Szukam MMO do pogrania 2h dziennie

Siemanko wszystkim. Szukam mmo dla gracza który chce się troszkę pobawić ale nie mam za dużo czasu tak 2-3h dziennie. Grind nie jest mi straszny ale z chęcią popykał bym w coś z dużą ilością dungów gdzie można polatać ze znajomymi. Szukam raczej typowego mmo nie w klimatach post apo czy coś podobnego. Standardowe klasy acz kolwiek najlepiej jak była by możliwość rozwoju naszej postaci. A i żeby grafika nie była aż taka cukierkowa przesadnie i oczywiście bez jakiegoś wysokiego p2w.

Grałem:
Metin 2 (klasyg)
Tibia Rl i OTS’y
WoW
Aion
Cabal Online
DC Universe
Tera Online
C9
Royal Quest
ESO

Mój sprzęt:

Grafika NVIDIA Geforce GTX950M
Procek i7 6700HQ
8GB Ram

Serio? 114 odsłon zero komentarza…?

Moze pograj w Final Fantasy XIV, 0 p2w bo gierka p2p.
Masz w gierce:
-ponad 60 dungeonów (4 osobowe),
-36 bossow raidowych na wysokim poziomie (8 osobowe)
-24 ich odpowiednikow w wersji casual(12 pierwszych walk nie posiada wersji na poziomie normal), -2 walki na poziomie ultimate dla prawdziwych kozakow,
-8(niedlugo 9) raidow 24 osobowych mocno casualowych.
-22 triale(8 osobowe) walki z bossami na poziomie nizszym niz raidowym

Ogolnie jak lubisz bawic sie bardziej w dungeonowanie/raidowanie, to jest swietna gra.

Jeszcze dodam, ze na lato w przyszlym roku jest zapowiedziany dodatek:


No i jeszcze dodam filmik do najbardziej nostalgicznej dla mnie walki w tej grze:

Każde MMO dostępne na rynku które Ci się podoba będzie spełniało Twoje wymagania :slight_smile: w żadnym grając 2h dziennie nie będziesz nigdy nawet w TOP 10 graczy na serwerze więc co za różnica? Ważne aby gra / system walki / rasy / klasy Ci się podobały a to w co zagrasz to już indywidualne odczucie. Masz kasę na abonament zagraj w FF XIV albo WoW`a bo gry P2P to najlepszy wybór. Nadal chcesz wydać kasę ale nie co miesiąc to gry B2P w których już niestety IS jest obecny ale nie jest zbyt inwazyjny, chcesz gry darmowej szykuj się, że przy 2h dziennie i braku wsadzonej kasy będziesz daleko po za czołówką graczy ale nadal będziesz mógł sobie biegać, expić, robić dungi, grindować i gadać z ludźmi.

Potwierdzam grając 2h dziennie w niektórych mmo nie zrobisz nawet danga,instancji,raidu,siega itd itp xD
Ja rozumiem że masz tyle czasu i że np niektórym do szczęścia w grze potrzeba ładnego krajobrazu na chwile aby się przejść i zrobić 2 rzeczy dziennie :smiley: ale jak Velarus pisze na liczenie się w takim mmo raczej nie licz :smiley: bo zawsze będziesz w plecy a za tym co to za frajda że wbijesz ten max jak każdy załóżmy ale setami nie dorównasz reszcie grając 2h dziennie i wleci w Ciebie dzik i pozamiatane i tak :stuck_out_tongue:
Moja rada na gry p2p albo b2p bym nie patrzył bo to bez sensu ;p
Jak 2h dziennie to juz lepiej jakieś moby/fpsy lepiej :smiley:

Nawet w mobie i fps`ach słabo mu wyjdize bycie w topce grając do 2h dziennie :slight_smile: z MMO właśnie przy mniejszej ilości czasu bardziej poleciłbym mu tytuły P2P, nie będzie aż takiej przepaści między sprzętem (bo ten w końcu sobie wydropi z rajdów / dungów) a chociaż nie dostanie w dupę IS :slight_smile:

W FFXIV grając po 2h dziennie spokojnie wyfarmisz cotygodniowy limit waluty, a top dpsem można być poprzez granie dobrze, a nie napierdalanie 24/7 farmy jak to jest w innych grach.

Nie zrozumiałeś nas chyba :smiley: nam chodzi imo o to że gracz x grający 2h dziennie będzie w plecy od graczy grających dziennie 10h xD albo o to że jak jest raid co zajmuje z 3-5h bo są takie to jak zrobi go grając 2h dziennie :smiley: bedzie musial gdzies i tak wziąść wolne a np na takim raidzie jest lepszy set itd :smiley:

Może ArcheAge przypadnie Ci do gustu.
A jeśli masz trochę kasy to warto kupić GW2.

W finalu, żeby zrobić weekly walutę trzeba poświęcić około 3h tygodniowo jak grasz efektywnie. Jak masz umiejętności pierwszy I drugi boss na rajdzie jest kwestia paru godzin, a gdy już się ma cleara to potem zajmuje to do 15 min. Pozostałe 2 bossy w danym tierze rajdowym gracz może traktować jak taki endgame goal. Ogólnie w finalka można grać bardzo casualowo robiąc nadal endgame I jakoś mocno nie odstawać bo w corowej rozgrywce nie ma grindu I p2w.

Ja polecę Neverwintera naprawdę bardzo fajna rozgrywka i ciekawa fabuła w 2 godziny dziennie można zrobić daily na diamenty a w weekend cos pograć więcej jedyne co niszczy ta grę to P2W, Ale mimo wszystko gra sporo ludzi których to nie odstrasza ponieważ można wymieniac walutę z gry na walutę premium, warto zagrać chociażby ze względu na bogata fabułę oparta na D&D.

A tak z innej beczki pomijając MMORPG to mogę polecić HotS, Paladins, CS GO gry nie wymagają wiele czasu zawsze można zalogować zagrać 2-3 mecze dla funu

Dzięki wszystkim za odpowiedzi. Ogólnie to napisałem 2-3h dziennie bo tylko i wyłącznie takim czasem dysponuje, praca zobowiązuje :confused: Ale popykał bym właśnie w coś z dobrym comunity chodzi w szczególności o ludzi i gildie.

no to z P2P polecam FF XIV a z B2P albo GW2 albo TESO

Możesz też sprawdzić Warframe, może przypadnie ci do gustu ;v

1lajk

Wprawdzie testowałeś już ESO, ale chyba warto dać tej grze drugą szansę. Idealnie wpisuje się w Twoje wymagania. Dzięki systemowi skalowania bez względu na to ile czasu na grę poświęcasz, masz możliwość gry z gildią/znajomymi, którzy być może poświęcają tego czasu więcej :slight_smile:

W każdą grę mmorpg praktycznie XD Pi*rdolenie ludzi, że nie będziesz sie liczył na serwie czy bedziesz odstawał od ludzi to bujda. Te czasy już dawno minęły. Teraz już nie ma ludzi którzy się liczą na serwie. Może 1 czy 2% ludzi ciągnie do topki a wątpię czy są tacy ludzie tutaj. Możesz spróbować STWOR (jest darmowa wersja do sprawdzenia) idealna pod solo rozgrywkę jak i ze znajomymi.

Jak dla mnie zdecydowanie Guild Wars 2. Z eventów jakie dzieją się na mapach możesz wyjść w dowolnej chwili a i tak zostaniesz nagrodzony, fractale raczej robi się szybko, raidy to już inna sprawa, ale i tak jako nowy gracz nie będziesz sobie nimi zaprzątywać głowy.

Ale nadal po coś są TOPki czy to PVP / PVE / Achivów / Craftu / itd i jeśli nadal osoba która ma 2-3h max dziennie do pogrania to niestety są tytuły w których nawet jeśli liczyłaby na jakieś choć drobne sukcesy to się do tych TOP`ek nie zbliży. Oczywiście w grach P2P albo B2P mniej będzie odstawać niż w typowych grindownikach f2p gdzie pewnie w 2h nie zrobi nawet daily questów a co dopiero innych aktywności :slight_smile: po prostu lepiej taką osbę uświadomić niż miałaby później być rozczarowana.

1lajk

O to to polać temu Panuu