Szukam MMO z walką jak w Dark Souls

W mojej opinii troszeczkę, ale tylko troszeczkę jest podobny Monster Hunter World

DDO polecam ; ) co do pingu jest sposób, że grasz na własnym pingu. Sam wracam do tej gry po pewnej przerwie, także jak coś zapraszam

może skyforge co prawda klimatem odbiega ale przez swego rodzaju ocięzalosc tego tytułu zdaje mi sie że bedzie podobny system walki (porównóje do Lords of The Fallen bo w soulsy nie grałem)

Dla mnie BDO sie nie nadaje w tym temacie, bo tam sie stunlocuje combosem moby aż zdechną i one nie mają nic do powiedzenia, poza world bossami, ktore bezlitosci oneshotują, w DS walka jest ciężka, ale fair, nie jak w BDO. DDO moze byc ciekawa opcja tylko pytanie jakiej jakosci jest te zangielszczenie.

Hej, szukam takiej gry jak w opisie, ale nie wiem czy taka istnieje  Z góry dzięki za pomoc

Gatunek: RPGSprzęt: i5 650, 4gb, r7 250Cechy:

- Gra nastawiona na PVE

-Walka w stylu Dark Souls, czyli przewroty, uniki, czekanie na konkretne ataki bossów itd.

-F2P lub B2p

-najlepiej po polsku, ale nie jest to wymaganePrzypadły mi do gustu: WOW, MU Online, Elsword, TeraNie przypadły mi do gustu: AION

Jak chcesz jak Dark Souls to Vindictus na 120%

Nie ma żadnego MMO, które ma choćby zbliżoną walkę do Soulsów niestety. Sam szukałem ostatnio i w efekcie tego wróciłem do grania w DSIII. Zaraz będzie remaster jedynki, to można na niego się przesiąść.

Jeśli jednak koniecznie szukasz MMO w tym typie, to parę rzeczy można podciągnąć:

- Dragon's Dogma Online jest najbliżej ideału, walki wymagające poznania przeciwnika, pozwalające pokonywać wroga na swój sposób, sam model walki oparty na twoich umiejętnościach - w Europie będzie chyba w tym roku, także na razie pozostaje grać na azjatyckich serwach (jeśli szukasz gry ogólnie podobnej do Soulsów, to możesz spróbować też singlowego DD: Dark Arisen),

- Monster Hunter World/Dauntless - pojedynki z dużymi bestiami, trudniejsze mają swoje fazy, system walki nieco zbliżony.

I to w sumie tyle. Inne gry non-targetowe nie są nawet blisko tego, bo nie stawiają na taktyczne, metodyczne podejście do wroga, tylko na to, by slashować go ile wlezie. Vindictus ze swoimi walkami z bossami może pod to lekko podchodzić (szczególnie smok vs 40 graczy, cudowna sprawa), ale takie BDO, Blade n Soul czy ESO nie mają z Soulsami nic wspólnego. Nawet jeśli chodzi o klimat, to nie ma za bardzo niczego zbliżonego do Soulsów, może jedynie... The Secret World, ale to bardziej do Bloodborne'a. Kiedyś było jeszcze Requiem, ale chyba umarło, a jeśli nie, to dziś musi być kosmicznie drewniane.

Kocham Soulsy i jedyna gra w ktorej sie odnalazlem to lekko już opuszczony Vindictus.

-Dasz rade kazdy raid i kazdego bossa zrobić jedynie z zbroją jeżeli nauczysz sie mechaniki defensywnej danej postaci kontra/unik/parowanie etc.

-Gra bazuje na animacji nie hitboxie jak soulsy. Tam gdzie jest model postaci tam jest hitbox.

-DarkFantasy

-Bardziej DMC z poziomem soulsów w late game.

-2-3 ciosy w póznym etapie gry od bossa i nie żyjesz.

Dzięki za taki duży odzew! Póki co, bardzo zainteresował mnie Vindictus, BDO, B&S, Dragons Dogma i Monster hunter. ESO jest na abonament, zgadza się?

Dragons Dogma i Monster Hunter będzie najbliżej tego, a jak chcesz hardkoru to wyexp postac w wowie na iron man challenge czyli z pierwszymi itemami bez uzywanai skili z autoatakiem ;D

Nie ma takiej gry. Nie wiem na jakiej podstawie ludzie proponują BDO, TESO, Terę, BnS, itd. Przecież te gry mają tyle z mechaniki Dark Souls, co pasjans z bierek. Równie dobrze można powiedzieć, że tibia to takie dark souls, bo też bijesz potwory. Jak chcesz pograć w dobre mmo, to tylko WoW, jak chcesz pograć w "mmo jak dark souls" to po prostu zostań przy dark souls i dark soulso-pochodnych typu Lords of the fallen, itd.

Nie wiem na jakiej podstawie ludzie proponują BDO, TESO, Terę, BnS, itd.

Bo to sa debile i czegokolwiek by ktos szukal to beda polecac zawsze black desert, eso itd, zauwazylem ze jest tak w kazdym tego typu temacie.

Prawda jest taka że MMORPG z taką mechaniką walki chyba nie istnieje. BDO, TESO... to zupełnie nie ta mechanika. Guild Wars 2 również odpada. Chyba najbliżej byłaby Tera, ale to też nie to. Nie wiem jak na tę chwilę wygląda system walki w Life is Feudal i w naszym rodzimym Gloria Victis, ale jak grałem kilka miechów temu w GV to walka nijak się miała do tej z Soulsów. Możesz jeszcze ewentualnie zwrócić uwagę na For Honor, chociaż to już nieco inny typ gry ale w czasie walki też trzeba się nakombinować. Nic mądrzejszego mi do głowy nie przyszło.

Prawda jest taka że MMORPG z taką mechaniką walki chyba nie istnieje. BDO, TESO... to zupełnie nie ta mechanika. Guild Wars 2 również odpada. Chyba najbliżej byłaby Tera, ale to też nie to. Nie wiem jak na tę chwilę wygląda system walki w Life is Feudal i w naszym rodzimym Gloria Victis, ale jak grałem kilka miechów temu w GV to walka nijak się miała do tej z Soulsów. Możesz jeszcze ewentualnie zwrócić uwagę na For Honor, chociaż to już nieco inny typ gry ale w czasie walki też trzeba się nakombinować. Nic mądrzejszego mi do głowy nie przyszło.

Gloria Victis nijak ma się do Soulsów, bo model walki bierze bardziej od Mount & Blade. W chwili obecnej, najbliżej Soulsów są Dragon's Dogma, Monster Hunter, Dauntless, od biedy Vindictus, chociaż on akurat zawsze bardziej był dla mnie odpowiednikiem Devil May Cry'a. Zaznaczam dodatkowo, że wrażenia podobne Soulsom towarzyszą w tych grach jedynie walkom z najpotężniejszymi wrogami w okolicy, bo w takim MHO/Dauntless poza celem polowania, inne zwierzęta to tylko biegające tu i ówdzie pierdoły, w Dragon's Dogmie Online sprawa ma się z mobami podobnie, a w Vindictusie wszystko, co nie jest raid bossem, to mięso do przerobienia na kotlety, zazwyczaj jednym lub dwoma uderzeniami.

Soulsy maja cos czego nie ma vindictus ani zaden inny tytul. A mianowicie, gdy walczysz z bossem wiekszym od siebie, to jego ruchy ciosy i potega jaka od niego bije jest wrecz odczuwalna przez samego gracza. Nie wiem jak Fromsoftware to zrobil, ale pomimo niewielkiej ilosci combosow w ds to samo unikanie plus kilka atakow odskok i unikanie, daja tyle frajdy co zrobienie SSS w DMC xd

Dzięki za taki duży odzew! Póki co, bardzo zainteresował mnie Vindictus, BDO, B&S, Dragons Dogma i Monster hunter. ESO jest na abonament, zgadza się?

Eso jest b2p z opcją wykupienia subskrypcji która daje ci dostęp do wszystkich dodatków na czas trwania subskrypcji. Możesz też po prostu kupić eso w wersji gold chyba tak to się nazywa i masz tam wszystkie dodatki załączone po za ostatnim chyba.

Ogólnie eso nie jest bliskie dark souls. Chyba pod żadnym względem, ale na pewno jest to gra wymagająca i jeśli tylko lubisz fajny klimat fantazy to śmiało idź po to, bo nie ma ładniejsze go i bardziej intrygującego świata. Niż ten przedstawiony w Starożytnych Zwojach.

Hej, szukam takiej gry jak w opisie, ale nie wiem czy taka istnieje ;) Z góry dzięki za pomoc

<p>
	<strong>Gatunek:</strong> RPG<br><strong>Sprzęt:</strong> i5 650, 4gb, r7 250<br><strong>Cechy:</strong>
</p>

<p>
	- Gra nastawiona na PVE
</p>

<p>
	-Walka w stylu Dark Souls, czyli przewroty, uniki, czekanie na konkretne ataki bossów itd.
</p>

<p>
	-F2P lub B2p
</p>

<p>
	-najlepiej po polsku, ale nie jest to wymagane<br><br><strong>Przypadły mi do gustu: WOW, MU Online, Elsword, Tera</strong><br><strong>Nie przypadły mi do gustu: AION</strong>
</p>

Poczekaj na Monster Hunter :) BDO nie ma nic wspólnego z dark souls. Srasz AOE na prawo i lewo.