Szukam kompana do gry (głównie mmorpg)

Neverwinter dalej P2W czy już minimum ogaru? Wcześniej były takie itemy za kasę że do pvp bez podjazdu

P2W jest ale nie takie ostre teraz może wszystko zdobyć za diamenty astralne które zdobywasz za questy :)Pozniej wymieniasz sie diamentami za itemki premium

Tylko no trzeba czasu mieć na grindowanie

No coś za coś, nie ma nic za darmo. Ale jak zacząć to teraz. Zbliża sie Summer Festival, fajne rzeczy można zdobyć nie wielkim wysiłkiem.

Ktoś temacik na ten tema moze zrobic :slight_smile: jak sie chętnie dołacze

Macie jakiś Discord?

Ja w Neverwintera pogram ale przez leveling przebrnę sam bo praca i treningi sprawiają, że nie dość, że ciężko się ze mną umówić to jeszcze pewnie progress będzie wolniejszy niż wszystkich innych. Ale później, jakieś trudniejsze wypady na dungi itd bardzo chętnie. Możecie mi powiedzieć tylko jak tu wygląda levelowanie tankiem i healem? Jest jak w wowie, że każdy ma dps speca czy jak w Terze, że Priestem biłem zwykłe moby 10 minut dwoma czarami z 1 levelu :stuck_out_tongue:

Do 40 lvl każda postacia moim zdaniem leveluje sie tak samo :slight_smile:

Do autora tematu, gracie może w coś jeszcze i szukacie ludzi do ekipy? Próbowałem wejść na Discorda, ale żaden link nie działa.

Grałem kilka lat temu w NWO (6 miesięcy) tankiem i warlockiem. Gra mi się w końcu znudziła (kolejkowanie jako DPS to była tragedia!!). Jak aktualnie wygląda kwestia gameplayu i ilości graczy? Sam system walki był bardzo dynamiczny.

Jeśli byś był chętny na neverwinter mam zamiar w piątek 29 napisac temat odnosie chętny do pogrania NWO :slight_smile:

Jeśli byś był chętny na neverwinter mam zamiar w piątek 29 napisac temat odnosie chętny do pogrania NWO :slight_smile:

Kilka lat temu grałem w NWO (przez 6 miesięcy) tankiem i warlockiem. O ile kampania była nudna, o tyle już np. system walki bardzo mi się podobał (non target). Niestety problemem była powtarzalność (np. farmienie beholdera na sprzęt dla tanka) oraz kolejki (jako dps nie mogłem znaleźć drużyny na instancję przez ponad 30 minut…). Jak aktualnie wygląda gra?

Kolejki zależy na co. Na te lepsze instancje trzeba sobie zrobić premade party inaczej kolejka będzie ci szukać wieczność. Jest od tego czat specjalny gdzie każdy szuka ludzi do party.

A jak wygląda sprawa z healerami? Słyszałem, że dodali Paladina. Czy podobnie jak w innych MMO brakuje supportów i ewentualnie która klasa nadaje się obecnie na niego najbardziej (oraz jest najbardziej poszukiwana)?
I jak wygląda sprawa z polskim community - czy jest jakiś wybór spośród polskich gildii?

Healer głównie Cleric chodziaż Paladin też daje sobie rade. Generalnie na end game chodzi o to, żeby mieć dużo supportow na instancji, wtedy wszystko wchodzi jak w masło przez buffy/debuffy.

Dla przykładu na instancje 10 osobową najczęstszy setup to 2x Cleric, 2x Tank (Guardian lub Paladin) support Wizard, support Warlock i +4 DPS. Generalnie supoort Wiz i Warlock też robią spory dmg, nie jest tak, że tylko stoją z boku i rzucają buffy/debuffy.

Najbardziej potrzebna klasa to wiadomo Tank i Healer czyli Cleric/Paladin/Guardian.

DPS ciężko się przebić do jakiegoś party.
Co do polskiego community jest spore. Dużo gildi i nawet polski kanał na czacie stworzony przez graczy.

Również nie działa ten discord.