tongue:

Neverwintera właśnie zacząłem i… o dziwo niezłe wrażenie jak na początek. Ale mam wrażenie, że to taki single player przez dłuższy czas prawda?

No troszke tak :stuck_out_tongue_winking_eye:

Właśnie w Neverwinterze chodzi o to, że ty wybierasz jak robisz content. Solo czy w grupie.
A w grupie wiadomo, szybciej i raźniej :slight_smile:

Mam na myśli early game bo end game solo jest ciężki a instancje robi się w 5, 10 czy nawet 25 ludzi.

ja mam prawie max lvl i cieżko dalej samemu coś ugrać jest :slight_smile: ale dla mnie mega ciekawa gra :slight_smile:

Dlatego fajnie by było grac w grupie w neverwinter bo samemu moze być faktycznie jak singler player xD

Może podać jeszcze raz inv do discorda bo ten mi nie działą xD