Szukam MMO

Moc jest we mnie silna a ja jestem silny mocą.

CreamyCompleteIberianbarbel-mobile

Tak być musi, by przetrwać móc.
Niech więc moc cie prowadzi.

Spróbowałam Black Desert gra przyjemna, rozbudowana, szeroki wybór klas, niestety płatna i po angielsku, ale to mała cena za komfort gry :wink:

Widzę, ze wymienilas tez inne pozycje niz MMO, wiec moze spróbuj cos z innej beczki. Np. Rocket League Lub Frostpunk. Zaawansowane simsy po apokalipsie :wink:

Oferty matrymonialne bez poznania drugiej osoby🤔co to za czary🤔

Kurde kto odświeża ładnie temat sprzed miesiąca :stuck_out_tongue: swoją drogą @KuroLady coś tam wybrałaś czy w końcu siedzisz w domu i gapisz się w monitor bezwiednie :stuck_out_tongue: jakbyś chciała pograć w co-op to warhammera vermintide 2 kup i pogramy :wink: przyda się osoba do teamu na legendy bo randomy wymiękają szybko :slight_smile:

W ogóle mam podobnie jak Ty tylko mam trochę mniej czasu na granie. Ostatnio zainstalowałem Eso czterdziesty raz i czterdziesty raz go odisntaluje po 3h gry xD pograłbym w wowa ale kłóci się to z moim nastawieniem by nie robić z siebie barana i płacić za kolejny dodatek 150zl i jeszcze abonament… Albo to albo to ludzie. Pograłbym też w Paladins ale brak teamu… Ogólnie granie bez teamu w cokolwiek pvp jest słabe. Rocket league świetna gierka na godzinę. Czym więcej w nią gram tym słabszy jestem :stuck_out_tongue:

widzę nekromancja wraca do łask skoro ludzie ożywiają zwłoki tematów sprzed miesiąca :smiley:

Poważnie to nic ciekawego nie znalazła, trochę z lilem biegami i szukamy czegoś ciekawego w miedzy czasie on elsworda dziabie a ja daily w paladinsach.

Czasu na granie tez nie mam aż tak dużo jakby się wydawało, z 3-5h dziennie po pracy :smiley:

Czekam na CBT MapleStory2, bo zaciekawiła mnie ta gra :slight_smile: .

Brak pomysłów na cos ciekawszego :stuck_out_tongue:

No siemanko KuroL. Jak widzisz po nicku jestem potężnym nekromantą. XD
Wracając do tematu też szukam coś ciekawego bo jak TERA{od enmasse} jest spoko to już mi się znudziła potrzebuje czegoś nowego więc tak mam 3 propozycję:
-Skyforge(tymczasowo póki nie wyjdą ciekawsze)
-Bless [warto spróbować wszystkiego tak mówią]
#btw( ale g***** się nie tyka no bez przesady dlatego tytuły od GF są po prostu zepsute a nie złe oni zabijają gry itemshopem i swoimi zepsutymi inwencjami które są aby zapchać dziurę i wydrzeć więcej hajsu z graczy).
bless jeszcze nie ma oficjalnie w Europie ale jest ruski ponoć możesz zerknąć [łącz się pvn przez ukraine mniejszy ping bedzie]
-I najlepsze na koniec Monster Hunter Word[@edited] to jest na co czekam ale niestety na pc dopiero będzie na jesień.
Jak bardzo chcesz pograć w coś dobrego koniecznie teraz to właśnie ta gra [kup sobie ps4 i grę jak nie masz może nawet używaną taniej będzie.

Monster Hunter Online, jest na PC dostępny już dawno (choć nie na rynku EU/NA), gra o której Ty piszesz to Monster Hunter World (dwie inne gry).

Jedyna ciekawa gra mmo różniąca się od wszystkich innych tu wymienionych to Dragons Dogma Online!! Gra idealna z jedyną wadą: Nie wyszła na rynek zachodni więc trzeba przemęczyć się z instalacją i odpalaniem na VPN. Po uruchomieniu gry można zapomnieć o VPN i lagi nie są widoczne.

Cabal Online, Rohan Online

AirRivals- ale raczej na privach

W sumie to masz racje , nie dziwię się też że tak dużo ludzi się do ciebie tutaj przypierdziela za te gierki ale to jest prawda to co piszesz.Większość mmo z tego rodzaju to kupa i Mimo tego jest na prawdę dużo miłośników gier dla tego się nie wahają aby ciebie z hejtować , Do do wymienionych przez ciebie gier , grywam aktualnie w B&S i na prawdę muszę powiedzieć ,że mnie wciągnęła ,a co najlepsze sam nie wiem czemu ale nie lubię większości mmorpg jednak ta mi bardzo posmakowała ze względu na wysoki wybór postaci i powrót do niej . Może masz ochotę zagrać w jakąś grę ? taką bardziej pvp 1vs1 lub coś jeśli tak to pisz pv jak jakąś polecasz ponieważ strasznie się nudzę .
Póki co przychodzi mi na myśl o grze
-Fallout Tactics z dodatkiem braci
-(Jeśli lubisz strategie) The lord of the rings middle earth 2

  • B&S (Zawsze można powrócić do tego z czego się wyszło )
  • Jeśli lubisz gry 2d (Naruto lub horde zombie i hardowy survival) Polecam ci NinOnline , DeadFrontier (Niebawem wychodzi wersja 3d DF2)
    Widziałem że lubisz czasem zagrać w paladins a więc zapraszam nick Streelock
  • Jeśli lubisz krwawą rzeź na czele wiosek orków Middle Earth - Shadow of Mordor < Single player Mimo że nie ma w niej internetu zabawa jest całkiem wysoka jak na taką grę no a jeśli chodzi o multiplayer MMORPG to na sam koniec polecam ci zdecydowanie Monster Hunter może wpadnie ci do gustu , ja aktualnie nie grałem , Polecił mi to brat , może coś z tego będzie :stuck_out_tongue:
    Mam nadzieję że nie nudziłaś się w czytaniu , Pozdrawiam :star_struck:

Jak nie chce wam sie czytać opisów , to tytuły są pogrubieniem, a nie flagujecie…
gdy tyle czasu poświęciłem na pisanie tego rzetelnie.

  1. Super mechs - turowe taktyczne mmo rpg (da sie na telefonie) ,

  2. jak rozpierdol to… you wanna know the name… ? I’ts “Devil May Cry” (3) ,

  3. Everspace
    |
    |
    |

  4. Unreal I + dodatek Return to Napali- jedynka ma genialny klimat, “łamigłówki”, fabułe,
    fps-owy Gothic ;d ;

  5. Gothic, Gothic II + Noc Kruka, tak propo.

  6. Dragons Dogma : Dark Arisen - Najlepszy system walki na całym świecie. Questy bardziej…
    diablowe - masz w dupie co tam gadają chcesz nawalanke ? ok. Patrzysz mape gdzie iść i walczysz, a że system walki genialny, to rozgrywka jest cudowna.

    Jeśli zaś chcesz się dowiedzieć o co chodzi w questcie (jak to sie kurwa odmienia ???) to jest, dla mnie przyjemne tło sensownie mówiące co i dlaczego. A jak nie masz ochoty na pierdolenie to przewijasz i lecisz do znacznika, co ciekawe za sprawą walki, świetnego projektu i zwrotów akcji… - gdzie w grze w quescie

SPOILER

ucieka sie… po rutynowej eksloracji?

… nudne questy nie przeszkadzają.
BTW. Ostatnio, niezauważając tego zadecydowałem o wyniku pewnego pojedynku.
Nigdy w grze nie spotkałem się z “podejmowaniem decyzji w tle”, tak subtelnie.

Zawsze jest wtedy, coś ala zabij, lub oszczędź, lub podejmowanie decyzji jest oczywiste.
A w tej sytuacji nie wiadomo czy od ciebie zależy wynik… rarytas w RPG.

Nie wyróżniam tej gry (tyle tekstu), po prostu ostatnio w nią gram i mam sporo myśli na jej temat, a naszła mnie ochota w trakcie wymieniania tytułu, by się nimi podzielić. ZZZnacznie więcej ich.
|
|
|

  1. Diablo II +LOD,

  2. Master of Orions,

  3. Dofus, fajne MMO jeśliś gotowa zapłacić troche na początku.
    |
    |
    |

  4. Rome I TOTAL WAR (Broń boże zdala od Rome 2). Strategia, ale godna polecenia każdemu, rozgrywka jest w huj długa, a to granie tylko 1 frakcją… a jest ich hmm z kilkanaście z pamięci.

Każda mocno wyróżniająca się na tle innych - dla mnie to niesamowite że przy tylu frakcjach każda jest unikalna, dziś cudem… czasem udaje się popaprańcom stworzyć z 3 w miare unikalne.
WYRÓŻNIAJĄ się min. silnymi stronami i słabościami i nastawieniem na walke, np kawalerią, lub z naciskiem na piechote.

Nawet te podobne czymś sie konkretnie różnią.

11.MOD do ROME TW Władca pierścieni ( The Last days of Third Age) .
Kilka kwestii :

Mój stosunek do modów :

To drugi mod który chciałem, udało mi się zainstalować i cieszyłem się z niego. KIEDYKOLWIEK.
Grałem w setke jak nie więcej gier, i to konkretnie do końca. 2 to mod do mount and blade który… robi to samo xd {Przenosi do świata LOTR}.

Osobne wypunktowanie :

Ta gra tak zmienia klimat pozostawiając jednak tą samą boską rozgrywkę, że gdy mówie o Romie i o tym modzie to zawsze uznaje to w głowie za dwie odrębne gry.

Gdyby trzeba było płacić za tego moda tyle co za ROME II, z przyjemnościom bym zapłacił.
Gdyby trzeba było płacić zaś za Skyrim czy Rome II, TO KURRWA, NIE dalbym tyle co za Rome I (30zł).
Niestety je kupiłem. A mod jest DARMO XD Z PASJI.

MUSIAŁEM NABLUZGAĆ NA TO przykro mi te gry to porażka.
|
|
|

  1. B&W - jeśli chcesz szukać baranków, szukasz, jeśli nie olewasz, lub zabijasz pasterza, co ci dupe będzie zawracał, jak masz ważniejsze sprawy ( uczenie zwierzaka by jadł swoje kupy )

  2. Dungeon Kepeer I/ II ( Kto co woli, ja II i ją opisze ).

Niesamowity klimat grania złym, nie jakieś pseudo bycie złym z tęczą otaczającą nas, aureolą… i pizdami doradcami którzy doradzają jakie …ppfff pokojowe rozwiązania kiedy sie tylko da, srając ze strachu.

Genialny polski narrator, mentor. Swoboda działania itd.

  1. Dark Souls - minusy :
  • trzeba przyzwyczaić się do technicznej strony gry, która nieco leży
  • 10 godzin gry zanim zacznie sie frajda, uczysz sie grać w tą grę odpowiednio

plusy :

  • wraz z dragons dogma najbardziej satysfakcjonująca walka, jak już nauczysz się pokonywać jakiegoś wroga, a co dopiero bossa to skaczesz ze szczęścia.

  • wymagająca, ale uczciwa walka.

  • genialny projekt świata.

  • Skyrim i eksploracja, hahaha nie…
    … w Wurmie, ARK Survival Evolved i właśnie w Dark Souls jest genialna eksploracja.

BTW. w Everspace Świat całkowicie generowany losowo jak skyrim, przez kopiuj wkle,j jest dla kontrastu bardzo ciekawe w eksploracji.
|
|
|

  1. Unepic - indie orginalne platformowe rpg (ala castlevania) wyznające stare zasady świata fantasy.

Spróbujcie zabić w tej grze ducha mieczem… albo drzewo, albo strzelać do szkieleta z łuku, lub atakować go włócznią.

O to mi chodzi.

  1. Lethal RPG : War. To gra rpg na podobnych zasadach co poprzednia tyle że to turowe taktyczne rpg, jak miecze i sandały, czy wspomniane Super Mechs.

Niby flashówka ale tak rozbudowana i rpgowa jakby normalna gra. Bo taką sie stała w pełnej wersji.

  1. Allien shooter - czysty relax po prostu strzelaj i uciekaj. Moim zdaniem lepsze bez dodatków.
    |
    |
    |

  2. Jazz Jack Rabbit 2 - Genialna platformówka.

  3. Prince of Persia 2 : Warrior within (Dusza Wojownika), nie wiem jak mogłem pominąć.
    Sieka jak w Devil May Cry. Sporo kombosów. Genialny klimat.

Nieźle porypana fabuła :smiley:
|
|
|
|
|
|
|
Flashówki mussowe, nawet jak sie nie lubi ;d…
może nawet, zwłaszcza jak sie nie lubi. (by sie przekonać do nich)

Oddają kwintesencje przewagi flashówek - z pasji, pomysłu i z mniejszych powodów majątkowych - nad zwykłymi grami.

Specjalnie takie gdzie sie leje krew ;D, takie lubie. Tak jak i z rozpierduchą.
Oto one :

Taktyczne turowe RPG :

  • Miecze i Sandały I / II

  • Sands of Coliseum, podobne do tego wyżej

  • Sonny 1 / 2

  • Lethal RPG : war begins - darmowe demo wspomnianej gry.

Gry inne :

  • Peace keeper . Dajcie im pokój ;D
    Tutaj ulepszasz po misjach co chcesz, nawet jak umrzesz. I robisz rozpierduche.
    Z czasem gra sie robi wymagająca.

Jedna z 2 gier kiedykolwiek, w jakich spotkałem się z pozostającymi wszystkimi flakami.
Druga to allien shooter.

|
|
|
|
|

Nie mów teraz, że nie masz ciekawych tytułów bo cie znajde i pokaże przez co mam taki burdel w mieszkaniu (gry) ;d .

|
|
Tak z ciekawości co ci się w Arku nie podobało ?
Mnie ostatnio znudziło… masz problem ? Użyj Argentawisa (latający dino)!
Trochę zbyt bezpieczna eksploracja jest.

Tak jak oswajanie 0.5h + 1h przygotowań by zdechł dinoś po 5 sek.

Edit. Jakby to była reklama to bym dał link do swojego kanału + sklepu i mówił , kupujcie, kupujcie, super fajowe… , a nie wymieniał także minusy sensownie.

A 2 zdjęcia po takim dobrym bezinteresownym tekście to żaden wandalizm.
… oflagujcie jeszcze raz… to pokaże wam wandalizm.

Pozdrawiam pierdnięciem od mojej Słodkiej wilczycy …rau%20s%C5%82odka

… i jej słodziaczków, moich choler.vlcsnap-2018-03-26-02h30m15s542

Ma ktoś szklankę wody ?

1lajk

For Honor, SoulWorker, 4story.

W sumie jeśli grać jeszcze z jedną osobą, to polecam For Honor, tym bardziej, że można za free sprawdzić. Można ponaparzać się 1vs1 albo w parze stłuc inną parę. Można też bawić się w najpopularniejszy Dominion, ale choć to naprawdę fajny tryb, to jednak esencją gry są walki pomiędzy graczami, niekoniecznie przy asyście mobków i zdobywania punktów.

A co do Soulsów - polecam pograć samemu lub z kimś i jak najszybciej dostać się do areny PvP za Pontifem - Tryhard Plaza, najlepsze miejsce do sprawdzenia jak zajebista jest społeczność Soulsów.

Poczułem sie urażony.

Oflaguj jako reklame i akt wandalizmu przyciskiem poniżej ->

Pograj w wowa, zrób twinka i nigdy Ci się nie znudzi, dobra zabawa jeśli lubisz PvP

Nic ci się nie podoba więc polecam wyrzucić komputer przez okno i pobawić się w Real Life + płatne DLC “siłownia”

Nigdy się nie nudzi, bawię się od 10 lat 3 razy w tygodniu
Polecam

2lajki

Cóż…
Osobiście mogę polecić do przetestowania
Trove (strasznie nudny late-game)
NosTale (Ogólnie P2W)
Flyff (fajne ale masa grindu i lekkie P2W)
Uncharted Waters Online (całkiem fajne ale mało graczy i powolne)
Realm of the Mad God (praktycznie B2P xD)
Tibia (Multum genialnego contentu ale trzeba wykupić PACC i wolno się rozkręca)
Monster Hunter World (grałem na PS2 i 3DS w poprzednie części… ahhh dla mnie to są prawdziwe Dark Soulsy, szczerze polecam!!!)
Rainbow Six Siedge (ciągle rozwijana i dobra gra)
Darwin Project (w końcu f2p)
ARK: Survival evolved
Rust

To były tytuły typowo Online, teraz gry genialne w single ale możliwe do ogrania z kimś.
Borderlands 1 i 2
Terraria
Trine
PAYDAY 2
Portal 2
Magicka 1 i 2