Szukam MMO z walką turową

Witam,

Kocham gry turowe, dlatego szukam MMO/MMORPG właśnie z turową walką. Nie musi być 3D, ważne jednak, żeby byli w tej grze jacyś ludzie.

No i fajnie, aby ta gra jakoś się rozwijała i miała w miarę ogarniętego wydawcę/producenta.

Czekam na propozycje. Dzięki.

Atlantica Online jest nietypowym połączeniem RPG oraz RTS. Gra czerpie garściami z innych przedstawicieli gatunku MMORPG, a twórcy wprowadzili również wiele innowacyjnych rozwiązań, co czyni Atlanticę grą wyjątkową.

W grze dostępny jest turowy system rozgrywki, w której kierujemy, rozwijamy, ulepszamy, wyposażamy, szkolimy aż dziwięć postaci (głowna postać oraz 8 najemników.)

Na początku wybieramy główną postać pomiędzy:

– Knight – miecz oraz tarcza,

– Dragoon – włócznia,

– Reaver – siekiera,

– Berserker – piła mechaniczna,

– Blademaster – dwa miecze jednoręczne,

– Rifleman – broń palna,

– Marksman – łuk,

– Bombardier – działo,

– Maestro – instrument,

– Celestial Hunter – łuk,

– Stormcaller – bat,

– Mage – różdżka,

– Atlantian Battlemage – różdżka.

Każda klasa postaci cechuje różna ilość AP (punkty potrzebne do wykonywania czynności), statystyki, umiejętności, czy sam zasięg uderzenia wroga.

Jeśli wybierzemy główną postać, która będzie pasować do naszego stylu gry, czas dobrać merce, a jest w czym wybiera! W grze jest aż 79! Taka liczba dostępnych kombinacji daje nam przede wszystkim unikalność.

W grze dostępny jest bardzo rozbudowany system craftingu, bardzo wiele dungeonów oraz instancji.

Atlantica oferuje przejmowanie przez gildie miast oraz rozwijanie ich. Możemy budować potrzebne do rozwoju gospodarki i ekonomii budynki oraz system domków, w które dekorujemy i rozstawiamy naszych NPC i zlecamy im produkcje materiałów, broni , czy mebli.

1lajk

DOFUS i wszystko w temacie.

1lajk

Zamiast Dofus polecam Wakfu :slight_smile: Przyjemniejsza grafika i bardziej przystępna dla nowych graczy. Ewentualnie Polski Taern lub Margonem

Nic z tych gier mi się nie podoba nie moje gusta słabe te gry. Chodzi mi coś w stylu disciples

Ani dzięki, ani spieprzaj. Wyśnił sobie jakieś MMO, którego nie ma. Ocenia, że słabe po screenie. Raczej 30 minut od napisania mojego postu do twojej opinii “słabe te gry” nie zagrałeś w nią… SEBA wiele wyjaśnia.

1lajk

Wizard101 - tak, mimo grafiki to gameplay jest swietny. Warto dac mu szanse

Brzydki sporo wyjaśnia :smiley: słuchaj stary twoja gra mi się nie podoba jest Brzydka :stuck_out_tongue: Dzięki ale spieprzaj bo nie trawie takich ludzi co się od razu prują jak komuś coś się nie spodoba :stuck_out_tongue: i nic ci nie kazał pisać takiego posta tutaj wystarczy mi tylko tytuł bo całą resztę potrafię sam sobie sprawdzić

3lajki

Może być tak że gość nie lubi anime ani żadnej takiej stytlistki wtedy mu nie pomożesz wiec lepiej niech zotanie przy atlantice.

Akurat rynek jeśli chodzi o gry turowe jest ograniczony :slight_smile: Jeśli nie zależy Ci na online i możesz trochę kasy wydać to Darkest Dungeon polecam :slight_smile:

Taern. Świetna gra. Niedługo wychodzi wersja 3D.

1lajk

Jak ci sie nie podoba ani dofus/wakfu ani Atlantica. To poszukaj sobie na telefonie.
Tam napewno jakieś gówno dla siebie znajdziesz :slight_smile: .
Chcesz coś w stylu disciples, czyli bardzo niszowej produkcji która jest “podróbką” herosów które same w sobie sa bardzo mało popularną grą(poza Polską i Rosją).
Takich gier nie robią, bo poprostu nikt w nie nie gra.
Jak wyobrzażasz sobie grę disciples jako MMO.
Każdy ma swój zamek? Wspólna turowa mapa świata?
Instancjonowanie?
Równie dobrze możesz zagrać Multiplayer w disciples (a nie sory, ciężko ludzi tam znaleźć) albo w heroski.

Jak chcesz grać w turowe gry, idź grać na singlu.

1lajk

kolejne dziecko powiedziało co chciało :smiley: :smiley:

Wakfu jest opuszczone i juz dawno nic sie tam nie zmienia … Dofus tylko i wyłacznie jesli chodzi o turowe mmo mase rzeczy do robienia od prostego grindu / dungeonow po profki jest tego ogrom :wink: Do tego na kazdym serverze po kilka nascie tysiecy graczy :slight_smile:

Witam, Polecam grę w klimatach the walking dead, TWD RTS , obczaj na You Tube moze akurat sie spodoba;)

1lajk

wakfu zyje :slight_smile: bylo laczenie serwerow i ludzi masa

GL
Ciężko znaleźć taką gierkę, tak jak wcześniej wymienili dofusy/wakfusy/atlantiki to nie o to chodzi.
Ja polecę ci:
Heroes 3 - z dodatkiem fanowskim Horn of the Abyss (Heroes 3 HotA).
Dzięki temu dodatkowi możliwa jest gra online, są mistrzostwa m.in. w Polsce i Rosji (normalnie zrobione w studiu i na żywo) granie online w H3 przeżywa drugą młodość.
A gierka jest podobna do Disciples - apostołów ziemi świętej xD .

Ewentualnie coś takiego znajdziesz w stylu Heroes Online - przęglądarkowy syf, p2w i chyba na początku tego roku zamknięcie serwerów xD .
W tym stylu tylko H3 jest uczciwe.

Runescape :smiley: Przy tick rate gry 0,6 sec cala rozgrywka przypomina turowke na prochach

Dofus/Wakfu - osobiście wole Dofusa i mono-account serwer. Jest maasa rzeczy do robienia, PVP jedno z najlepszych jakie znam i jeśli lubisz crafting, odblokowywanie achivmetnów i przeróżne sposoby na zarobek to jest to gra dla Ciebie. Klasy postaci są jedyne w swoim rodzaju, nie spotkasz takich w żadnej innej grze. No może Iopa który jest zwykłym wojownikiem i Cra łucznikiem. Każda klasa może być budowana w przeróżny sposób ponieważ posiadają skille od każdego żywiołu, a jest ich kilka.
Niedawno dodali nową mape Ecaflip City, przednia zabawa :slight_smile:

ecaflip city to temat przewodni nowego serwera tymczasowego(temporis).

Ale Dofusa jak najbardziej również mogę polecić. Gra daje sporo frajdy i mimo, że na początku wydaje się oklepana, prosta i nudna. To się mega rozkręca po przejściu samouczka(pierwsza lokacja, Incarnam to taki dość obszerny samouczek).
Na zajawkę można obejrzeć anime “Wakfu” na Netflixie a potem polecieć w grze z questami które są naprawde świetnie napisane i jest multum nawiązań do popkultury. Warto dać tej grze szanse :wink: