Szukam mmo z aktywnymi Polakami

Final Fantasy XIV (FF14) - Jest niesamowitą grą, tylko jest bardzo wolna na początku - około miesiąca levelujesz swoją pierwszą postać - drugi miesiąc odblokowujesz cały dostępną zawartość no i jeśli doda się że na początku gra jest bardzo wolna - to wychodzi czemu większość graczy poddaje się zanim dojdzie do end gamu - ale jeśli uda ci się przez to przebrnąć - poczujesz się niczym w domu bo jest to mmo które szukałeś wiele lat…

2lajki

Do głowy przychodzi mi tylko SMITE oraz Paladins, pierwsza to MOBA, drugie to coś ala Overwatch. Baza polaków jest tam nawet spora jak na gierki zapomniane przez czas. Nie są też p2w.

Jakby szukał gówna to wystarczy że przeczyta twoje wypowiedzi, albo spytałby o twój adres. Widać że przez próbę oplucia BDO chcesz udawać że ta gra to nie jest sukces i że co do zadanego tematu właśnie BDO jest grą której może szukać (btw na steamie do poniedziałku jest promocja). Może i polskie gildie to w sporej części patola nie ukrywajmy, ale trafiają się naprawdę fajni ludzie. Z resztą z polakami tak jest w każdym mmo

1lajk

promocja na 20 zł xD z czego ze 400 musisz wydać na ItemShopa żeby mieć wszystko czego potrzebujesz do spokoju.
Nie rozśmieszaj mnie, gówno to gówno :wink:

1lajk

@guru
Dlaczego w nagłówku News’a nie wymieniłeś wszystkich gier w które kolega nie chcę grać?

Dlaczego nie wymieniłeś tam PoE?

20200124_160430

Black Desert Online. Gdy się zdecydujesz i będziesz szukał gildii to pisz bezpośrednio do mnie :slight_smile: Pozdrawiam.

1lajk

Gildia sponsoruje pety z item shopu? Jak tak to może i ja zagram.

1lajk

zagraj w cabala na pewno znajdziesz jakas polska gildie

50 zł to abonament do króla kosztuje a nie pet w syf shopie

1lajk

szukam gry, w której będę siędobrze bawić z rodakami ;p
Wowa grałem, mam aktualnie przerwe bo mi się z nudził, tak samo jak GW2 ale doceniam te gry. Są naprawdę dobre.
Szukam odskoczni.

1lajk

to poszukaj jakiegoś klanu w jakimś Destiny czy czymś takim bo wszystko co konkretne już odrzuciłeś :slight_smile:

Zostaje ci FFXIV sam gram i polecam jestem w jednej z wiekszych polskich gildi na serwerze bawimy sie swietnie . jakbyś chciał do Zapraszam do mirai na serwerze Moogle

zawsze można ustalić jakąś gierke i stworzyć jakiegoś disca i mini społeczność sam bym sie pisał ograć jakiś tytuł a co do gier raczej rynek jeść dość ubogi ,solo nawet najlepsza gra jest chu… :smiley:

Dziwie się, że jeszcze nikt nie napisał tutaj o Warframe albo ślepnę na stare lata.
Gra w polskiej wersji językowej , z dedykowanym polskim chatem i całkiem sporym community. Jak jeszcze nie obadałeś, to polecam :wink:

Conqueror’s blade! Polskie gildie już czekają na serwerze EU West 2 na nowy narybek.

1lajk

Nie zesraj się :rofl:

1lajk

SWTOR - Star Wars The Old Republic. Duża społeczność Polska. Zareklamuję swoją gildię (ponad 60 aktywnych graczy) Bane Empire :slight_smile:

1lajk

mamy rowniez Duza Polska gildie Bractwo po stronie Jedi a Sithowie maja Bractwo Cieni. Sa 3 siola na serverze europejski przyjmuja wszytskich

1lajk

Wczoraj dostałem meila, że dostanę za darmo smoka, ściągnąłem i odpaliłem grę, potem doszukałem się, że jak zrobisz q to dostaniesz 3 kolejne pety (ptaka, psa i kota)… Dawali kiedyś kurę za samo logowanie kilka dni w grze. Nie grałem ponad rok czasu, ale chyba nie jest tak źle.

image

nie pakuj ludzi w gówno proszę :slight_smile:

1lajk