Szukam mmo z aktywnymi Polakami

Hej!
Przyszedł ten czas, gdy po odpoczynku od gier mmo, znowu postanowiłem zagrać.
Szukam mmo w któym znajdę ekipe wśród polaków i będziemy się dobrze razem bawić.
Czego NIE chce by mi polecano:
Wow - grałem, póki co nie mam ochoty
GW2- to samo jak Wow
TESO - nie moje klimaty mmowe
Tera, Aion, Tibia, Neverwinter, Smite, Destiny 2, POE - nope. Doceniam to ostatnie ale nie odnalazłem sie w tym klimacie.
Czołgi, samoloty - też nie.

Nie ograniczam się do rpgów, moze byc to każdy rodzaj mmo.
Z góry dziękuję za każdą propozycję :3

To cóż jako, że nie podoba Ci się 99% MMO w które warto zagrać to pozostanie Ci polecić jednie FF XIV a jeśli to też nie to zostaw gatunek MMO bo nie ma nic innego godnego uwagi.
Pograj sobie w jakieś moby albo strzelanki online :wink:

2lajki

dlatego nie pytam o mmoRPG, tylko ogólnie o MMO ; )

Star Wars The Old Republic <3
Black Desert Online

Bloodstone Online: The Ancient Curse

MMO z Polakami które nie jest WoWem, FF ani GW? Czyli gówna szukasz mam rozumieć? Black Desert jednogłośnie :smiley:

1lajk

Nie wymieniłeś Albion Online , duża polska społeczność trochę toksyczna ale jednak jest ich trochę .

Przeciez to jest solo gra.

Odpalaj metka, bij metki - tak trzeba żyć

1lajk

W FF XIV jest dużo polaków tylko jest jeden problem są rozrzuceni między wszystkimi realmami ale ogólnie polecam bo sam miałem tak jak ty znudzenie materiałem a poza FFXIV i twoją listą nie ma nic godnego uwagi.

obojętnie, gówna szuka więc bez większego znaczenia xd

Final Fantasy XIV (FF14) - Jest niesamowitą grą, tylko jest bardzo wolna na początku - około miesiąca levelujesz swoją pierwszą postać - drugi miesiąc odblokowujesz cały dostępną zawartość no i jeśli doda się że na początku gra jest bardzo wolna - to wychodzi czemu większość graczy poddaje się zanim dojdzie do end gamu - ale jeśli uda ci się przez to przebrnąć - poczujesz się niczym w domu bo jest to mmo które szukałeś wiele lat…

2lajki

Do głowy przychodzi mi tylko SMITE oraz Paladins, pierwsza to MOBA, drugie to coś ala Overwatch. Baza polaków jest tam nawet spora jak na gierki zapomniane przez czas. Nie są też p2w.

Jakby szukał gówna to wystarczy że przeczyta twoje wypowiedzi, albo spytałby o twój adres. Widać że przez próbę oplucia BDO chcesz udawać że ta gra to nie jest sukces i że co do zadanego tematu właśnie BDO jest grą której może szukać (btw na steamie do poniedziałku jest promocja). Może i polskie gildie to w sporej części patola nie ukrywajmy, ale trafiają się naprawdę fajni ludzie. Z resztą z polakami tak jest w każdym mmo

1lajk

promocja na 20 zł xD z czego ze 400 musisz wydać na ItemShopa żeby mieć wszystko czego potrzebujesz do spokoju.
Nie rozśmieszaj mnie, gówno to gówno :wink:

1lajk

@guru
Dlaczego w nagłówku News’a nie wymieniłeś wszystkich gier w które kolega nie chcę grać?

Dlaczego nie wymieniłeś tam PoE?

20200124_160430

Black Desert Online. Gdy się zdecydujesz i będziesz szukał gildii to pisz bezpośrednio do mnie :slight_smile: Pozdrawiam.

1lajk

Gildia sponsoruje pety z item shopu? Jak tak to może i ja zagram.

1lajk

zagraj w cabala na pewno znajdziesz jakas polska gildie

50 zł to abonament do króla kosztuje a nie pet w syf shopie

1lajk