Szukam MMO

Cześć. Szukam MMO, jako że będę miał niedługo więcej czasu na granie. Spędziłem w Metinie na różnych serwerach ~2-3k godzin, jednak najlepiej wspominam gre Aion ~ 700h. Niestety oficjalna wersja Aiona jest niegrywalna od jakiegoś czasu (p2w), gram aktualnie na privie EuroAion, jednak community nie jest za duże, a gra nie będzie rozwijana, jest to kwestia czasu aż padnie. Szukam MMO gdzie jest dużo grupowych aktywności PvE (raidy etc.) , a dotarcie do endgamu nie zajmuje specjalnie dużo czasu. PvP mi nie przeszkadza, ale nie jest dla mnie ważne. Wymagane jakieś polskie gildie. Próbowałem BDO - niestety p2w, próbowałem Tery - gra martwa moim zdaniem. Eso mi się nie podobało. Próbowałem WoWa, wydawał się interesujacy jednak kupiłem dodatek, i zostałem przytłoczony. Po booście postaci biegałem po jakimś mieście od questa do questa nie wiedząc co się dzieje. Może powinienem WoWa Classic? Czy lepiej odnajdę sie w GW2? Na zakup mogę wydać ~50zł, abonamentów wolałbym unikać, ale jeśli np. w WoW można go kupić 2 razy a potem opłacać tokenem to spoko. Macie jakieś propozycje gdzie powinienem się skierować? Najbardziej jara mnie właśnie robienie instancji z grupą/gildią, uczenie się ruchów bossów, zdobywanie lepszego ekwipunku i tak dalej :slight_smile:

Witaj ostatnio również poszukiwałem czegoś podobnego na tym forum, padło na wow’a, raidy są, dungi są, masa ilość graczy jest, na expowiskach z początkowych lokalizacji będziesz miał wybijane moby, nie wiem jak jest później, ale im dalej z lvlem tym więcej graczy z założenia. Tak samo jeżeli chodzi o o zdobywanie ekwipunku, progress etc. Nie wiem ile zajmuje wbijanie poziomu bez boosta, bo sam pogrywam obecnie zagłębiając się w świat, czytając questy etc, więc pogrywam dosyć powoli jeżeli chodzi o progress poziomowy. Polecam również zapoznać się z addonami do wowa, są to dodatki ułatwiające grę, na yt jest tego masa, od skilli, zmiany if czy też przejrzystego plecaka lub kierowanie się najważniejszymi questami, elitami do zdobywania jak najszybszego poziomu.
Tutaj np prezentacja addonu automatyzującego lvl pokazaną przez Nexosa - https://www.youtube.com/watch?v=40h3rLlk1-U&t=258s

Za dużo również nie potrafię powiedzieć o wowie, jedynie to co sam nauczyłem się przez kilka dni, lub dowiedziałem się przez informacje od znajomego etc. Są również grupy na fb z dużą aktywnością, gdzie zawsze doradzą Tobie jeżeli nie będziesz czegoś wiedział, lub możesz poszukać tam kogoś do rozgrywki-gildii, jeżeli nie chcesz starać się znaleźć tego w grze, co jest dosyć proste, bo są odpowiednie zakładki, lub podczas expienia-party :wink:

Jeżeli będziesz miał ochotę pograć w wow’a, na serwerze Burning Legion po stronie Hordy, zapraszam do kontaktu (nie wiem czy z przeciwną frakcją można wspólnie pogrywać hah) :smiley:

1lajk

Podczas mojego podejscia do world of Warcraft kupilem bfa, zuzylem token na boost, czy ta postać będzie użyteczna? Nie ma tam żadnego EQ innego niż to co się dostaje, tak jak mówię pogralem 2h, biegalem po lokacji chyba z tego dodatku i nic nie zrozumialem, pewnie powinienem byl lvlowac od poczatku zeby nauczyc się grac…

To prawda, jeżeli jesteś nową osobą jak ja, powinieneś zacząć od lvlowania nowej postaci, a token zostawić na inną. Pewnie są tam jakieś questy na ekwipunek etc po tokenie, lecz tutaj musi wypowiedzieć się ktoś obeznany. Od początku gra prowadzi gracza co oferuje mniej więcej, pokazują komunikaty na danym lvlu, czy też poprzez questy jak do wyuczenia się jeżdżenia na mouncie etc

Po użyciu Boosta chyba powinien być jakiś Tutorial który Cię wprowadza i daję Ci EQ z minimalnym ilvl chyba 420 czy coś koło tego, także jesteś gotowy do robienia Dungeon’ów na +0 i tam zdobywasz coraz lepsze EQ i robisz coraz wyższe Dungeony +
Jak coś to tak jak @Soteriz pisał zapraszamy do wspólnej gry ^^

Zeby sprobowac gw2 nie musisz wydawac ani grosza bo vanilla jest f2p wiec smialo przetestuj.
Jezeli intereduja Cie info o grze prosze bardzo tutaj (temat sprzed 2 lat wiec ilosc contentu wzrosla)

FF xiv mnie mocno zainteresował co o nim powiecie