Szukam MMO

Witam,po jakichś 50 godzinach spędzonych w Cabalu(online) gra po prostu mi się znudziła.Trzeba przyznać że gra mnie wciągneła.Questy mimo że były ,podobne" czyli idź zabij bossa,zabij potworki przynieś przedmioty które z nich wypadły,oczyść dungeon na początku mi nie przeszkadzały tzn.po prostu je wykonywałem jednak ta monotonność po pewnym czasie po prostu mnie znudziła.Również malejąca ilość graczy jest przyczyną mojego odejścia od tej gry.Więc przechodząc do tematu szukam MMO podobnego do Cabala tzn.szybkie wbijanie lvl(dla mnie wbijanie lvl w Cabalu jest szybkie :stuck_out_tongue: ),lubię rozwiniętą qustomizacje postaci,nie chodzi mi tu o sam kreator a o wygląd zbroji,broni w miarę postępu w grze tzn.np: 1lvl-Worek na śmieciu,30-lvl Zbroja zabójcy smoków.
Preferuje także dobrze rozwinięty system gildijny.Dla mnie interakcja z graczami jest ważna nie lubię gdy gram sam a serwery i lokacje gry są opustoszałe.
Grałem w wiele gier MMO jednak wymienie te które przypadły mi do gustu:
POE(grałem krótko jednak bardzo mi się spodobało)
Riders of icarus(ciekawa gierka,bardzo podobało mi się w niej system wierzchowców i ich zdobywania)
Warframe(jedna z najlepszych i najdłużej przeze mnie granych mmo)
Neverwinter(gra jest ciekawa,ma sporo klas,duże akcji do zrobienia questy,dungeony,bossy,dobrze rozwinięta
qustomizacja,jednak także mi się znudziła).
Firefall(no niestety gra mi się podobała mega ale wiadomo co się stało…)
Grałem jeszcze w bardzo dużo tytułów jednak nie przypadły mi one do gustu jak lub ich nie pamiętam :P.
Pozdrawiam Gorąco i czekam na propozycje.

PS:Przepraszam za błędy ortograficzne jeżeli się takowe pojawiają.

Festiwal polecania tych samych gier co każdy temat uważam za otwarty :smiley:

sprecyzowałem to tak dobrze jak umiałem(czyli bardzo źle :P)

Final Fantasy XIV