Szukam MMO Free podobnego do Thang global

Witam, zna ktoś grę podobna do thangusa / thang global? Gra darmowa, na windowsa, grafika nie ma znaczenia. Chciałbym polepszanie przedmiotów takie jak w thangu oraz brak jakichkolwiek misji. Możliwość expienia swoich skillow na wyższy lvl i wymiana / sprzedaż ich.
Przede wszystkim zależy mi na fajnym polepszaniu.

Takie jak tu ulepszanie to chyba mu online. Nie wiem jak mu2. Do tego knight online lub Metin 2.

Bdo też bazuje trochę na ulepszeniach

MuOnline

MuOnline to jedynie grafiką przypomina, system ulepszania wcale nie jest podobny. Tam w większości używasz kryształów na przedmiocie, wielki upgrade system.

Nie prawda, masz taka pralkę i tam masz w ciul różnych craftingow i ulepszeń. Czysto kamieniami ulepszasz do max +9 zobacz sobie dla przykładu na YT jak się robi wingi.

O Lineage 2 słyszałeś? :slight_smile: Ulepszanie broni na kilka sposobów i zmiany wizualne w zależności od +++, na który wbijesz. Podobnie ze zbrojami, a do tego ulepszanie skilli :slight_smile:

perfect world stary moze ?

Altermmo polecał się z tym zapoznać nawet na jego stronie jest poradnik. Szkoda że tam ino broń się święci, a zbroja nie. grafika fajna i świat również wydaje się być rozbudowany ciekawie. Farmienia chyba tam nie ma bo potwory stoją od siebie daleko.

dekaron - fajny i prosty system ulepszania i podobnie jak na filmie w zaleznosci od + zbroje/bronie swiecą się na inny kolor :slight_smile: w nowych grach już takie fajne systemy nie występują a szkoda :slight_smile:

Dokładnie też pomyślałem o Dekaronie!
Wszystkie wymienione opcje w nim są oraz ta oldschoolowość!
Polecam w ciul!

Z tego nagrania to moge jedynie przypasować do POE za niedługo powinna nowa liga wystartować.Może ci sie jeszcze spodobać nostale tylko straszne PayToWin. a interfejs tej gry skrajnie mi przypomina mt2.

Polecam Dekaron! Pasuje do opisu i jest naprawdę zajebistą grą :slight_smile:

W L2 jest BARDZO dużo farmienia :slight_smile: Biega się między mobami i je agruje, a następnie w jednym miejscu wybija. Zbroja się świeci w nowszych wersjach Lineage’a 2. Wygląda to tak, że jeśli masz cały set na + ileś to świeci się na biało, więcej ++ na niebiesko i tak dalej.

Zasmucę Cię, ale sam dosc dlugo szukalem podobnej gry to thanusa i takowa nie istnieje…

Ta gra ma wszystko co napisales :wink: bardzo dużo skupia się na rozwijaniu seta +++ , opcje itp
Grind, grind i jeszcze raz grind- questy to typowe kliknięcie w npc i przenosi Cię do klatki gdzie bijesz noby z lepszym expem :slight_smile: Jest już spora ekipa Polaków z mocnymi postaciami :wink:

Polecam grę FaumoniaOnline,gra w pełni darmowa.
Można w niej zarówno podnosić swoje skile ATK i DEF jak i w niedługim czasie zostanie dodany system ulepszania przedmiotów.
Gra bez absolutnie żadnych mikropłatności oraz botów,póki co wąskie grono graczy pomagających sobie nawzajem.
Zapraszam i polecam.
http://www.faumoniaonline.pl