Szukam ludzi do Age of Conan

Ludzi gra dużo(na steam), a czy pvp się opłaca grać... serwery są w Ameryce więc ping do najmniejszych się nie zalicza, ja mam zazwyczaj powyżej 120. A co do f2p to jedyny mankament jest taki, że bardzo mały jest plecak i bank.

ok

gierka już sie zassała. odpaliłem i na fury po tortage biegało z 10 graczy :P jak ostatni raz grałem było gorzej. czekam na dalsze info co do waszej gotowości

Teraz może mało ludzi być bo to trochę nie ta pora, gdy ja ostatnio pobrałem AoC to w samym Tortage biegało tyle ludzi, że nie mogłem w to uwierzyć, a słyszałem że niby ta gra umiera....

To jak gramy na fury to tez zrobilem postac nick Livestyle mozna dodac jak narazie tsa nie ma

Odkąd weszły w życie nowe warunki f2p w grę gra naprawdę sporo ludzi, nie to co kiedyś. Czyli jednak wersja steam, sprawdzę czy muszę pobierać klient jeszcze raz czy da się na tym grać na wersji od funcomu.

Ja będę grał na kliencie ściągniętym z oficjalnej strony. To obstajemy przy Fury?

I mam pytanie - nie istnieją już serwery EU?

Mysle ze przy Fury a servery eu nie wiem na cormie mialem 100+ ping na Fury tez mam 100-120

Ale teraz na Fury jak sie przejechalem po mapach 40-50 lvl nikogo nie widze na Cromie ciagle kogos widzialem to moze niech kazdy sie wypowie jaki server woli

Jest jakiś TS na którym możnaby się z Wami porozumieć?

Funcom połączył serwery europejskie z amerykańskimi, dlatego macie ping ponad 100, a z takim pingiem to pvp chyba nie opłaca się grać.

Ja nie mam jak szukac teraz tsa musze spadac na jakies 2h

Czemu niby nie opłaca się grać na PvP?

przy takim pingu jaki tam jest lajtowo można grać pvp, jedynie to sinem może być trudniej. jakiś TS i gramy ?

No jeżeli myślisz, że z pingiem ponad 100 czasami ponad 200 masz szanse z typem co ma ping 30-50... to albo będzie to spora różnica lvl albo będziesz miał lepsze itemy od tej osoby.

nikt nie odp na moje pytanie wiec ja raczej podziękuje za ta grę

i wcale nie ma all ras na podstawce cza mieć dodatek jak już "ktoś" się wypowiada niech robi to zgodnie z prawda !

Masz tylko 3 z 4, klasy masz wszystkie, a żeby mieć rasy to musisz mieć dodatek.

To ustalmy tego tsa, pogadamy dzisiaj na spokojnie - Myślę, że ping nie będzie problemem :)

Jeśli coś ustalicie , odnośnie servera itp , proszę napisać co i jak tutaj na forum :)

178.217.186.87 Ip tsa kanal 32 age of conan pasword conan1234

Jak narazie weszla 1 osoba jak ktos chce to zaczynamy na Cromie