Szukam ludzi do gildii

Jaki server ?

Mam chęć pograć ale mam tylko dodatek HoT i mam pytanie czy ten PoE dużo zabiera? czy jest sens grać ?

Spokojnie na razie wystarczy też nie mam PoF ale zamierzam kupić

PoE czy PoF (drugi dodatek do GW2)?

pomyliło mi się z inną grą

Cześć,
na jakim serwerze gra najwięcej Polaków i czy w ogóle warto jeszcze zaczynać?
W innym wątku podane były w miarę aktywne gildie ale na jakim serwerze są aktywne?

Obecnie najwięcej Polaków gra chyba na Blacktide i Gandarze. W PvE i PvP jest jednak megaserwer i wszyscy grają razem. Podział na klasyczne serwery obowiązuje już tylko w trybie WvW, a i to niedługo bo twórcy zapowiedzieli zmiany także w tym aspekcie gry. Nie wiadomo jednak kiedy dokładnie to nastąpi.

Na jakim severze gracie? chetnie dolacze

Serwery nie mają znaczenia do grania PvE oraz aren PvP jedynie do WvWvW. Możesz dołączyć do każdej gildii do każdego party na każdym serwerze :slight_smile: Poszukuje osoby która chciałaby by prowadzić gildię w GW2 posiadam już kilka osób ale potrzebuje aktywnego gracza do zarządzania grupą. Nazwa gildii [Szopy Pracze Wymiatacze]. Osoby chętne proszę o PW :slight_smile:

Underworld

Siemanko jak dlugo można grac bez dodatku PoF ? keidys mialem podejscie do GW2 moze spróbowałbym jeszcze raz

Tak długo jak nie zaczniesz dostawać nerwicy grając na mapkach z Hot’a.
Czyli niedługo.
No i dochodzi fakt, że sporo buildów opiera się na elitkach z Pofa, wyjątkiem najbardziej jest Guardian, ale ta menda ma nawet Core buildy mocne.

Ja gram już od ponad 600h po zakupieniu HoT i dobrze się gra dalej robię tam meta eventy (Auric Basin - farma golda). Ale myślę powoli nad PoF bo mounty bardzo pomagają w pve.

czyli kupic musialbym oba dodatki tak ? czy jak to wyglada

Najlepiej tak, podam tutaj troche statystyk:
98,5% kont w Gw2 to min. konta Core, czyli zakupiona podstawka, tylko 1,5% ludzi ma konto F2P,
93,5% kont posiada Hot’a, a 70% oba dodatki.
Więc jak widać, jak ktoś zaczyna grać w gw2 to rzadko już rezygnuje :D, przynajmniej przed zakupem chociaż 1 dodatku.

możesz kupić 2 pack HoT i PoF. Wszystkie 2 dodatki są świetne i nie ważne który kupisz dostajesz konto premium.

Dalej przyjmujecie ?

Tak dalej zbieramy ludzi do wspólnej gry :wink:

Jak się nazywa ta gildia ?