Szukam mmo do pogrania typu anime

Witam , szukam gry typu anime
cos podobnego najlepiej do nostale ( nostale aktualnie jest plaga ludzi bugujacych gold w grze i ekonomia padla)
flyff strasznie slaby i papierowa mechanika
mapple story 2 srednie
o reszte prosze o podpowiedz moze ktos zna cos ciekawego dobrze tez gdyby bylo po polsku ^^

maple story 1! Dofus, wakfu.

1lajk

nie jaraja mnie za bardzo gry mmo w stylu 2D chociaz w terrarie lubie pograc

Ja jeszcze dodam kritike, soulworkera i closers.

Jeżeli coś byś znalazł, to z chęcią bym się przyczepił jeżeli szukasz kogoś do wspólnej gry. Niestety ja jedynie grałem w Elsworda do tej pory, więc z tytułami anime mmo u mnie raczej ciężko, bo Elsworda nie polecę, heh.

Może Lost Ark rzut izometryczny jest, grafika pierwsza liga, animacje skilli najwyższa półka, jedyny minus, to gra na rosyjskim serwerze z vpn, ale idzie to ogarnąć w 5min a gra jest tego warta, pozdrawiam.

Poważnie? @wcinus szuka gry w grafice anime, a Ty polecasz mu Lost Ark? No chyba, że zmienili grafikę, to zwracam honor.

4lajki

Weź typie jak masz pisać tylko dla pisania, to wyjdź stąd. Powasznie? Tak poważnie a czy MapleStory2 w które grał czy tam masz “Grafikę z Anime?” Tutaj chyba chodzi o pewien styl i klimat, bo jeżeli biarąc jego słowa dosłownie to praktycznie nigdzie nie znajdziemy Grafiki Anime ale taa masz rację najlepiej niech zagra w Dragon Ball Xenoverse 2 kuźwa jacy ludzie są dziwni na tym portalu…aha i jeszcze napisz dlaczego Lost Ark nie pasuje do tego opisu, bo nie ma Cell Shadingu?

Oho, ale się uruchomił. Widzę, że znalazłeś swoją nową ukochaną grę, dobrze dla Ciebie. LA też będziesz wszystkim polecał, tak jak kiedyś Aiona? Ale fakt, lepiej niech zagra w Xenoverse 2.

Miło, że pamiętasz szkoda, że nie odpowiedziałeś na moje pytanie. Aion też ma trochę Anime Styl, także śmiało również mógłbym polecić.

A co w tym złego? Aż tak Cię to boli?
W każdym razie pozdrawiam :blush:

Sam powinieneś przestać pisać tylko dla pisania.
Są gry, które mają grafikę z rodem anime jak np. Kritika albo Soul Workers. Maple Story 2 tez jest w stylistyce anime, ale w wersji chibi.
Są też gry, które można wziąć pod “grafikę anime” jak np. Blade and Soul albo Final fantasy XIV ewentualnie Lost Ark, ale to nie jest typowa grafika w stylu anime. Czyli biorąc słowa dosłownie, to są gry w stylu anime.

Mabinogi ? Styl anime w 100%

Mogę polecić taką grę jak spiral knights.

Ja polecam, tylko te w które sam grałem. Staram się unikać sytuacji w których polecam coś “bo ktoś tak powiedział” stąd taki wybór. Wierzę, że ktoś poza mną dopiszę jakieś propozycje (tak jak koledzy wyżej)

+1

Jeśli nie szukasz typowego MMORPG, tylko gry w stylu MMO to polecam KurtzPel. Jest na steam. https://www.youtube.com/watch?v=uEhvEfyL0n0

Nin Online, jezeli lubisz klimaty Naruto.

blade and soul, phantasy star online 2 jeśli chcesz się bawić vpny i zanglielszczenie, black desert z nakładką anime tylko nie wiem jak jest legalnością tego moda.

Od kiedy styl azjatycki, czyli normalne postacie, ale o azjatyckich rysach, to styl “anime”?