Szukam mmo na dłuższy okres czasu

Faktycznie, mój błąd, że nie oznajmiłem tak prostej rzeczy, głównie jakieś world bossy, zdobywanie coraz lepszego ekwipunku (można dołączyć ulepszenie go, ale nie jest to konieczne) i w późniejszym etapie dopiero pvp, więc grindowanie nie jest przeszkodą dla mnie.

Ja mogę polecić z czystym sumieniem wowa. Polacy grają przede wszystkim na burning legion i defias brotherhood ewentualnie zostaje silvermoon. W grze jest multum rzeczy do roboty dungeony, rajdy, pvp, crafting(niezbyt skomplikowany).W aktualnym kontencie jest sporo grindu więc jak Ci to przeszkadza to możesz poczekać do wyjścia najnowszego dodatku shadowlands.

3lajki

Myślę głównie właśnie nad wowem, ewentualnie ff14, ale tam z tego co wyczytałem, pvp jest znikome? Tylko, że dodatek do wowa, niestety podany jest na grudzień, a tyle czekać niestety nie zachęca ;/

1lajk

Jest podany grudzień ale mogą wypuścić znacznie wcześniej. Prawdopodobnie będzie to początek jesieni lub środek.

A czy teraz, bez dodatku opłaca się coś działać? W formie progresu postaci na tą chwilę, jestem na l4 i z bezczynności przez gips na nodze jestem całkiem wynudzony :smiley: Ewentualnie jeżeli masz jakieś informacje na temat finala czy Tery, chętnie wysłucham, z góry dzięki i sorka za kłopot w wyborze hah :smiley:

Sam zacząłem grać w WoW’a stosunkowo niedawno i uwierz mi jest co robić.

-Progress Gearu na Dungeonach M+ lub Raidach

-PvP

-Zbieranie Mountów

–Zbieranie Transmogów

i pewnie wiele więcej ^^

Dam szansę w takim razie dla wowa, najwyżej po miesiącu odejdę jeżeli mi nie podpadnie, bo nie mam nic do stracenia teraz niby :smiley: Dziękuję wam za podzielenie się swoją opinią, proste i przejrzyste niczym normalne chłopaki hah :wink: @Adartaer Ja Ciebie to widzę, że mam na discordzie, bo nick przypomniałem, więc odezwę się w celu pomocy jeżeli znajdziesz czas.

Tutaj jeszcze ostatnia kwestia, jeżeli ktoś chciałby mnie wprowadzić jakoś również w krainę wowa etc, będzie mi miło :wink:

Dodatek do Wowa jest potwierdzony na q3 a nie grudzień a q3 to najpóźniej koniec września, a sam dodatek obecnie jest już w ostatniej fazie testów.

ja od 3 tygodni gram w wow classic i zajebiście się gra :slight_smile: polecam tą wersję, na retailu wbiłem jakoś 90 level i już mi się znudziło ale w klasycznej wersji dla mnie się nie nudzi :slight_smile:

Okres to czas więc okres czasu to masło maślane.

1lajk

Ogrywam BDO i pasowałoby nawet do opisu. Fajny, dynamiczny system walki i wiele możliwości PvP (zarówno 1v1 jak i massive). Dużo (a nawet bardzo dużo) grindu na PvE. Jest bieganie za eq i podbijanie go. Armory to ważna rzecz, ale trzeba też mieć refleks i znajomość swojej postaci i jej ruchów, ponieważ skille wbija się różnymi kombinacjami klawiszy, hot keye nie sprawdzają się tu najlepiej. Gear niewiele daje, jeśli się nie pamięta skilli i combosów.
Jest masa world bossów - ale tu panuje bardziej zasada “w kupie siła” i pokonanie ich wygląda tak, że rzuca się na bossa party/gildia/serwer i tłucze tak długo, aż ubije. Instancji niestety nie ma. Ale jest chociaż fajny, duży ocean z morskimi potworami (trochę zabugowany, ale ja się dobrze tu bawię na statkach).
Stety albo niestety, jest tu też ogrom różnego craftu i lifeskilli, które mogą przytłaczać i jeśli ktoś tego nie lubi to albo się zrazi albo ominie wg. mnie spory aspekt gry.
Jeśli Cię zainteresuje ten tytuł, to co miesiąc lub dwa rozdają BDO za darmo.

PS. Polskich gildii jest tu masa, codziennie się ogłaszają na globalu.

Polecam Warframe, mamy tam nawet oddzielne czaty dla społeczności (Region, Pytania i Odpowiedzi oraz Czaty dla różnych lokacji które nie są związane z misjami jak Przekaźniki czy miasta (Cetus i Fortuna)). Oczywiście jest również wysyp klanów oraz Discord “Warframe Polska”.

Społeczność jest pomocna, choć czasem ciężko znaleźć kogoś nie będącego podczas misji (:wink: (czat społeczny jest na ten czas wyłączony co w sumie wpisuje się w klimat gry, gdyż jesteśmy poza nadajnikiem)). Jeśli miałbym ocenić polską społeczność w tej grze to mogę powiedzieć że jest dość dojrzała (w sumie jak cała reszta w grze :smiley:)

1lajk

Spróbuj EVE… jest co robić, a i masa Polaków się znajdzie. Od razu dołącz do PL korpo jakiejś. Jeśli lubisz kosmiczne klimaty, survival non-stop i od czasu do czasu WIELKIE wojny to znajdziesz coś dla siebie.

Grałem dużo w ff14 i jeżeli zależy ci na pvp to polecam jednak wowa.

dodatek jest zapowiedziany na początek 4 kwartału, nie wprowadzaj ludzi w chuja :slight_smile:

tak samo nie wiem dlaczego piszesz, że jest w ostatniej fazie testów skoro jeszcze pre patcha nie było i nie ma daty pojawienia się go :slight_smile:

Temat do zamknięcia, gramy z kolegą w WoW’a jakby ktoś chciał dołączyć to zapraszamy:

1lajk

yyy co ty pieprzysz XD dopiero co beta wyszla niedawno, nawet w sklepie w grze przy zakupie dodatku jest podana data ze premiera bedzie najpozniej 31 grudnia

Tibia

1lajk