Szukam mmo GRIND/PVP/ z wojnami itp

Polecam posta @Controvers bardzo ładnie opisuje i zachęca do gry w archeage. Zebrała już się ładna ekipa a w ramach “odpoczynku” od aa można sobie pyknac w coś innego, tak żeby nie znudziło się za szybko granie w jedna grę. Coś chyba o tym wiesz jeżeli chodzi o BDO :stuck_out_tongue:

2lajki

@absolver_dev
znawco na jakiej podstawie wyliczyłeś, że za rok? lol

Nie rozumiem, co masz na myśli poprzez progres gearu w Guild Wars 2.

W tej grze właśnie ekwipunek endgamowy nie jest taki trudny do zdobycia, przez co jest większy nacisk na umiejętności. Ponad to co minimum 4-6 miesięcy zmienia się odrobinę meta, przez co trzeba wyfarmić na nowy gear (który czasami jest dość drogi do craftingu).
Co do wojen to właśnie idealnie Guild Wars 2 by pasował do Ciebie.
Jest tryb World v World, gdzie jest to mass PvP z różnymi elementami i poziomami walk ( od 1v1, przez 2v2, 5v5, 20v20 do 50v50v50), gdzie są nie tylko elementy stricte PvP ale też umiejętność wykorzystywania terenu oraz obiektów, które trzeba bronić i atakować. Rozgrywka trwa 24/7 i ciągle jest co do roboty. Dodatkowo przy każdym typie potyczek i walk zmienia się trochę gear i build.

Jesli masz jakieś pytania, to zapraszam na moje streamy :slight_smile:

Pozdrawiam

nie wiem co ludzie widzą w pvp w Guild Wars 2 dla mnie jest słabiutkie bardzo nawet się w 10% nie umywa do GW1

2lajki

japrdl jaki wall of text :smiley:

l2 CLASSIC ;d

bZDURY GADASZ W TEJ CHWILI NA OFFI W MOIM KLANIE JEST 30 OSOB NA TS

https://forum.alcadiagame.com

Polecam jest polska gildia nie ma p2w niżej filmik yt z wojny o zamek pomiędzy gildiami gierka to Archlord kto grał kiedyś za czasów code i webzena ten wie

2lajki

Wiem bo jestesmy w tym samym klanie, chodzi mi o to ze ciezko sie expi i malo kto dochodzi do 70+ z tych co zaczynaja

Polecam grę Gran Skrea b2p za 35zl dopiero wyszla ale craft jest i grind ogólnie cacko tylko rozwija się dopiero :smiley:

podaj discord

Dziękuję wszystkim za pomoc aktualnie próbuje coś troszeczkę Archeage zobaczymy jak będzie wyglądała rozgrywka w tej grze :smiley:

1lajk

zacząłem grać na classicu, EU oczywiście, ponad rok po starcie :slight_smile: aktualnie mam 79 z top EQ bez problemu grając w grupie idzie dogonić topowych graczy :slight_smile: po patchu, który będzie za miesiąc ± będzie o wiele łatwiej z tym :slight_smile: WYTRWAŁOŚCI ! :slight_smile:

tylko rozdzielczości nawet nie da sie zmienić do tego mega lagi, gra ma potencjał ale refunda zrobiłem bo aktualnie niegrywalna

Ale nikt nie marudzi, że nie da się dogonić topki czy coś, tylko po prostu classic jest taki siermiężny, że szok. Expienie trwa wieczność, nawet nie chce sobie wyobrażać ile czasu wbijałeś ten 79.

Gość chciał grę nastawioną na grind i pvp a ty dajesz mu za przykład zupełne przeciwieństwo czyli grę oparta w 99% na waleniu konia. Jaki ma to sens?

End game gear zdobywa się w chwilę jak poświęcisz kilka godzin tygodniowo na czyszczenie rajdów i fractale. Nawet zmieniająca się meta jakoś nie jest wyzwaniem, skoro za shardy większość ludzi kupuje eq, wystarczy clearowac rajdy by mieć na sety co te kilka miesięcy. Zresztą, chyba pełny set to nie więcej jak 6 tygodni. A później w tej grze nie ma zwyczajnie progresu. Można robić legendarki, ale to dla wygody czy skina.

Z tym gearem na wvw przesadziłeś, bo od zawsze jest dana meta i dane buildy i rzadko się zmienia buildy co do sytuacji, w zasadzie w cale chyba że idziesz pobiegać z gildia i podejmujecie bloby mając 20. Zresztą 20v20 chyba tryb wymarły bo gvg nie żyje od dawna i raczej się to nie zmieni dopóty nie wejdzie rework wvw

A do tego dodałbym najgorszą walkę i skille w historii gier komputerowych.

20v20 żyje. GIldie Grają GvG, tylko na edgu, który dostał teraz oddzielną, wydzieloną miejscówkę właśnie do takich starć…tylko że za małą xD.
Buildy się dość często zmieniają(tzn tak co 3-6 miesięcy, mniejsza zmiany ale też nie wszystkie klasy). Gear wcale nie tak łatwo Trollu dla nowych graczy. Zwłaszcza minstrel gear. Więc wybacz, ale część Twoich argumentów jest inwalidą :frowning:

Tak, minstrelowy gear, który żaden nowy gracz nie będzie chciał bo zwyczajnie do pugowania się nie nadaje jest tak samo łatwo zdobyć jak berserki: tona kolekcji, czyszczenie raidow, fractale, mapy ls3. To jest maksymalnie miesiąc roboty dla kogoś kto gra aktywnie. A, no tak zapomniałem, to jest GW2 więc miesiąc aktywnej gry to już nie casual XD. Zresztą czemu forsujesz argument że gear się zmienia co 3-6 miesięcy ze względu na patche skoro to dotyka jedynie ludzi co clearuje wysokie fractale i rajdy, a ci ludzie mają pełno shardow czy nieotwartych skrzynek z fractali i dla nich to kilka kliknięć do wybrania statystyk. No, chyba że ma się problem z clearowaniem raidow i się zatrzymuje na takiej xerze a tu jeszcze 2 wingi zostały :frowning: